AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
HahahhahahHhahhHhhH
7
O Pjanić wchodzi, Koeman chce to jeszcze przegrać xD
0
@Tasde Jeśli są profesjonalistami to tak.
0
@kuz To atakuj super mocnym Breithwhitem xD
5
Dawaj Barca, real jeszcze z Villarealem gra, mamy jeszcze jakieś szanse, ale trzeba gola wsadzić.
0
Kurde Atletico...
0
@damiano996 Jeszcze jest następne spotkanie jak coś ;)
0
@damiano996 Ale ty wiesz, że jeszcze zostało 20+ minut obu spotkań?
0
@Firestone Ty no serio tego nawet nie zauważyłem xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Dawaj, ściągaj Griezmanna, Dembele na LS, na PS Trincao, chyba najlepsza opcja?
0
@DaPidejpi Ciężka grupa, ale raczej Polska by wyszła z 2giego miejsca może ;D
1
@Michael24 Sezon będzie sprawdzony gol po golu ;D
0
@sendesara Widzę, że fajnie masz wg ciebie na pewno lewy>Messi, Zieliński >Iniesta, a wiadomo Krychowiak>Busquets XD Jak dla ciebie Zieliński jest lepszy od De Jonga to nie ma o czymkolwiek z tobą rozmawiać...
0
@nelson25 wg mnie 50 na 50, albo wygrają, albo nie ;D
0
@sendesara Szok, 27 latek jest lepszy od osiemnastoletniego Pedriego i Moriby... Chyba, że porównujesz go też do Busiego, ale to inna pozycja. O Frankim nawet nie wspominam, bo Polak nie ma do niego podjazdu.
1
@Kamilos84 Nie chcę, żeby Barca walczyła o LE.
0
@clyde A nie pomyślałaś może, że chciał obejrzeć walkę nwm Polaka i Malczynskiego? Albo Kasjo i Parke, bo jednak Norman to były zawodnik UFC i siłą rzeczy trzeba wykupić ppv, żeby zobaczyć te walki i w pakiecie niestety dostajesz taką Linkiewicz? Ja np tak mam, że nie lubię promowania jej osoby, bo wiadomo z czego zasłynęła itd. Ale kupiłem ppv, bo chciałem widzieć walki Tańculi, Polaka i Normana.
0
@brzucho Polak kozak zawalczył i jeszcze pokonał dużo wyższego rywala.
2
@mientusek1407 Z choinki się urwałeś?!!! Nie wiesz kto to jest Britney Spears?
0
@tomono Nie no wiadomo, przychodzisz z ulicy i walczysz o pas... xD
0
Brawo Polak :).
0
@Orlik00 Włącz sobie mini mini, tam nie przeklinają xD
0
Dawać walki, a nie jakieś pie******ie :D
0
Super walka. Tańcula fajnie mu przywalił.
2
Fajnie go ferrari obalił.
1
@ZelekBARCA Polsat Sport premium bodajże.
2
@DonAndrzejos Jejku przepraszam, że wydałem pieniądze, które sam zarobiłem na fame mma... XD
0
@Encore Mi nie chodzi o umiejętności, a o kwestię "patusów" i to jak zasłynęła xD
1
@DaPidejpi - Normalniejsze osoby
-Linkiewicz
Wybierz jedno ;D