AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Kurde, oby Messi to łyknął i wygrał ZB.
0
@Tiisso On ją zostawił, nie zabierał jej do siebie, karny powinien być.
0
@Khardan Griezmann nie ma szybkości Dembele, bardzo inteligentnie nie stracił piłki.
6
@ef XD. To fajnie masz.
0
@Encore Luis Suarez jakoś potrafił i rozgrywać i strzelać. To samo potrafi Harry Kane...
0
@Rust_Cohle Ale nie gramy w LE dzięki właśnie temu Messiemu ;) Taka mała różnica.
0
@Kgorecki2500 Mnie też boli utrata dniówki przez jutrzejsze święto, ale bez przesady ;)
0
Odkąd Ronaldo przeszedł do Juve to ten klub pikuje... W pierwszym sezonie czyli 18/19 pewne mistrzostwo, rok później tylko o 1 punkt wyprzedzili Inter, a teraz mogą się nawet do LM nie zakwalifikować xD
0
@mekston Ta... Co widzi optymista na cmentarzu...
Same plusy ;D
0
@Sysia11 Ale co ma Neymar do powiedzenia? To tylko piłkarz, dostaje kogoś do drużyny i ma z nim grać.
1
@Sysia11 Neymar LS, Ronaldo N, Mbappe PS. Zawodnik nie ma nic do gadki.
2
@MesQueUnClub96 PSG i United chyba najbardziej realne.
0
@mekston Ogólnie na możliwości Messiego to dość słabo to wygląda.
0
@Coutinho007 Ja bym jeszcze Parejo dorzucił do rozgrywających.
0
@RR Nie widzę czym się to różni od napisania "zabij się" co oczywiście zawsze piszą inteligentne osoby ;)
0
@Pawlak1992 Zobacz jakich oni mają piłkarzy w kadrze xD
3
@kamilop No Juve ma i będzie w LE grać :V
3
@FC1899Barca No z Messim ostatnio nie jest lepiej niestety, ale grafika śmieszy ;D
0
@RR Gratulacje, życzenie śmierci, piękne.
0
@Quavosk Może zacznijmy od tego, że ma 185 cm wzrostu, mięśnie, a kładzie się jak panienka. 2 grał w klubie, którego nie cierpię. 3 Jego wypowiedzi itp. Jak płakał, że jest najlepszy itp. No nwm za co go w sumie ludzie lubią xD
0
@AmigoBlancos Miejmy nadzieję, że real ten sam los dosięgnie. I w Segunda bić się będą - real uklęknie. Za kupowanie sędziów powinna być dla prześcieradeł kara. Gdy to się stanie kibice Barcy otworzą browara. ;p
0
@DaPidejpi Nie miałeś DaPi?
0
@tadzik447 @Qlewer To tylko żarcik był ;)
0
@DaPidejpi Jakim cudem zmieniłeś nick?
0
@tadzik447 2000@tadzik447 2000 ileś, to około 2800, bo mam poniżej 26 lat +500 zł.
0
@Maker0 Ja bym od nich Chiesę przygarnął.
1
@Shapiro Przyjmują do pracy? :D
0
@mat32 Pies mi zjadł kluczyki do samochodu :V
1
Hmm jak dla mnie wymiana za Bastoniego i Martineza z tych nazwisk wchodzi w grę.
0
@mrlogic90 Mniejsza motywacja tego nie tłumaczy, oni pierwszym składem wartym ileś setek milionów przegrali z klubem o wartości 2,5 mln euro... Tak mało nawet kluby w ekstraklasie nie kosztują...