AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LUPR W tym sezonie nie oglądam realu także się nie wypowiem. Za to widziałem w jaki sposób wygrali 3 LM i w jaki sposób Barcy nie uznawali gola, gdy piłka pół metra przekroczyła linię. Oczywiście było tego więcej, ale dużo rzeczy nie pamiętam i nie chce mi się tego wypisywać.
1
@AmigoBlancos Ja jestem za tym, żeby real spadł do Segunda, czy to tak, że po prostu poziomem spadną, czy za kupowanie sędziów. Nieważne, ale oby tak się stało.
26
@inViNcibl3 Bardzo tolerancyjni ludzie z lewicy są nietolerancyjni? Nowe nie znałem xD
0
@Koni8M Wzór Hajto nadal żywy :D
0
@joloskyy Polecam Death Note i Steins Gate.
0
@Yosemite Jakby przedstawić Messiego to by było serce i mózg.
6
@AmigoBlancos A jak ty przeżyłeś odpadnięcie z PK z beniaminkiem 3 ligi?
1
@xBoMBoWiECx Już wiemy kim jest chakalaka na żywo ;)
2
@zakazskretuwlewo Widzę, że Liverpool w 12 ;D
1
@MaxiLopez_84 No, widzę jak Alba wygrywa walkę o pozycję i piłkę, to gdzie ten faul?
25
@MaxiLopez_84 Gdzieś ty tam faul widział XD?
4
@BaroPodertos A może czuje się mężczyzną ty nietolerancyjny człowieku XD
0
@LUPR O tym się nie wypowiem, bo nie patrze na ich mecze w tym sezonie.
0
@LUPR Stary wymieniłem pięć sytuacji z kilku ostatnich lat, bo jakbym zaczął wymieniać wszystko, to raz że nie pamiętam, a dwa, że limit znaków na stronie by mi nie pozwolił tego w jednym komentarzu napisać XD I te porównanie, że raz sędzia pomylił się na korzyść Barcy to może 30 razy dla realu xD
0
@kaamil1910 To odniesie do tego, jak przed kontuzją się rozwijał, chodziło mi o to, że na miarę swojego potencjału i tego jak rozwijał się przed kontuzją.
0
@kaamil1910 No właśnie, laporta chciał zmotywować piłkarzy jeszcze bardziej tymi słowami, tak powinien robić prezes klubu.
4
@kuz Wczoraj widać było, że Messi i De Jong grali w trybie nie wyłapać kartki.
0
@LUPR Weź stary nie pitol, patrz ile kontrowersji ma real ogólnie, kiedyś dostali np. Karnego za to, że Modrić sfaulował Jamesa(albo na odwrót) , gole ze spalonych w niezliczonej ilości. Oni są jawnie pchani. Ktoś też nieźle napisał, że Barcy raz zabrakło 2 pkt do mistrzostwa, bo sędzia nie zaliczył bramki, gdzie piłka wpadła pół metra za linię. Tego jest tyle, że nie sposób wszystkiego spamiętać, to samo tyczy się właśnie LM. Piszesz, że Vidal zagrał dłużej niż powinien? Casemiro dokończył mecz, mimo że powinien co najmniej 3 razy wylecieć. Już nie będę wspominać o karnych z dupy jak Ronaldo z Celtą, gdy wpadł do basenu.
0
@Bobo25 No okej jeśli VAR nie mógł interweniować. Ale to i tak nie zmienia kontrowersji bo faul był, a kary brak.
2
@ShawnC Oby Fati wrócił silniejszy... Tak bardzo mi szkoda naszego diamentu. Mam nadzieję, że zrobi karierę na miarę swojego potencjału i dalej będzie się rozwijał jak Ansu Fati.
1
@joloskyy Jakbyś patrzył na świat przez białe okulary i odjął sobie tak ze 60 IQ to faktycznie można widzieć tam faul xD
1
@Bobo25 Pisze raczej, bo ogólnie wydaje mi się, że to powinno być czerwo, jak kiedyś łokieć Marcelo dla Messiego (za który Brazylijczyk nie zobaczył czerwonej). Atak na twarz to raczej czerwo z automatu, ale nwm jak jest dokładnie w przepisach więc stąd właśnie te "raczej". A brak przynajmniej żółtej to już jest skandal.
1
@Bobo25 "nawet żółtej" umiesz czytać ze zrozumieniem? Powinno być raczej czerwo za specjalny atak na twarz, ale choćby żółta byłyby lepszą karą niż nic.
8
@jeyx77x Choćby Griezmann dostał łokcia na twarz, a przeciwnik nawet żółtej za to.
1
@Bobo25 Co ty nie widziałeś? Prawie mu rękę urwał. Tak jak prawie Mingueza zabił Włocha.
5
@zadafcb Oczywiście, że faul i karny dla Valladolid xd
2
@Bobo25 Nie no pewnie specjalny łokieć na twarz to nie klarowna sytuacja... Ja bym Griezmannowi dał żółtą, bo chciał mu nosem łokieć uszkodzić jeszcze...
0
@LUPR Tego było więcej, ale to były te główne, no tak naprawił swój błąd i osłabił tylko Bayern, a Casemiro, który ma immunitet został na boisku...
5
@Worny Trójkąt madrycki, gdzie zamiast statków znika logika xD
3
@Czeresniafcb No tam to jest Anarchia.