1

@wojopancer Teraz chyba na ławie.

2

O i jeszcze Garcia gra w Andorze, nasz nowy nabytek się ogrywa, kurde niezła ta Andora w sumie Iker, Pujol, Garcia no obrona mocna ;)

2

Broni Iker, jak za najlepszych lat ;D

0

@pele1282 Ciekawe, czy klaszcze?

2

@l0Messini Stary, patrz jakie drużyny awansują niekiedy na Euro, już nie rób z tej polski takich cieniasów.

2

@l0Messini A teraz jakieś turnieje są? Chyba, że wyjście z grupy traktujesz jako trofeum xD

0

Niby Piątek, a jednak dzisiaj niedziela ;)

0

@Ghazul3293 Czemu? Pisze prawdę.

0

@YeastMoss No właśnie chodzi mi o to, że jestem przeciwko aborcji, jeśli płód jest zdrowy, nie zagraża matce i nie jest z gwałtu, bo rozumiem, że w tych przypadkach utrzymanie dziecka jest ryzykowne, lub po gwałcie zmuszanie matki było by nie właściwe. W innych przypadkach sądzę, że ludzie powinni być odpowiedzialni i powinni wiedzieć co wiąże się z uprawianiem seksu, a nie robić z aborcji środek antykoncepcyjny.

0

@elmayakos Ta i 5 czerwonych kartek xD

1

@YeastMoss Wiesz ja ogólnie byłem za utrzymaniem porozumienia w sprawie aborcji.

1

@KSSniper No Messi teraz nie gra, to dziwne.

0

@Firestone Tak sobie napisałem, chyba można?

0

@Firestone Czemu? Napisałem prawdę.

2

O tym razem z ósmego metra, a nie piątego xD

1

@Shear007 Mały, piękny kraj.

0

@bari_94 Nie no, dawać tych leszczy z Francji XD Węgry to potężny rywal ale Anglia, Hiszpania czy Francja? Same ogóry, rozjedziemy ich...

0

@eckov Podziękował.

0

@BarcaInfo Ktoś wie na jakim kanale?

1

@Popitek12 Kurde 3 trochę dużo, ale monster najlepszy energetyk ;)

0

@Ronaldinho10VB Wiesz co znaczy hipokryzja? Czy losowo rzucasz takimi pojęciami?

1

@MarioVeB! Ja to wiem, ty to wiesz, @damianex10 to wie, ale jak widać są wybitne jednostki, które tego nie widzą, nawet jak im to rozłożysz na atomy i wyjaśnisz po kroku xD

1

@Danchos Nie no prawie zabił Włocha podmuchem wiatru, albo telekinezą.

1

@PuszkinFan Stary igrasz z ogniem, przecież bundesliga jest tak samo wyrównana jak La Liga i na tym samym poziomie :D

0

@Ronaldinho10VB No nie rozumiesz właśnie niczego, napisali ci to samo 3ej użytkownicy, a odbiło się jak od ściany xd

3

@Ronaldinho10VB Najlepszy piłkarz świata xd Messi nie gra w Bundeslidze.

1

@Ronaldinho10VB Ale zrozum, że Barca musiała WYWALCZYĆ te mistrzostwa, do ostatnich kolejek nie było pewne, czy je zdobędzie, a Bayern już od kwietnia mógł grać rezerwami w lidze, bo żadna drużyna nie miała już nawet matematycznych szans na mistrza.

0

@Ronaldinho10VB To jest pytanie, które sugeruje odpowiedź, tak zwane retoryczne.

2

@damianex10 Stary ja nwm co tu się dzieje XD oni chyba się z logiką pokłócili HAHHAHA.

0

@Ronaldinho10VB Stary ale popatrz na walkę o trofeum, Barca by się potknęła raz w danym sezonie i cyk nie ma mistrza, a Bayern w kwietniu miał mistrza i mógł wystawić nawet juniorów, przegrać wszystkie mecze do końca, a i tak mieli by mistrza...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?