1

HahahhahahHhahhHhhH

7

O Pjanić wchodzi, Koeman chce to jeszcze przegrać xD

0

@Tasde Jeśli są profesjonalistami to tak.

0

@kuz To atakuj super mocnym Breithwhitem xD

5

Dawaj Barca, real jeszcze z Villarealem gra, mamy jeszcze jakieś szanse, ale trzeba gola wsadzić.

0

Kurde Atletico...

0

@damiano996 Jeszcze jest następne spotkanie jak coś ;)

0

@damiano996 Ale ty wiesz, że jeszcze zostało 20+ minut obu spotkań?

0

@Firestone Ty no serio tego nawet nie zauważyłem xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Dawaj, ściągaj Griezmanna, Dembele na LS, na PS Trincao, chyba najlepsza opcja?

0

@DaPidejpi Ciężka grupa, ale raczej Polska by wyszła z 2giego miejsca może ;D

1

@Michael24 Sezon będzie sprawdzony gol po golu ;D

0

@sendesara Widzę, że fajnie masz wg ciebie na pewno lewy>Messi, Zieliński >Iniesta, a wiadomo Krychowiak>Busquets XD Jak dla ciebie Zieliński jest lepszy od De Jonga to nie ma o czymkolwiek z tobą rozmawiać...

0

@nelson25 wg mnie 50 na 50, albo wygrają, albo nie ;D

0

@sendesara Szok, 27 latek jest lepszy od osiemnastoletniego Pedriego i Moriby... Chyba, że porównujesz go też do Busiego, ale to inna pozycja. O Frankim nawet nie wspominam, bo Polak nie ma do niego podjazdu.

1

@Kamilos84 Nie chcę, żeby Barca walczyła o LE.

0

@clyde A nie pomyślałaś może, że chciał obejrzeć walkę nwm Polaka i Malczynskiego? Albo Kasjo i Parke, bo jednak Norman to były zawodnik UFC i siłą rzeczy trzeba wykupić ppv, żeby zobaczyć te walki i w pakiecie niestety dostajesz taką Linkiewicz? Ja np tak mam, że nie lubię promowania jej osoby, bo wiadomo z czego zasłynęła itd. Ale kupiłem ppv, bo chciałem widzieć walki Tańculi, Polaka i Normana.

0

@brzucho Polak kozak zawalczył i jeszcze pokonał dużo wyższego rywala.

2

@mientusek1407 Z choinki się urwałeś?!!! Nie wiesz kto to jest Britney Spears?

0

@tomono Nie no wiadomo, przychodzisz z ulicy i walczysz o pas... xD

0

Brawo Polak :).

0

@Orlik00 Włącz sobie mini mini, tam nie przeklinają xD

0

Dawać walki, a nie jakieś pie******ie :D

0

Super walka. Tańcula fajnie mu przywalił.

2

Fajnie go ferrari obalił.

1

@ZelekBARCA Polsat Sport premium bodajże.

2

@DonAndrzejos Jejku przepraszam, że wydałem pieniądze, które sam zarobiłem na fame mma... XD

0

@Encore Mi nie chodzi o umiejętności, a o kwestię "patusów" i to jak zasłynęła xD

1

@DaPidejpi - Normalniejsze osoby
-Linkiewicz
Wybierz jedno ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?