2

@Dembouz1899 Mam ofertę, chcesz jeszcze jednego obserwującego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Dembouz1899 Ja mam raczej więcej komentarzy i 1 obserwującego xD

0

@itmustbejoke Ale nie miał kontuzji przez 3 lata, co ty porównujesz XD @Bagsik88 Dużo zmienia, bo zagrał pewnie mniej meczów od Neya, a do tego Neymar grał w najlepszej drużynie na świecie, a nie w drużynie w rozsypce.

2

@itmustbejoke Fajnie liczyć Dembele, który przez 3 sezony miał kontuzję xD

1

@pele1282 Dokładnie, trzeba takich, którzy będą ustawiać rywali, a nie głowa w dół.

0

@joloskyy Modrić raczej dostał żółtą za pyskowanie/powiedzenie czegoś nieodpowiedniego.

0

@Kondziubarca Nie graliśmy na BernaLeo.

4

@masq Ja się zalożę, że real wtedy by karnego dostał ;)

1

@Avatarr Że co? Nie przesadzaj, jest to nasz wychowanek i zostawia serducho na boisku zawsze jak gra. Zagrał średnio, ale on nie grał miesiąc w piłkę.

2

@huberto286 Mi się podobało jak spiął do tego pajaca casemiro, oby Ilaix dalej się tak rozwijał.

4

@VenoM Pomoże i to bardzo, bo za hajs z nich można sprowadzić wartościowych piłkarzy.

0

@Kurkmen A my za to bez Pique i Fatiego. W obronie grał Mingueza i Araujo, którzy też nie są jeszcze piłkarzami na poziomie TOP.

0

@MeMyselfAndI Tego na Dembele.

0

@damian16161212 A no tak, dlatego, że nie graliśmy "lepiej" w twoich oczach to mają nam nie dyktować oczywistego karnego xD

0

@Ogorinho1974 A co powiedział?

2

OSCAR MINGUEZA JEEEEEEEEEEEEST!

0

@czesctuam Ale żeś jest zabawny, ostatni raz tak się śmiałem jak wchodziłem po schodach...

0

@Gosciuu Nie no wiadomo, karny dla realu za to powinien być...

0

@Gosciuu Ale tu ma rację.

0

@DonAndresFCB Nawet komentator powiedział, że to karny.

0

@Batys VAR-Video Assist Real

1

Hahahhahhahhhhaa drukarnia

1

Antoine na ratunek XD Idę się pociąć mydłem...

0

Ehh i znów na stojąco grają. Zaczęli biegać i mieliśmy świetny początek roku, teraz znów przestali biegać i mamy efekty jak wymęczone zwycięstwo z Valladolid i teraz oklep 2:0 z realem.

0

Hahaha i mu żółtej nie da xD

0

@Encore Fede Valverde.

0

@tribo Dzięki Yoda ;D

7

@zadafcb W jakim szoku? Napisał prawdę, że w Polsce zatrudnianie nieletnich jest nielegalne xD

2

@FCMichalo biedroń, tusk.

0

@Barca1992 Rozdarte serca xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?