0

@Encore Kurde, oby Messi to łyknął i wygrał ZB.

0

@Tiisso On ją zostawił, nie zabierał jej do siebie, karny powinien być.

0

@Khardan Griezmann nie ma szybkości Dembele, bardzo inteligentnie nie stracił piłki.

6

@ef XD. To fajnie masz.

0

@Encore Luis Suarez jakoś potrafił i rozgrywać i strzelać. To samo potrafi Harry Kane...

0

@Rust_Cohle Ale nie gramy w LE dzięki właśnie temu Messiemu ;) Taka mała różnica.

0

@Kgorecki2500 Mnie też boli utrata dniówki przez jutrzejsze święto, ale bez przesady ;)

0

Odkąd Ronaldo przeszedł do Juve to ten klub pikuje... W pierwszym sezonie czyli 18/19 pewne mistrzostwo, rok później tylko o 1 punkt wyprzedzili Inter, a teraz mogą się nawet do LM nie zakwalifikować xD

0

@mekston Ta... Co widzi optymista na cmentarzu...

Same plusy ;D

0

@Sysia11 Ale co ma Neymar do powiedzenia? To tylko piłkarz, dostaje kogoś do drużyny i ma z nim grać.

1

@Sysia11 Neymar LS, Ronaldo N, Mbappe PS. Zawodnik nie ma nic do gadki.

2

@MesQueUnClub96 PSG i United chyba najbardziej realne.

0

@mekston Ogólnie na możliwości Messiego to dość słabo to wygląda.

0

@Coutinho007 Ja bym jeszcze Parejo dorzucił do rozgrywających.

0

@RR Nie widzę czym się to różni od napisania "zabij się" co oczywiście zawsze piszą inteligentne osoby ;)

0

@Pawlak1992 Zobacz jakich oni mają piłkarzy w kadrze xD

3

@kamilop No Juve ma i będzie w LE grać :V

3

@FC1899Barca No z Messim ostatnio nie jest lepiej niestety, ale grafika śmieszy ;D

0

@RR Gratulacje, życzenie śmierci, piękne.

0

@Quavosk Może zacznijmy od tego, że ma 185 cm wzrostu, mięśnie, a kładzie się jak panienka. 2 grał w klubie, którego nie cierpię. 3 Jego wypowiedzi itp. Jak płakał, że jest najlepszy itp. No nwm za co go w sumie ludzie lubią xD

0

@AmigoBlancos Miejmy nadzieję, że real ten sam los dosięgnie. I w Segunda bić się będą - real uklęknie. Za kupowanie sędziów powinna być dla prześcieradeł kara. Gdy to się stanie kibice Barcy otworzą browara. ;p

0

@DaPidejpi Nie miałeś DaPi?

0

@tadzik447 @Qlewer To tylko żarcik był ;)

0

@DaPidejpi Jakim cudem zmieniłeś nick?

0

@tadzik447 2000@tadzik447 2000 ileś, to około 2800, bo mam poniżej 26 lat +500 zł.

0

@Maker0 Ja bym od nich Chiesę przygarnął.

1

@Shapiro Przyjmują do pracy? :D

0

@mat32 Pies mi zjadł kluczyki do samochodu :V

1

Hmm jak dla mnie wymiana za Bastoniego i Martineza z tych nazwisk wchodzi w grę.

0

@mrlogic90 Mniejsza motywacja tego nie tłumaczy, oni pierwszym składem wartym ileś setek milionów przegrali z klubem o wartości 2,5 mln euro... Tak mało nawet kluby w ekstraklasie nie kosztują...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?