AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jondeca 3 znanych? Lewy, Piątek, Zielu, Milik, Szczęsny, Glik. No tak 3ech.
0
@jondeca Suarez z reprą wygrał Copa America.
0
@tom9001 To wcale nie dlatego, że Barca ma największe pensje w Europie i o zakupy typu Coutinho za 140 mln i Griezmann za 120 mln, na pewno nie przez to xd. Wina Messiego Hahaha.
0
@marcin62 Pod jakimi? Śmiało bo do goli w roku kalendarzowym, czy w sezonie nawet się Polak do niego nie zbliżył, o asystach nie wspominam wgl bo tu jest przepaść, a wewnetrzne staty (pewnie poza wygranymi pojedynkami główkowymi, ale to z wiadomych względów) wygrywa Messi, także w czym można go porównać?
1
@tom9001 Messi wyssał Barcelonę pozwalając jej na sobie zarobić o czym mówił choćby Laporta xD
0
@marcin62 No własnie, jak można kogoś takiego porównywać do Leo?
4
@lukaszmatusiewicz Valencia, ale Lim ją do ruiny doprowadzi niestety :/
5
@lukaszbarca15 Że co? Stary ty piszesz, że zazdroszczę Lewemu, po czym ja piszę, że chyba powinienem bardziej zazdrościć Messiemu, a go chwale XDD a ty mi piszesz o zegarku lewego i jego wartości... No tak ma zegarek warty więcej niż zarobię dać mu za to złotą piłkę...
0
@lukaszbarca15 Haalanda nikt nie nazywa najlepszym.
0
@lukaszbarca15 A zegarek Messiego jest z bazaru za 20 zł? Messi z tego co mi wiadomo jest bogatszy od lewego więc?
0
@Firestone No to napisałem, zagrał tak, że wydawał się za słaby na Węgry.
1
@lukaszbarca15 Jakbym miał zazdrościć to chyba bardziej Messiemu nie sądzisz?
0
@Firestone Czyli wg ciebie zagrał dobrze?
3
@Ojciec5tkidzieci Raczej otworzą, bo politycy chcą na wakacje, jak Duda chciał na narty to stoki otworzyli ;D
0
@Firestone Ciekawe argumenty, takie na poziomie.
7
@Homeopata8989 Messi chociaż ciągnie i w każdym meczu Barcy ma gola, asystę, asyste 2 stopnia i ogólnie jest go pełno w kreacji nawet w słabej jak na teraz Barcelonie (sytuacja się poprawia), co zrobił lewy z Węgrami np. Poza golem? Było go pełno? Rozgrywał? Czy był nakryty czapką?
4
@DonMatteo901 Ciężko się dziwić po roku przerwy od piłki. Martwię się o Fatiego, bo też już długo pauzuje.
3
@Homeopata8989 Wytłumaczę to tym, że Barca jest w kryzysie, a Bayern w świetnej formie?
4
@MesQueUnClub_87 No nwm, Suarez w erze Messiego i Ronaldo wygrał dwa złote buty, jednego grając w słabym Liverpoolu, gdzie ciągnął drużynę.
3
@Homeopata8989 Ale uwierz, że Polska z Messim zamiast lewego w skaldzie doszła by dalej.
1
@Lionel_Messi10 Kiedy świnie zaczną latać xD
6
@Homeopata8989 Nie on nastukał trofea, tylko świetna maszyna Flicka, ma więcej goli, bo drużyna gra na niego, a nie jak Leo , który gra dla drużyny. Do tego poziom ligi, jest kluczowy, bo w La Liga masz praktycznie co mecz autobus do rozbicia. Popatrz na wewnętrzne staty jak dryblingi, kluczowe podania itp.
4
@Pawel1980 Nie patrz tylko na gole porównajmy indywidualne staty Leo i lewego jak gole, asysty, dryblingi, kluczowe podania hmm?
7
@MesQueUnClub_87 Stary, mi uwłacza te przecenianie, bo w mediach czy na forach ludzie piszą, że on jest na poziomie Messiego, Ronaldo, czy Suareza co jest okropnym kłamstwem i umniejszaniem ww trójki...
1
@Pawel1980 Polskiego zgoda, świata nie ma opcji.
2
@Encore Nie no skądże, kreator gry, rozgrywający... Silnik napędowy XD
1
@Pawel1980 No właśnie Messi nawet jako nie dziewiątka osiągnął liczby lepsze niż ta twoja dziewiątka...
0
@AV0CAD0 Ale wiesz, że ocenia się po ogólnych umiejętnościach?
0
@Pawel1980 No nie, ale skoro taki najlepszy to niech coś zrobi nie? Ile meczów wygrał Barcelonie Messi np?
5
@lukaszbarca15 Wyrażam swoją opinię bo uwiera mnie nazywaniem najlepszym piłkarza o kilka klas słabszego od Leo.