AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SonBarcaGoku Co ty piszesz gościu? Zobacz sobie mecze ogólnie, Ter Stegen jak nam przynajmniej 3 razy tyłka w meczu nie uratuje to jest święto.
0
@SonBarcaGoku Bez Ter Stegena Barca by się o 4 miejsce biła, albo nawet nie.
1
@AmigoBlancos Oblak, Ter Stegen, może potem on choć jest jeszcze Bono.
0
@amanter Wow raz do roku coś mądrego napiszesz.
0
@Ratamahatta Też bym tak zrobił.
0
@Gappeq Do kogo mam szacunek do tego mam, do nich nigdy.
3
@AmigoBlancos Jeśli nie rozumiesz o co chodzi do przykro mi. Poza tym jestem na stronie Barcy. Jakby nie ban za przekleństwa to inaczej bym pisał ;)
8
@AmigoBlancos Ja mam nadzieję, że Chelsea rozwali prześcieradła.
0
@LambiPL Ok, dzięki za recenzję, co myślisz o Avengers?
0
@tristan87 Nie te konto ;D
0
@Encore Griezmann. Edit, zależy czy Dembuś przedłuży kontrakt.
0
@LambiPL No właśnie zastanawiam się między Avengers a legion. Czemu Legion meh? Grałem w 2 część i bardzo mi się podobała.
8
@lukaszmatusiewicz Inaczej widzisz coś z perspektywy boiska, a inaczej na powtórce.
4
@Pilka_jest_okragla Jakby tak Messi wjechał w Manu to ten kretyn by gadał, że chce zawieszenia Messiego na kilka meczów za taki bandycki faul...
1
@clyde Ja chyba zainwestuje w RDR2 i Watch dogs legion, bo obie te gry wyjdą tyle co jedna przed obniżką.
6
@Chakalaka Ja bym go zostawił przynajmniej na sezon, żeby jak już to dostać całą kasę za niego.
0
@macio_944 Wymień w miarę taniego, charakternego obrońcę, który nie popełnia błędów... Podpowiem Ci, że nie ma takiego na świecie, a obrońców, którzy przypominają ten wzór jest mało. Jeden u nas gra i nazywa się Gerard Pique.
2
@Rewolucja123 Postawilibyśmy na nich, czy jakby był hajs to sprowadzili by więcej "Pjaniciów"?
3
Śmiejecie się z Bartomeu, a przez to, że przewalił kasę mamy odkrycia typu Araujo, Mingueza, Fati, Pedri ;) Edit. Do tego sprowadził nam Destinho.
0
@Borneo Ty no, a jak zakażemy samochodów to też będzie super, bo emitują spaliny i no tiry też, a samoloty to już wgl. W sumie pociągi też, a wszystkie towary możemy przewozić na koniach, no bo statki są mega groźne dla oceanu, bo ryzyko wycieku... Seriale i filmy też bym zakazał, bo w tym czasie możesz pracować i zarabiać, na kij odpoczywać przy filmie... No patrz same korzyści dla zdrowia xD
0
@eckov Może Soler z Valencii?
1
@eckov Ja bym widział Ndidiego, chyba najlepsza opcja? Tylko pewnie za drogi.
1
@AmigoBlancos Ale wiesz, że dwaj główni rywale o mistrzostwo Barcy zremisowali i przegrali, a ty o szansach Sevilli piszesz... Barca idzie po mistrza i tak ma być!
0
@clyde Grupa youtuberów, raki internetu z kontentem dla 10 latków.
1
@Chakalaka jest jeden słuszny kandydat @VamosRakieta
0
@Firestone Nawet nie wiesz jak gra, ale z góry chcesz go sprzedać...
15
@DonMatteo901 I ta cisza na końcu xD
0
@MarioVeB! Nie zmienię jego mentalności i w sumie nwm czy chciałbym, żeby wrócił. Z jednej strony topka piłkarzy, z drugiej tak jak piszesz - Brazylijczyk, a oni szybko schodzą ze swojego poziomu przez imprezy itp. Nwm co o tym myśleć, ale ogólnie nie wydaje się to niemożliwe. Też nie wiadomo jaką pensję by mu zaproponowali. Bo jak odejdzie Dembele, Cou i powiedzmy Griezmann (szczerze wątpię, że wszystkich opchniemy) to znalazłoby się sporo pieniędzy na pensje.
0
@MarioVeB! Jak na ogół się z tobą zgadzam, tak teraz możliwość powrotu Neya wzrosła, bo jak narazie nie przedłużył kontraktu, Dembele może być argumentem na wymianę, a do tego Laporta bodajże wypowiadał się, że taki piłkarz jak Neymar jest potrzebny, bo jest TOP piłkarzem i przyjacielem Messiego co też ma jakieś znaczenie. Także nie mówię, że Ney na pewno wróci, ale są argumenty, które za tym przemawiają i nie zdziwiłbym się.
0
@viscajasiek Zapomniałeś Vazqueza xD