AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@abram3k A no tak, nie masz do czego się przyczepić to składnia zdania, może jeszcze ortografia hmm? Śmieszy mnie taka postawa.
0
@abram3k To był kluczowy moment PUCHARU, czytanie ze zrozumieniem kuleje widzę ;)
5
@abram3k Jaki półfinał LM dla realu, jak oni nie potrafili wygrać z 3-cio ligowcem w kluczowym momencie PK :V
5
@DonMatteo901 Ta Staśko jest mega odklejona od rzeczywistości, co ona niekiedy wrzuca to głowa mała...
1
@Coutinho007 Jeszcze Vazquez.
0
@Coutinho007 Może Tielemans?
2
@amanter Tak, bo wymieni ci każdą jedną, bo nie ma co robić tylko pisać na LR wszystkie interwencje Ter Stegena z kilku miesięcy xD
4
@VamosRakieta Ale wiesz, że tutaj jest dużo chorągiewek? Poza tym bramkarz to najbardziej niewdzięczna pozycja.
1
@amanter Co w tym dziwnego? Jesteś zaszczepiony =masz "paszport covidowy"... To chyba logiczne?
5
@DonMatteo901 Pamiętaj, że osoby z lewej strony mają problem z logicznym myśleniem. Dobrze, że przynajmniej dotarło. xD
0
@ElTomas No nwm ja za dowód osobisty nic nie płaciłem.
0
@Chakalaka PDW Bartomeu ;)
0
@Kgorecki2500 Jak Depay przyjdzie to ok, choć go bym widział bardziej jako następcę Griezmanna
0
@Kgorecki2500 Tak tylko jeśli uzbierasz hajs ze sprzedaży tych piłkarzy i kupisz napastnika tak jak napisałeś to zrobisz dziurę na skrzydle i będzie potrzebny skrzydłowy.
0
@ProMILs I wyjaśnione ;)
0
@Vebrol No jak widać można przynajmniej 2x z rzędu co potwierdzili zdobywając LM 3x pod rząd.
1
Bardzo bym chciał, żeby Chelsea rozłożyła prześcieradła, ale niestety oni w LM grają inaczej niż w lidze i raczej Chelsea nie ma szans. Mam nadzieję, że się pomylę, ale raczej real finalistą.
1
@mati10333 I dlatego jest jeden słuszny wybór - Konfa, oni trzymają się swojego i nie zmieniają poglądów jak wiatr zawieje.
0
@AmigoBlancos Oby większe miał tunel czyt. Courtois.
1
@Quavosk Bo przejście covida nie koniecznie daje odporność ?
@l0Messini Ciekawa teza, tylko czemu on "inteligentny inaczej" jest prezydentem, a ty pewnie dużo mądrzejszy nie?
1
@Uukasz_93 Ja bym zamienił real z Atletico, wtedy byłoby super.
0
Już widzę np. Moje spotkanie na żywo z chakalaką, albo Bykuunem xD
0
@Pawel13sz Woda, najczęściej ziemia.
0
@tomek8756 No, czarny humor jest fajny.
0
@FC1899Barca A czemu miał czekać? W końcu jest prezydentem, chyba jakieś przywileje mu przysługują za tą funkcję?
23
@Elosek Wg mnie to najprostszy bait, a ty się złapałeś...
4
@Fabik87 @VamosRakieta ładnie to uderzyłeś ;)
0
@clyde Jest Alba, w obiegu Balde i jeszcze chodzą słuchy o Gayi. W pomocy mamy z defensywnych tylko Busiego i Pjanicia. Valverde by się przydał.
5
@clyde Fede Valverde.
0
@SonBarcaGoku Przy takiej obronie to i tak jest cud, że ma tylko tyle goli wpusczonych, każdy bramkarz niekiedy zachowa się lepiej, lub gorzej. Fakt jest taki, że bez Marca byśmy się o udział w LM bili w sumie.