1

@Stagiryta Zgadzam się.

2

@zadafcb A no tak, jak faulowałeś 20 minut temu to faule na tobie są wyłączone xD

1

@Stagiryta Haha, jak coś to mój komentarz to żart był ;)

0

@Stagiryta Jak już to "afroamerykańskiego" ;D

1

@DanielVeB Nope, Ter Stegen airlanes najlepiej broni.

0

@MARCEPAN05 Onet: romans Messiego z młodszym kolegą z drużyny? Zdradza żonę? Kliknij tutaj... xD

2

@AmigoBlancos Stary, bark to część, którą można strzelić gola? Wystawał? Więc spalony, a porównanie z ceerem, który stał na półmetrowym spalonym do tego to już wgl jaja. Ostatnio Dembele miał takiego spalonego jak mariano.

13

@AmigoBlancos Ale Marino był na spalonym xD

0

@mientusek1407 Mikel Merino, ewentualnie Ndidi z Leicester.

0

@El dominatore Tu nie chodzi o budżet, bo Athletic miał ostatnio duże przychody itp. Tylko o brak baskijskich piłkarzy na rynku, bo oni tylko takich sprowadzają.

0

@BarcaInfo Czyli Messi na swoim poziomie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@KmN TVP Sport.

1

@VamosRakieta Jakim "nam"? Sevilli nawet w finale nie było ;)

5

Talerzyk na ciastka, albo owoce haha

1

Moja dziewczyna patrzyła ze mną na pierwszą połowę, potem chwilę po przerwie i poszła do kuchni sobie coś zrobić do jedzenia. Przyszła po 15-20 minutach, patrzy na wynik... Jej mina bezcenna xD

0

@Rewolucja123 De Jong raczej MVP.

20

Nie wiem jak wy, ale już się bałem, że nie trafi xD

0

@szusti kk, chyba że tak.

1

Cyk Alba druga asysta.

1

Dawać po manite!!! :D

1

Niech żyje król! :)

0

Fajnie jakby wpuścił Dembele, Trincao i Moribe. Ewentualnie Puig za Portugalczyka.

0

Piękne podanie Alby.

0

Gryzak w końcu. Brawo.

5

@ranger3120 Kane jest bardziej kompletny, Haaland bardziej perspektywiczny. Ciężki wybór, ale jeśli wymagania Norwega są prawdziwe to wolę Anglika.

3

@RobiS Hmm przychodzisz po czasie i narzekasz, że ktoś nie chce czegoś zrobić, mimo że to ty nawaliłeś, bo przyszedłeś za późno...

1

@Kgorecki2500 Ale wiesz, że to zależy od tego, że dzieci po prostu takie są. Inna sprawa to jeśli mówisz o takich co dokuczają to oni to robią każdemu, a nie tylko temu, bo jest homo xd

5

@Kgorecki2500 No tak, oczywiście jeśli komuś nie pasuje lgbt to jest patusem xd

0

@AmigoBlancos real Madryt 3 czytaj Getafe zawsze rozkłada nogi przed pierwszą drużyną.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?