1

@SonBarcaGoku Uwaga spojler. Dla mnie jest ono świetne, woli zostać warzywem niż pamiętać o tym co się stało. W sumie się mu nie dziwię. Bo jak zrozumiał, że rzeczywistość wyglądała całkowicie inaczej niż myślał to w sumie świat mu się zawalił.

1

@Coutinho007 No przekleństwa w co drugim komentarzu, tutaj po czymś takim była by pustka, bo wszyscy by banana mieli.

0

@LUPR Weź stary, mecz z PSG, gdzie była jedna kontrowersja porównujesz do 3 LM, gdzie było po 2 kontrowersje na mecz...

0

@Czeresniafcb Akurat po tej czerwonej to się mega bałem o Dembele.

1

@SonBarcaGoku Mój ulubiony film.

0

@LUPR Tia... Widziałeś jak zdobyli LM?

1

@Coutinho007 No beka w uj też sobie czytam hehe ;D

0

@busquets5 A to na pierwszym miejscu ;)

0

@Transu96 Ale za Mendy-Varane nie szanuje ;)

1

@busquets5 No nwm, ja np. Jestem za tym, żeby sprzedać Griezmanna.

0

@Arkadio90 Masz może powtórkę tego faulu?

4

@Michvl Nie no nie przesadzaj, tam masz po kilka przekleństw w co 2-3im komentarzu. Tutaj pod tym względem jest lepiej.

0

@Arkadio90 Musiałbym to widzieć jeszcze raz, ale wejście wyglądało groźnie i bałem się o zdrowie Ousmanka.

5

@Quavosk Trzeba ich rozwalić.

7

Ja jakbym był fanem realu to by mi było wstyd pisać o pomocy sędziów i przepychaniu jakiejś drużyny po tym jak oni LM zdobyli xD

1

@Arkadio90 Z kapelusza? xD

0

@DonMatteo901 Wejdź na fioletową, tam co drugi komentarz o przepychaniu Barcy xD

0

@bebeto77 Pośmiać się, złoto w czystej postaci xD

2

Nie no ten notatnik to jest tragedia, nie chce się wczytać...

8

La Ramblę i notepad 2.0 wywaliło w tym samym momencie, przypadek? Nie sondze xD

0

Tak jest Ousmaneeeeeeeeeeee.

0

Dembelelellelelelelele!!!!!!!!

0

Gomes... A nie Trincao...

0

No i w końcu dobra decyzja sędziego, oby Dembusiowi nic nie było.

2

Wchodzi Pogba, znaczy Moriba.

0

@Huck Nie wszystko właśnie, choćby strzał Pedriego.

3

Zaś mecz życia Bramkarza przeciwnika... Nowe nie znałem.

0

Alba kurde strzelaj.

0

@ksobi Gdzie Griezmannowi do Xaviego, Xavi to miał taką celność podań, że nawet na niemowlaka by celnie wrzucił.

1

Ten Antoine jest niepoważny xd on wrzuca na głowę do Messiego, który ma 1,69 wzrostu xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?