AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@wojopancer Teraz chyba na ławie.
2
O i jeszcze Garcia gra w Andorze, nasz nowy nabytek się ogrywa, kurde niezła ta Andora w sumie Iker, Pujol, Garcia no obrona mocna ;)
2
Broni Iker, jak za najlepszych lat ;D
0
@pele1282 Ciekawe, czy klaszcze?
2
@l0Messini Stary, patrz jakie drużyny awansują niekiedy na Euro, już nie rób z tej polski takich cieniasów.
2
@l0Messini A teraz jakieś turnieje są? Chyba, że wyjście z grupy traktujesz jako trofeum xD
0
Niby Piątek, a jednak dzisiaj niedziela ;)
0
@Ghazul3293 Czemu? Pisze prawdę.
0
@YeastMoss No właśnie chodzi mi o to, że jestem przeciwko aborcji, jeśli płód jest zdrowy, nie zagraża matce i nie jest z gwałtu, bo rozumiem, że w tych przypadkach utrzymanie dziecka jest ryzykowne, lub po gwałcie zmuszanie matki było by nie właściwe. W innych przypadkach sądzę, że ludzie powinni być odpowiedzialni i powinni wiedzieć co wiąże się z uprawianiem seksu, a nie robić z aborcji środek antykoncepcyjny.
0
@elmayakos Ta i 5 czerwonych kartek xD
1
@YeastMoss Wiesz ja ogólnie byłem za utrzymaniem porozumienia w sprawie aborcji.
1
@KSSniper No Messi teraz nie gra, to dziwne.
0
@Firestone Tak sobie napisałem, chyba można?
0
@Firestone Czemu? Napisałem prawdę.
2
O tym razem z ósmego metra, a nie piątego xD
1
@Shear007 Mały, piękny kraj.
0
@bari_94 Nie no, dawać tych leszczy z Francji XD Węgry to potężny rywal ale Anglia, Hiszpania czy Francja? Same ogóry, rozjedziemy ich...
0
@eckov Podziękował.
0
@BarcaInfo Ktoś wie na jakim kanale?
1
@Popitek12 Kurde 3 trochę dużo, ale monster najlepszy energetyk ;)
0
@Ronaldinho10VB Wiesz co znaczy hipokryzja? Czy losowo rzucasz takimi pojęciami?
1
@MarioVeB! Ja to wiem, ty to wiesz, @damianex10 to wie, ale jak widać są wybitne jednostki, które tego nie widzą, nawet jak im to rozłożysz na atomy i wyjaśnisz po kroku xD
1
@Danchos Nie no prawie zabił Włocha podmuchem wiatru, albo telekinezą.
1
@PuszkinFan Stary igrasz z ogniem, przecież bundesliga jest tak samo wyrównana jak La Liga i na tym samym poziomie :D
0
@Ronaldinho10VB No nie rozumiesz właśnie niczego, napisali ci to samo 3ej użytkownicy, a odbiło się jak od ściany xd
3
@Ronaldinho10VB Najlepszy piłkarz świata xd Messi nie gra w Bundeslidze.
1
@Ronaldinho10VB Ale zrozum, że Barca musiała WYWALCZYĆ te mistrzostwa, do ostatnich kolejek nie było pewne, czy je zdobędzie, a Bayern już od kwietnia mógł grać rezerwami w lidze, bo żadna drużyna nie miała już nawet matematycznych szans na mistrza.
0
@Ronaldinho10VB To jest pytanie, które sugeruje odpowiedź, tak zwane retoryczne.
2
@damianex10 Stary ja nwm co tu się dzieje XD oni chyba się z logiką pokłócili HAHHAHA.
0
@Ronaldinho10VB Stary ale popatrz na walkę o trofeum, Barca by się potknęła raz w danym sezonie i cyk nie ma mistrza, a Bayern w kwietniu miał mistrza i mógł wystawić nawet juniorów, przegrać wszystkie mecze do końca, a i tak mieli by mistrza...