AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FafitFCB A ty się obudzisz, sprawdzisz wyniki i powiesz "ku*** zaś z tej grupy nie wyszliśmy" xD
9
@zwyklykibic93 Wtedy Griezmann out.
20
@FC1899Barca "w kilku momentach mieli szczęście"... Dziwnie nazywasz te wałki sędziowskie xD
1
@AdiKingu96 Mam tak samo, choć to był taki dwumecz, że najlepiej jakby obie drużyny odpadły.
0
@LuisSalvano Ja się z nim kłóciłem, bo pisał, że realowi sędziowie nie pomogli w 3 LM i, że nam pomogli przy 6:1 i z Chelsea więc to pokazuje, że sędziowie mylą się nie tylko dla realu, ale dla Barcy też specjalnie xD
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.
2
Komentarz usunięty
1
@Pilka_jest_okragla Ale sędziowie im nie pomagali w tych 3 LM wg jednego użytkownika xD
0
@Pawel13sz No tak, 4:1 od Ajaxu to nie kompromitacja XD
0
@REALny_kibic Nie mówię o wszystkich meczach tylko stricte o klasyku, gdzie sędzia uratował zwycięstwo realu.
5
@REALny_kibic Tylko tutaj sędzia wypaczył klasyk swoimi decyzjami i pretensje są słuszne.
3
@Ying Jedno i drugie.
2
@AlicjaFCB Jackson Martinez.
0
@VamosBarca12 Najlepiej jakby odeszli :Griezmann, Coutinho, Braith, Neto, Umtiti i Firpo, a i Pjanić choć go będzie ciężko się pozbyć.
0
@Bartek22 100@Bartek22 100% racji. Sprzedać Griezmanna i Breitha, wziąć Depaya za free to byłby majstersztyk transferowy.
3
@chavez Akurat po tym jak Barcainfo zniszczył Crunchipsa to chakalaka powinien na wózku być xD
1
@Coutinho007 Dobrze, że już nie ma madryckiego agenta (czyt. Bartomeu) u nas w klubie.
0
@Bagsik88 Ale to już nie był ten Suarez za czasów MSN, który zdobył ZB.
1
@Coutinho007 Dokładnie, mega niepotrzebny transfer. Za te pieniądze, które na niego poszły można było sprowadzić naprawdę ciekawego/ych piłkarza/rzy.
1
@Bagsik88 Stary, jak Suarez był, to Dembele był w szpitalu XD, poza tym to już nie był ten Suarez co za czasów MSN.
1
@jeyx77x @LuisSalvano @Coutinho007 Taka wymiana Griezmanna na Depaya-marzenie. W sensie nie stricte zawodnik za zawodnika, tylko sprzedać Francuza i za free wyjąć Holendra.
1
@Bagsik88 Jejku, nikt nie mówi, że Dembele>Neymar, ale Ney też miał lepsze warunki... Miał Messiego w formie i Suareza obok siebie, Dembele ma Messiego z wahaniami formy i Breithmema... Oraz Antoina, który jest tragi-komedią.
0
@Kamiloza91 No trzeba patrzeć najpierw na siebie, bo sami możemy głupio wpaść.
1
@xBoMBoWiECx Masz, żeby Ci smutno nie było haha, ile ci brakuje do coca coli w żabce? :V
1
@Kamiloza91 Co z tego? My jeszcze mamy Atletico, z którym ciężko nam się zawsze gra.
2
@itmustbejoke Czemu Barca? Ani razu w tym sezonie nie byliśmy faworytami na mistrza, a Atletico miało 13 pkt przewagi xD
0
@Rust_Cohle Ale wiesz, że Luis nigdzie nie pisał, że chce się bić. "Przyjedź do Warszawy" nie oznacza "chodź się na*****alać" xD
0
@Bagsik88 Nie chodzi o to, że Ney miał więcej meczów no dalej doszli w LM (choć w sumie to też prawda) ale ogólnie Dembele nie grał przez 3 sezony. Wiadomo, że im więcej meczów zagrasz tym lepsze staty nabijesz.
0
@itmustbejoke To rzecz jasna, ale też dużo rzeczy się na to składa.
2
@Dembouz1899 Mam ofertę, chcesz jeszcze jednego obserwującego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)