2

@arda Nokia 3310

0

@Odcinkowy Nie muszę mieć, żeby dostać atomem na "głowę" wiesz?

0

@MesQueUnClub_87 Napisałeś "mały dyktator" przed edycją komentarza... Ciekawe o kogo chodziło? Może o Marcina Prokopa?

0

@Odcinkowy Na serio, kim Dzong Un ma atom, wysyła ludzi do obozów pracy itp ale Kaczyński gorszy wiadomo xD

0

@MesQueUnClub_87 Beka, że usunął byś Kaczyńskiego i pozwolił by taki Kim Dzong Un chodził po planecie xD

0

@MesQueUnClub_87 Też bym Tuska chyba wybrał ;D

0

@AmigoBlancos Serio ta strona prześcieradeł jest aż tak tragiczna, że próbujesz tu zaistnieć XD?

0

@AmigoBlancos Ja nie miałem, że potężne Alcoyano pokaże wam miejsce w szeregu.

3

@Mario96w W realu to pu** madrid. A w Atletico to nwm ;)

0

@Kamilos84 Chcesz się bić o LE?

0

@Ratamahatta Ja bym chyba postawił na Pimiente.

0

@pax O panie, ja nie pamiętam co jadłem przedwczoraj na obiad, a ty się pytasz o sytuację sprzed roku :D Pamiętam, że pisali "No Roberto nie zawalił, tylko nikt mu nie pomagał" itp.

7

@jeonek Czasami trzeba zrobić krok w tył, żeby potem zrobić dwa w przód.

0

@ArcziArtt Tego, że jest najlepszym piłkarzem na świecie, a inni nazywają tak Lewego, który nie dorasta Messiemu do pięt?

2

@Barca1992 Jak coś to pisze i mówi się wziąć, tak na przyszłość, bo ktoś może cię przez to obrazić.

2

@Rebe Harcerze kojarzą mi się z wiarą, modlitwami itp. Więc w sumie nie wiem co by tam robił ateista?

0

@bartekvisca Tylko Messi i może De Jong prezentują poziom na FC Barcelonę, ale tak wywalmy najlepszego...

1

@Rebe Nie tolerujesz wszystkiego? =Na pewno faszysta xD

3

@dorkizos Hahhahahhaa czakalaka znów się odkleił. Nie widziałem tego wczoraj :D You made my Day ;)

0

@MesQueUnClub_87 Taki niestety, albo stety jest football. Nieprzewidywalny i dynamiczny.

0

Komentarz usunięty

0

@MesQueUnClub_87 Dobry i ten puchar, ja się cieszę z tego trofeum.

2

@dorkizos Hahaha, najlepiej niech człowiek, który przyczynił się do śmierci 6 mln ludzi chodzi sobie po ulicy normalnie, albo siedzi w więzieniu na koszt podatników XD Kara śmierci dla takiej osoby to i tak za mało.

0

@pax No właśnie, to był mecz, który powinien zakończyć karierę Roberto w Barcy, a niektórzy go bronili jeszcze xD

0

@AmigoBlancos Gdzie ci niby napisałem, żebyś kopiował BI dla atencji? Nie przypominam sobie...

0

@QUNJ No właśnie, kłóci się z BI, a teraz go kopiuje xD

0

@AmigoBlancos Nie skończę, bo każdy twój komentarz jest właśnie pod publiczkę xD. Czemu nie próbujesz na fioletowej zaistnieć?

1

@AmigoBlancos "Siemano attention, to twoja ksywa ziom.. . "

0

@LUPR Stwierdzenie faktu nie boli.

1

@pele1282 Ja bym bardziej postawił na wałki sędziowskie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?