2

@paweldunajecfcb Wyspa Tajemnic, Interstellar, Incepcja, Infiltracja, Siedem.

0

@Pawel1980 W sensie co dokładnie?

0

@lukaszbarca15 Nie o to chodzi xd. Ale właśnie o kiwniecie choć jednego, zrobienie coś z niczego, a nie wykończenie piłki z 5 metra...

0

@Encore Ciekawe, ja bym wolał piłkarza, który rozgrywa, wykańcza i ciągnie całą drużynę od dobijaka, no ale.

0

@MesQueUnClub_87 Napisałem wyżej, że nie oglądam Juve ani Atleti, poza tym Suarez już jest na równi pochyłej, a lewy dopiero zaczął grać. Jak Suarez był u szczytu formy to ciągnął Liverpool co mecz.

0

@patry295 Hahaha pociągnął masz na myśli strzelił 5 setek, które dostał na 5 metr? Nie nie o to w tym chodzi.

0

@daniel32778 @lukaszbarca15 nie oglądam Atletico ani Juve to skąd mam wiedzieć kiedy np. Suarez pociągnął atleti, a Ronaldo Juve? Nie mam tyle czasu, żeby oglądać tyle meczów to raz, dwa, że nie znoszę CR-a i Juve to po co mam patrzeć na ich mecze, 3 nie oglądam Atletico, bo nie jestem masochistą.

0

@daniel32778 Ronaldo hmm, przeciwko Atletico pociągnął Juve. Suarez, dajmy przykład el clasico bez Messiego.

4

@TheNekro94 Nie porównuję stricte reprezentacji, a to, że jedyny i prawdziwy najlepszy piłkarz na świecie, którym jest Leo jest lata świetlne jeśli chodzi o umiejętności przed lewym.

0

@daniel32778 Druzynowy z dodatkiem nagród indywidualnych. I indywidualnie każdy zawodnik prezentuje jakiś określony poziom w tym sporcie drużynowym.

8

@KrystianR No właśnie chodzi o to, że Messi, Ronaldo, Neymar, czy Suarez potrafią sami pociągnąć drużynę i dzięki temu przesadzić mecz, a wy najlepszym piłkarzem nazywacie lewego, który bez Gnabryego, Komana, Kimmicha i pięknych podań na 5 metr nic nie zrobi.

0

@patry295 To wytłumacz o wielki oświecony.

7

@Encore Wiesz został piłkarzem turnieju Messi także

2

@daniel32778 przecenia *

0

@patry295 A z czego się cieszyć? Remis z Węgrami, gdzie znanych jest 3 piłkarzy xd.

21

@TheNekro94 Bycie w finale, a nie wychodzenie często z grupy to jednak wolę być w finałach. Higuain... Ciebie to powinien Messi nwm.

0

@AV0CAD0 No faktycznie poprowadził do zwycięstwa, a nie czekaj...

43

@TheNekro94 Tego Messiego, który zaprowadził Argentynę do finału MŚ w 2014? Czy tego co zaprowadził Argentynę do finału Copa America kilka razy?

9

I co najlepszy xd piłkarz świata za słaby na Węgry? ;D

1

@MesQueUnClub_87 Najlepiej w nieruchomości inwestować chyba.

0

@Amigo_Blanco Albo bycie ateistą ;)

0

@VbamboeB nie tylko, ale est tam spotykana dzicz, plemiona itp. A w Polsce nie.

0

@VbamboeB to kiedy zaczynamy tworzyć osady i wioski? :D

1

@Wiktoria13 Coutinho *

3

@andres_xavi Suarez, bo jest też jednym z najlepszych napastników ogólnie piłki nożnej w historii.

0

@Alcazar Ja bym mu dał sezon na pokazanie się.

0

@Alcazar Zobaczymy, to jest wróżenie z fusów, Haaland też mistrzem techniki nie jest, a jakoś każdy go tu chce.

1

@NaFazieHitman No właśnie, więc nie tylko tu jest źle, ale no trzeba jechać po rządzie nie, bo tylko ten rząd zamyka...

1

@Zoker Jak chcą tylko 25 mln, to faktycznie będą w PSG mieli konkurencję na PO.

1

@PanteraCule Stary oni piszą, że tutaj jest źle, bo obostrzenia i wymieniają kraje, gdzie chcieliby wyjechać, a tam są jeszcze większe obostrzenia...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?