AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Dembouz1899 Mam ofertę, chcesz jeszcze jednego obserwującego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Dembouz1899 Ja mam raczej więcej komentarzy i 1 obserwującego xD
0
@itmustbejoke Ale nie miał kontuzji przez 3 lata, co ty porównujesz XD @Bagsik88 Dużo zmienia, bo zagrał pewnie mniej meczów od Neya, a do tego Neymar grał w najlepszej drużynie na świecie, a nie w drużynie w rozsypce.
2
@itmustbejoke Fajnie liczyć Dembele, który przez 3 sezony miał kontuzję xD
1
@pele1282 Dokładnie, trzeba takich, którzy będą ustawiać rywali, a nie głowa w dół.
0
@joloskyy Modrić raczej dostał żółtą za pyskowanie/powiedzenie czegoś nieodpowiedniego.
0
@Kondziubarca Nie graliśmy na BernaLeo.
4
@masq Ja się zalożę, że real wtedy by karnego dostał ;)
1
@Avatarr Że co? Nie przesadzaj, jest to nasz wychowanek i zostawia serducho na boisku zawsze jak gra. Zagrał średnio, ale on nie grał miesiąc w piłkę.
2
@huberto286 Mi się podobało jak spiął do tego pajaca casemiro, oby Ilaix dalej się tak rozwijał.
4
@VenoM Pomoże i to bardzo, bo za hajs z nich można sprowadzić wartościowych piłkarzy.
0
@Kurkmen A my za to bez Pique i Fatiego. W obronie grał Mingueza i Araujo, którzy też nie są jeszcze piłkarzami na poziomie TOP.
0
@MeMyselfAndI Tego na Dembele.
0
@damian16161212 A no tak, dlatego, że nie graliśmy "lepiej" w twoich oczach to mają nam nie dyktować oczywistego karnego xD
0
@Ogorinho1974 A co powiedział?
2
OSCAR MINGUEZA JEEEEEEEEEEEEST!
0
@czesctuam Ale żeś jest zabawny, ostatni raz tak się śmiałem jak wchodziłem po schodach...
0
@Gosciuu Nie no wiadomo, karny dla realu za to powinien być...
0
@Gosciuu Ale tu ma rację.
0
@DonAndresFCB Nawet komentator powiedział, że to karny.
0
@Batys VAR-Video Assist Real
1
Hahahhahhahhhhaa drukarnia
1
Antoine na ratunek XD Idę się pociąć mydłem...
0
Ehh i znów na stojąco grają. Zaczęli biegać i mieliśmy świetny początek roku, teraz znów przestali biegać i mamy efekty jak wymęczone zwycięstwo z Valladolid i teraz oklep 2:0 z realem.
0
Hahaha i mu żółtej nie da xD
0
@Encore Fede Valverde.
0
@tribo Dzięki Yoda ;D
7
@zadafcb W jakim szoku? Napisał prawdę, że w Polsce zatrudnianie nieletnich jest nielegalne xD
2
@FCMichalo biedroń, tusk.
0
@Barca1992 Rozdarte serca xD