AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@arda Nokia 3310
0
@Odcinkowy Nie muszę mieć, żeby dostać atomem na "głowę" wiesz?
0
@MesQueUnClub_87 Napisałeś "mały dyktator" przed edycją komentarza... Ciekawe o kogo chodziło? Może o Marcina Prokopa?
0
@Odcinkowy Na serio, kim Dzong Un ma atom, wysyła ludzi do obozów pracy itp ale Kaczyński gorszy wiadomo xD
0
@MesQueUnClub_87 Beka, że usunął byś Kaczyńskiego i pozwolił by taki Kim Dzong Un chodził po planecie xD
0
@MesQueUnClub_87 Też bym Tuska chyba wybrał ;D
0
@AmigoBlancos Serio ta strona prześcieradeł jest aż tak tragiczna, że próbujesz tu zaistnieć XD?
0
@AmigoBlancos Ja nie miałem, że potężne Alcoyano pokaże wam miejsce w szeregu.
3
@Mario96w W realu to pu** madrid. A w Atletico to nwm ;)
0
@Kamilos84 Chcesz się bić o LE?
0
@Ratamahatta Ja bym chyba postawił na Pimiente.
0
@pax O panie, ja nie pamiętam co jadłem przedwczoraj na obiad, a ty się pytasz o sytuację sprzed roku :D Pamiętam, że pisali "No Roberto nie zawalił, tylko nikt mu nie pomagał" itp.
7
@jeonek Czasami trzeba zrobić krok w tył, żeby potem zrobić dwa w przód.
0
@ArcziArtt Tego, że jest najlepszym piłkarzem na świecie, a inni nazywają tak Lewego, który nie dorasta Messiemu do pięt?
2
@Barca1992 Jak coś to pisze i mówi się wziąć, tak na przyszłość, bo ktoś może cię przez to obrazić.
2
@Rebe Harcerze kojarzą mi się z wiarą, modlitwami itp. Więc w sumie nie wiem co by tam robił ateista?
0
@bartekvisca Tylko Messi i może De Jong prezentują poziom na FC Barcelonę, ale tak wywalmy najlepszego...
1
@Rebe Nie tolerujesz wszystkiego? =Na pewno faszysta xD
3
@dorkizos Hahhahahhaa czakalaka znów się odkleił. Nie widziałem tego wczoraj :D You made my Day ;)
0
@MesQueUnClub_87 Taki niestety, albo stety jest football. Nieprzewidywalny i dynamiczny.
0
Komentarz usunięty
0
@MesQueUnClub_87 Dobry i ten puchar, ja się cieszę z tego trofeum.
2
@dorkizos Hahaha, najlepiej niech człowiek, który przyczynił się do śmierci 6 mln ludzi chodzi sobie po ulicy normalnie, albo siedzi w więzieniu na koszt podatników XD Kara śmierci dla takiej osoby to i tak za mało.
0
@pax No właśnie, to był mecz, który powinien zakończyć karierę Roberto w Barcy, a niektórzy go bronili jeszcze xD
0
@AmigoBlancos Gdzie ci niby napisałem, żebyś kopiował BI dla atencji? Nie przypominam sobie...
0
@QUNJ No właśnie, kłóci się z BI, a teraz go kopiuje xD
0
@AmigoBlancos Nie skończę, bo każdy twój komentarz jest właśnie pod publiczkę xD. Czemu nie próbujesz na fioletowej zaistnieć?
1
@AmigoBlancos "Siemano attention, to twoja ksywa ziom.. . "
0
@LUPR Stwierdzenie faktu nie boli.
1
@pele1282 Ja bym bardziej postawił na wałki sędziowskie.