0

@abram3k A no tak, nie masz do czego się przyczepić to składnia zdania, może jeszcze ortografia hmm? Śmieszy mnie taka postawa.

0

@abram3k To był kluczowy moment PUCHARU, czytanie ze zrozumieniem kuleje widzę ;)

5

@abram3k Jaki półfinał LM dla realu, jak oni nie potrafili wygrać z 3-cio ligowcem w kluczowym momencie PK :V

5

@DonMatteo901 Ta Staśko jest mega odklejona od rzeczywistości, co ona niekiedy wrzuca to głowa mała...

1

@Coutinho007 Jeszcze Vazquez.

0

@Coutinho007 Może Tielemans?

2

@amanter Tak, bo wymieni ci każdą jedną, bo nie ma co robić tylko pisać na LR wszystkie interwencje Ter Stegena z kilku miesięcy xD

4

@VamosRakieta Ale wiesz, że tutaj jest dużo chorągiewek? Poza tym bramkarz to najbardziej niewdzięczna pozycja.

1

@amanter Co w tym dziwnego? Jesteś zaszczepiony =masz "paszport covidowy"... To chyba logiczne?

5

@DonMatteo901 Pamiętaj, że osoby z lewej strony mają problem z logicznym myśleniem. Dobrze, że przynajmniej dotarło. xD

0

@ElTomas No nwm ja za dowód osobisty nic nie płaciłem.

0

@Chakalaka PDW Bartomeu ;)

0

@Kgorecki2500 Jak Depay przyjdzie to ok, choć go bym widział bardziej jako następcę Griezmanna

0

@Kgorecki2500 Tak tylko jeśli uzbierasz hajs ze sprzedaży tych piłkarzy i kupisz napastnika tak jak napisałeś to zrobisz dziurę na skrzydle i będzie potrzebny skrzydłowy.

0

@ProMILs I wyjaśnione ;)

0

@Vebrol No jak widać można przynajmniej 2x z rzędu co potwierdzili zdobywając LM 3x pod rząd.

1

Bardzo bym chciał, żeby Chelsea rozłożyła prześcieradła, ale niestety oni w LM grają inaczej niż w lidze i raczej Chelsea nie ma szans. Mam nadzieję, że się pomylę, ale raczej real finalistą.

1

@mati10333 I dlatego jest jeden słuszny wybór - Konfa, oni trzymają się swojego i nie zmieniają poglądów jak wiatr zawieje.

0

@AmigoBlancos Oby większe miał tunel czyt. Courtois.

1

@Quavosk Bo przejście covida nie koniecznie daje odporność ?
@l0Messini Ciekawa teza, tylko czemu on "inteligentny inaczej" jest prezydentem, a ty pewnie dużo mądrzejszy nie?

1

@Uukasz_93 Ja bym zamienił real z Atletico, wtedy byłoby super.

0

Już widzę np. Moje spotkanie na żywo z chakalaką, albo Bykuunem xD

0

@Pawel13sz Woda, najczęściej ziemia.

0

@tomek8756 No, czarny humor jest fajny.

0

@FC1899Barca A czemu miał czekać? W końcu jest prezydentem, chyba jakieś przywileje mu przysługują za tą funkcję?

23

@Elosek Wg mnie to najprostszy bait, a ty się złapałeś...

4

@Fabik87 @VamosRakieta ładnie to uderzyłeś ;)

0

@clyde Jest Alba, w obiegu Balde i jeszcze chodzą słuchy o Gayi. W pomocy mamy z defensywnych tylko Busiego i Pjanicia. Valverde by się przydał.

5

@clyde Fede Valverde.

0

@SonBarcaGoku Przy takiej obronie to i tak jest cud, że ma tylko tyle goli wpusczonych, każdy bramkarz niekiedy zachowa się lepiej, lub gorzej. Fakt jest taki, że bez Marca byśmy się o udział w LM bili w sumie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?