AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barteq Czas zacząć, bo Bayern, PSG i City grają i są najsilniejsi w Europie.
0
@Coutinho007 Za młody, za drogi. Nam potrzeba kogoś bardziej na już. Collado może być na zmiennika PS, trzeba by sprzedać Trincao.
0
@zwyklykibic93 No, to by było dobre.
0
@snake99 My mamy inne pozycje do wzmocnienia, a ty chcesz hajs na bramkarza z topu xD
0
@Coutinho007 No Depay po doniesieniach o Fatim to mus. Na N ciężko kogoś wynaleźć... Może ten Boadu, albo Malen? Jest jeszcze Isak z Sociedad. I tak jak pisałem wcześniej potrzebny będzie drugi skrzydłowy na przeciwległe skrzydło, jeśli odejdzie Dembuś. Dużo pozycji do obsadzenia, mało opcji, bo kogo na te prawe skrzydło dać? Jest bardzo mało piłkarzy w naszym zasięgu na tę pozycję, to samo tyczy się pozycji "9"
0
@SamuraJack Bait to jest.
5
@snake99 Co ty piszesz gościu? Busi akurat dobry mecz zagrał. Chyba, że bait to ok.
0
@kubafcb102 No ja bym Pique zostawił mimo wszystko. Roberto zgoda z tym, że jest do odstrzału. Suarez odszedł, ale go jeszcze nie zastąpiliśmy.
1
@AV0CAD0 No tak, można o tym pomyśleć, ale narazie tak jest, a nie inaczej. Co do zmian raczej się nie zanosi bo Fcbarca.com na normalne funkcjonowanie potrzebuje pomocy od ludzi z patronite.
9
@Gaucho Nie można na raz wywalić całego trzonu składu, bo będziemy się z Granadą bić o miejsce w pucharach.
0
@kamilop No Depay to must have, Laporta nie zepsuj tego.
0
@AV0CAD0 Szpileczka, a obraza wprost, czytaj przezwisko to co innego, poza tym nie ja zacząłem ten temat, tylko napisałem, że nie jest to ciężkie sprawdzić, czy ktoś jest zbanowany i to, że redakcja miała powody dać taki a nie inny podpunkt w regulaminie. Napisałem, że "powinno się tego przestrzegać" nie koniecznie nakazuję mu tego robić. Zrobi jak uważa.
3
@Messibestplayerintheworld Niby dobrze, niby nie. Kolejny młody bez doświadczenia. Jako zmiennik ok, do pierwszego składu potrzeba jednak bardziej jakościowych piłkarzy. Może sprzedaż Trincao, zastąpić go Collado i sprowadzić kogoś o odpowiednich umiejętnościach?
0
@LuisSalvano I już nawet redakcję chce pouczać xD
0
@AmigoBlancos Skoro jest tak w regulaminie to powinno się tego przestrzegać, poza tym to nic trudnego to sprawdzić, a redakcja pewnie ma powody, dla których umieściła ten punkt w regulaminie.
0
Piszecie ogólnie, że najbardziej potrzebne do wzmocnienia pozycje to N i LS. Ja bym dodał do tego PS(zakladając, że Dembele odejdzie) kogo byście ściągnęli? Oczywiście wtedy obowiązkowo odchodzą Coutinho i Griezmann, a pozycji PS nie zostawiłbym w rękach Trincao. Wiem, że na LS chcecie Neymara, na N Haalanda(mało realne), kogo wtedy na PS? Bo Messi raczej na stałe zaczął by grać na pozycji za napastnikiem.
1
Komentarz usunięty
0
@zwyklykibic93 @KacperVEB mówił o 3ech dziesiątkach.
0
@KacperVEB No wydaje mi się, że na LS jest jego najlepsza pozycja i na pewno będzie na niej lepiej wyglądać od Griezmanna.
0
@Coronado No tak, tego Marquinhosa szkoda. I to, że Umtiti się posypał. Był TOP obrońcą, a mógł zostać najlepszym na świecie, jak widać los jest przewrotny. Boję się też o Fatiego :/
8
@Messibestplayerintheworld To jest Leo Messi proszę państwa.
0
@goldmetaxa Tyle, że Barca zawsze w obronie nie była stalowa. Tylko różnica była taka, że jak taka Valencia strzelała 2 bramki to my im 5.
1
@Xxxbarca4ever No dokładnie, bardzo mi szkoda tej dwójki, taki Alexis by nam się teraz przydał.
0
@KacperVEB @zwyklykibic93 to słucham waszych propozycji hmm? Jakie 3 dziesiątki? Tylko Griezmann i Messi to są 10tki, Ney to skrzydłowy. Edit. Ja bym po prostu Griezmanna sprzedał wtedy.
0
@Xxxbarca4ever Pedro, Sanchez.
1
@itmustbejoke Może za napastnikiem? Coś w ten deseń:
--------N----------
Ney-Griz-Messi
29
@tomczkin Ale to prawda. Jak byś się ścigał np. W F1 i ktoś by Ci przebił opony to będziesz mówił, że w sumie to twoja wina, bo mogłeś wygrać wcześniej jadąc szybciej itp? To jest bez sensu. Karny w danym momencie może całkowicie zmienić obraz meczu.
1
@FC1899Barca Znaczy ja wiem, że nieruchomości to dobra inwestycja. Tylko, że ostatnio pewien użytkownik o tym pisał, że przez covid nieruchomości poszły do góry z ceną.
2
@tommyVERceti Z tego co słyszałem teraz się nie opłaca kupować mieszkań.
1
@lukaszbarca15 Kiedyś Suarez strzelił chyba 8 goli w 2 meczach, także jest to możliwe.