AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Stagiryta Zgadzam się.
2
@zadafcb A no tak, jak faulowałeś 20 minut temu to faule na tobie są wyłączone xD
1
@Stagiryta Haha, jak coś to mój komentarz to żart był ;)
0
@Stagiryta Jak już to "afroamerykańskiego" ;D
1
@DanielVeB Nope, Ter Stegen airlanes najlepiej broni.
0
@MARCEPAN05 Onet: romans Messiego z młodszym kolegą z drużyny? Zdradza żonę? Kliknij tutaj... xD
2
@AmigoBlancos Stary, bark to część, którą można strzelić gola? Wystawał? Więc spalony, a porównanie z ceerem, który stał na półmetrowym spalonym do tego to już wgl jaja. Ostatnio Dembele miał takiego spalonego jak mariano.
13
@AmigoBlancos Ale Marino był na spalonym xD
0
@mientusek1407 Mikel Merino, ewentualnie Ndidi z Leicester.
0
@El dominatore Tu nie chodzi o budżet, bo Athletic miał ostatnio duże przychody itp. Tylko o brak baskijskich piłkarzy na rynku, bo oni tylko takich sprowadzają.
0
@BarcaInfo Czyli Messi na swoim poziomie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@KmN TVP Sport.
1
@VamosRakieta Jakim "nam"? Sevilli nawet w finale nie było ;)
5
Talerzyk na ciastka, albo owoce haha
1
Moja dziewczyna patrzyła ze mną na pierwszą połowę, potem chwilę po przerwie i poszła do kuchni sobie coś zrobić do jedzenia. Przyszła po 15-20 minutach, patrzy na wynik... Jej mina bezcenna xD
0
@Rewolucja123 De Jong raczej MVP.
20
Nie wiem jak wy, ale już się bałem, że nie trafi xD
0
@szusti kk, chyba że tak.
1
Cyk Alba druga asysta.
1
Dawać po manite!!! :D
1
Niech żyje król! :)
0
Fajnie jakby wpuścił Dembele, Trincao i Moribe. Ewentualnie Puig za Portugalczyka.
0
Piękne podanie Alby.
0
Gryzak w końcu. Brawo.
5
@ranger3120 Kane jest bardziej kompletny, Haaland bardziej perspektywiczny. Ciężki wybór, ale jeśli wymagania Norwega są prawdziwe to wolę Anglika.
3
@RobiS Hmm przychodzisz po czasie i narzekasz, że ktoś nie chce czegoś zrobić, mimo że to ty nawaliłeś, bo przyszedłeś za późno...
1
@Kgorecki2500 Ale wiesz, że to zależy od tego, że dzieci po prostu takie są. Inna sprawa to jeśli mówisz o takich co dokuczają to oni to robią każdemu, a nie tylko temu, bo jest homo xd
5
@Kgorecki2500 No tak, oczywiście jeśli komuś nie pasuje lgbt to jest patusem xd
0
@AmigoBlancos real Madryt 3 czytaj Getafe zawsze rozkłada nogi przed pierwszą drużyną.