AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@MasnyTed Mieli przejść Alcoyano ;)
0
@lukaszbarca15 Hahaha co? Rozumiem, że jak np. real przegrywa to płaczesz ze smutku?
0
@MesQueUnClub_87 Dobra to kim mieli zastąpić Neymara? Słucham, bo w klubie nie było Fatiego, a na rynku wszyscy wiedzieli, że mamy 222 mln za Neymara i ceny +ileś % do góry. No chyba, że mieliśmy grać bez skrzydłowego... Przed wygraniem trypletu Bayern był jechany, że przez skąpstwo Europa im odjeżdża, że przespali wymianę pokoleniową itp. Bayernowi pomógł w sumie Covid.
0
@MesQueUnClub_87 To, że jestem zarejestrowany rok nie wiele mówi, bo la Ramblę śledziłem dużo wcześniej. Są nicki, które się tu długo przewijają, ale ty np. nie jesteś z tych najsłynniejszych, więc jesteś normalnym randomem jak ja xD
0
@MesQueUnClub_87 A no sorry, że nie pamiętam co pisał tutaj jakiś random 4 lata temu XD My bad.... Hahaha
0
@MesQueUnClub_87 Ano tak i wcale nie byłeś szczęśliwy jak przychodzili... Weź gościu nikt nie mógł przewidzieć, że tak potoczą się ich kariery.
7
@Kamson33 Polecam olx, jest dużo ofert pracy ;)
0
@Transu96 A jaki jest amatorski błąd przy tworzeniu multi konta?
0
@SteuerFreiMoney Ten policjant strzelał pewnie z takim zamiarem, a to że zginęła to już inna sprawa. Nie ma co obwiniać policjanta, zrobił co do niego należało - spacyfikował zagrożenie. Teraz robicie tak zwane "rozkładanie gówna na atomy", czyli "czy mógł się inaczej zachować" - jak widać nie mógł, bo to co ty możesz analizować godzinę, to on musi podjąć decyzję w kilka sekund inaczej ktoś zginie, lub zostanie ranny. Ale no przed kompem patrząc na filmik ty wiesz lepiej jak to jest XD. Śmieszą mnie tacy ludzie jak ty, czyli internetowi "znafcy", którzy lepiej wiedzą od policjanta jak wygląda specyfika jego zawodu...
0
@escarabajo Do pierdla z nim!!! haha
3
@escarabajo Powinien trafić w mały palec u stopy, żeby odpuściła po poczuciu bólu xD
@Kgorecki2500 nie wierzę xD
3
@bolo93 No dokładnie, poza tym @DiffieHellman polecam filmik na yt od Sierżanta Bagiety, gdzie wyjaśnia czemu policja nie strzela w nogi.
7
@DiffieHellman Nie no lepiej by było (jeśli mówisz o sytuacji, gdzie ta dziewczyna atakowała nożem) jakby najpierw ją dźgnęła profilaktycznie z pięć razy xD
0
@Janas11224 Ale pressing Dembele :V
0
@JarekS Skąd wiesz, że mamy pusto jeśli chodzi o pieniądze? Jesteś osobą zarządzającą finansami Barcy?
0
@AmigoBlancos Szkoda.
0
@Danger204 Myślałem, że chodziło Ci o Depaya.
0
@Danger204 Po co w styczniu dawać 5 mln, jak za kilka miesięcy możesz mieć go za free?
0
@AmigoBlancos Spoko, ja mogę dodać jak rozwaliliśmy was 5:0.
0
@AmigoBlancos Pomyliłeś strony.
0
@masq Jejku, tak napisałem, jak użyje "niesamowita dziewiątka" to się do niego przekonasz?
0
@masq Czy ja wiem, czy niestety? Aguero to dobra dziewiątka, na pewno jest lepszy niż Breithmem
0
@paweldunajecfcb Jako jedyny stoi nieugiety, ale tak jest frajerem, bo broni swojej racji xD
1
@VamosRakieta Messi na swoim normalnym poziomie B)
2
@Nano22 Nie no przyjęcie takiej ilości narkotyków na raz jest większym osiągnięciem, ewentualnie kolor skóry też.
3
@Barca_Big_Moment Biedny Fati... Mam nadzieję, że to nie jest koniec jego kariery na wysokim poziomie. Mandi ty k****... coś ty narobił.
2
@AmigoBlancos Hmm no nie wiem może za takie sytuacje jak James faulował modricia i był karny dla realu? Albo nieuznany gol Barcy, który wpadł pół metra za linie? Jeśli nie to może mecz z Celtą, gdzie ronaldo wpadł do basenu? Albo gol, gdzie gościu go wsadził przez boczną siatkę przeciwko Barcy. No nwm może za tego typu sytuacje? Nigdzie nie powiązałem LM do ligi, sam to dopisałeś.
2
@AmigoBlancos Dostali 2 za darmo, to mogą teraz oddać 4 w ten sposób i ogólnie mogliby ich do Segunda wywalić jak Juventus swego czasu.
0
@DonMatteo901 Haha jak wiatr zawieje xD
0
@l0Messini I bezsensio xD