AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JimMorrisonFCB Początkowo ponoć tak, później się niby okazało, że więcej.
0
@JimMorrisonFCB Jak ponoć Hazard kosztował 160, czy 140 mln.
2
@AmigoBlancos Widzę, że please attention, attention please.
1
@Rewolucja123 Tego się niestety nie dowiemy, dlatego napisałem, że "może".
1
@tristan87 i @sebo939 dzięki
1
@marcin000019 Czy odpali to niewiadomo, ale obwinianie go za porażkę to idiotyzm patrząc, że na boisku był Griezmann(chyba :V).
0
@Rewolucja123 Wystarczyło coś zmienić i by było zagrożenie... No to wszedł Dembuś i było z nim zagrożenie. Jakby zagrał może całe spotkanie to coś by wcisnął.
1
@itmustbejoke Jeśli go oceniasz za całokształt to to jest właściwie jego pierwszy pełny sezon w Barcy, po 3 latach przewlekłych kontuzji, weź to pod uwagę.
1
@marcin000019 Cóż za merytoryczny komentarz ;)
24
Beka z ludzi co cisną po Dembele XD Nie grał chyba od trzech meczów, wchodzi i dzięki niemu było jakiekolwiek zamieszanie pod bramką Atleti. Ale wiadomo sprzedać, bo jak było 30 sekund do końca to stracił piłkę, uj że spotkanie trwało 96 minut, ważne było 30 sekund haha
1
@clyde A co miał zrobić? Użyć oddechu Akilianu i skoczyć w niebo na 20 metrów XD? Jak dla mnie ważne, że próbuje. Poza tym on nie grał chyba w 3 meczach pod rząd...
1
@amanter Pierwszy lepszy komentarz o wulkanach jest bardziej ciekawy od twoich wypocin xd
2
Komentarz usunięty
0
@!34RC3!_0N4 Przecież szczepionka to nie placebo i działa, przez co ma się odporność na daną chorobę.
0
@dge21 12@dge21 12 lat*
0
@wyrek Czemu? Uzasadnij.
0
@MysticCat Czuję się wolny, wg mnie uwięziona osoba siedzi w więzieniu, gdzie nie może sobie normalnie wyjść. Czy mi się to podoba? Tak średnio, ale jak trzeba to co zrobisz?
0
@derlysy1979 Gdybyśmy się nie szczepili to do dzisiaj istniały by choroby, które szczepionki wyniszczyły. Poza tym te paszporty raczej są w połączeniu z innymi krajami, czyli że bez ów zaświadczenia dany kraj cię nie wpuści.
@tadzik447 na górę! ;) Nwm jak działa szczepionka na grypę, bo nie szczepiłem się na nią, ale fakt, że jedna szczepionka nie działa nie oznacza od razu braku skuteczności innej.
@MysticCat Jakie łamanie praw? Do USA nie pojedziesz bez wizy, tutaj bez zaświadczenia o szczepieniu.
0
@Godz1oPL No szczepisz się co roku jak na grypę, w czym problem?
1
@!34RC3!_0N4 Dalej nie rozumiem jaki jest problem z tymi paszportami XD Jesteś zaszczepiony=możesz podróżować, nie jesteś=nie możesz. To chyba logiczne dlaczego?
1
@paweldunajecfcb Wyspa Tajemnic, Interstellar, Incepcja, Infiltracja, Tenet, Pacific Rim.
1
@koksik2700 Dembele akurat zniszczyły kontuzje.
@cules100pro Znaczy to nazywanie go nowym Neymarem, czy talentem większym od Neymara to głupota, masz rację. Tylko, że Vinicius jest jeszcze młody, ma ten czas, może dojrzeć. Liczby to trochę inna sprawa, bo u niego kuleje wykończenie, jeśli to poprawi w przyszłości będzie bardzo dobrym skrzydłowym. Czy na poziom realu? Nwm, ciężko określić, bo to wróżenie z fusów.
0
@patry295 Spoko, jeśli wg cb piszę kocopoły to ok, mam twoje zdanie gdzieś. Dalej nwm gdzie w tym ww frustracja, bo takiej brak.
1
@cules100pro Czy ja wiem, czy w dół? On ma w sumie 21 lat w lipcu, jest jeszcze młody, ma czas na eksplozję umiejętności.
0
@patry295 Nadal nwm, gdzie się spiąłem? "I to są właśnie te detale".
0
@Rust_Cohle Coś ty taki sfrustrowany? Sam zaczął obrażać. Hipokryzją jest wytykać komuś "sfrustrowanie", które nie istnieje samemu będąc sfrustrowanym i rzucając teksty "utkaj pysk"... No ale to ja ten sfrustrowany, któremu zaraz żyłka pęknie haha. Ty tak serio, czy bait?
0
@messiandiniesta Nie wiadomo jak potoczy się kariera Hazarda jeszcze.
0
Komentarz usunięty
2
@Bykunn Brak smaku (lekko wyczuwalne słony i ostry smak) i węchu (na szczęście oba te objawy tylko przez 3 dni) to była tragedia.
0
@patry295 Nie chodzę sfrustrowany, tylko zmęczony haha, a to chyba nie to samo ;) Zaraz uderzam w łóżko. Co do błędu, każdemu może się zdarzyć, jestem człowiekiem, a nie robotem. Zmęczenie pewnie ma na to wpływ. "Opowiadam" o tych 3 h snu, bo pewnie ma to wpływ na moje zmęczenie ;), jakbym napisał "jestem po nocce" to byś pewnie napisał, że co to jest 8 h pracy.
@Rust_Cohle Poprawiłem cię bo zrobiłeś błąd. Wiem, że było to celowe, ale błąd to mimo wszystko błąd. Zmęczenie to nie wymówka, ale pewnie czynnik, który wpływa na niższą koncentrację itp.