AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@SonBarcaGoku Uwaga spojler. Dla mnie jest ono świetne, woli zostać warzywem niż pamiętać o tym co się stało. W sumie się mu nie dziwię. Bo jak zrozumiał, że rzeczywistość wyglądała całkowicie inaczej niż myślał to w sumie świat mu się zawalił.
1
@Coutinho007 No przekleństwa w co drugim komentarzu, tutaj po czymś takim była by pustka, bo wszyscy by banana mieli.
0
@LUPR Weź stary, mecz z PSG, gdzie była jedna kontrowersja porównujesz do 3 LM, gdzie było po 2 kontrowersje na mecz...
0
@Czeresniafcb Akurat po tej czerwonej to się mega bałem o Dembele.
1
@SonBarcaGoku Mój ulubiony film.
0
@LUPR Tia... Widziałeś jak zdobyli LM?
1
@Coutinho007 No beka w uj też sobie czytam hehe ;D
0
@busquets5 A to na pierwszym miejscu ;)
0
@Transu96 Ale za Mendy-Varane nie szanuje ;)
1
@busquets5 No nwm, ja np. Jestem za tym, żeby sprzedać Griezmanna.
0
@Arkadio90 Masz może powtórkę tego faulu?
4
@Michvl Nie no nie przesadzaj, tam masz po kilka przekleństw w co 2-3im komentarzu. Tutaj pod tym względem jest lepiej.
0
@Arkadio90 Musiałbym to widzieć jeszcze raz, ale wejście wyglądało groźnie i bałem się o zdrowie Ousmanka.
5
@Quavosk Trzeba ich rozwalić.
7
Ja jakbym był fanem realu to by mi było wstyd pisać o pomocy sędziów i przepychaniu jakiejś drużyny po tym jak oni LM zdobyli xD
1
@Arkadio90 Z kapelusza? xD
0
@DonMatteo901 Wejdź na fioletową, tam co drugi komentarz o przepychaniu Barcy xD
0
@bebeto77 Pośmiać się, złoto w czystej postaci xD
2
Nie no ten notatnik to jest tragedia, nie chce się wczytać...
8
La Ramblę i notepad 2.0 wywaliło w tym samym momencie, przypadek? Nie sondze xD
0
Tak jest Ousmaneeeeeeeeeeee.
0
Dembelelellelelelelele!!!!!!!!
0
Gomes... A nie Trincao...
0
No i w końcu dobra decyzja sędziego, oby Dembusiowi nic nie było.
2
Wchodzi Pogba, znaczy Moriba.
0
@Huck Nie wszystko właśnie, choćby strzał Pedriego.
3
Zaś mecz życia Bramkarza przeciwnika... Nowe nie znałem.
0
Alba kurde strzelaj.
0
@ksobi Gdzie Griezmannowi do Xaviego, Xavi to miał taką celność podań, że nawet na niemowlaka by celnie wrzucił.
1
Ten Antoine jest niepoważny xd on wrzuca na głowę do Messiego, który ma 1,69 wzrostu xD