AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@4drian0 @Coutinho007 Pjanic zagrał 29 meczów.
1
@Katalonbar To chyba czytać ze zrozumieniem nie potrafisz.
0
@MaTt_BarcaFan Oj obraziłeś pupilka, teraz będą cię niszczyć, bo wróg ich wroga (Barcainfo) jest ich przyjacielem ;)
0
@AmigoBlancos A to, że jeden jest większym połamańcem od drugiego oznacza, że ten drugi nim nie jest? xD
0
@SinMistico @Kvzik47 dzięki za odpowiedzi. Po waszych opiniach sądzę, że mógłby to być dobry transfer.
3
@dzefrej234 Braithwhite chociażby?
1
Co sądzicie o potencjalnym transferze Lisandro Martineza? Są tu osoby, które oglądają Ajax? Możecie coś powiedzieć o tym zawodniku, czy jest na poziomie do gry wBarcy?
0
@TridenteMSN W Bayernie był Coman i Gnabry, więc też miał kto strzelać.
2
@socha Żałosny to jest Juventus, który kupował mecze.
0
@TridenteMSN W PSG nie było Verrattiego, Florenziego i pewnie jeszcze kogoś, ale zapomniałem.
0
@bartekvisca No w Bayernie grają na lewego, w PSG gole się rozkładają. Poza tym ten twój Bayern odpadł z tym PSG xD
0
@marcin62 A czy ja gdzieś napisałem, że nie? Napisałem tylko, że nazwa sugeruje FC Barcelone.
0
@masq No nwm czy leje xD
0
@Transu96 Dobra inaczej, żebyś zrozumiał. Z czym ci się kojarzy La Rambla, Camp Nou, Fcbarca.com? Z F1?
0
@Encore Stary on się ostatnio ogarnął, teraz powoli można by na nim budować drużynę, teraz cały sezon bez kontuzji. Zobaczymy jak się zaprezentuje w następnym (o ile zostanie) i wtedy można decydować. Poza tym zestawiasz Mbappe, który często grał jako N i gra w lidze farmerów...
0
@Encore Porównanie Dembele, który 3 sezony spędził w szpitalu, do jednego z najlepszych w historii xD
0
@Pelart2 Pokaż mi kodeks "wbijania szpilek" i podpunkt: "musisz mieć wyczucie i rozum" xD
0
@Transu96 A czy ja gdzieś napisałem, że tak nie jest? Po prostu nazwa "La Rambla" , która znajduje się na stronie "fcbarca.com" chyba sugeruje główną tematykę tego forum?
0
@masq Lubię wbijanie szpilek, także raczej szybko się nie zmienię i w sumie powinno się słuchać siebie, a nie innych ;)
0
@masq Jakie 88?
0
@kordyl1010 Wiem co to szacunek, ale do realu go nie mam, ciężko to zrozumieć?
0
@kordyl1010 Ciekawe kiedy ogarniesz, że Ferrari odnosi się do Amadeusza. Może mi powiesz, że nazwa "La Rambla" nie odnosi się do Barcelony?
0
@kordyl1010 Wiadomo, że sobie jaja robię, tylko on na serio sapie, że pod komentarzem o serie A wspomniałem o realu, choć mój komentarz odnosił się do jego wypowiedzi.
0
@AmigoBlancos Ty napisałeś o Juve, Milanie czyli o piłce nożnej, ja napisałem o prześcieradłach, czyli też drużynie, która gra w tą dyscyplinę sportową i jakoś ci to nie pasowało xD
0
@Rysiu O kurde nie ma przecinka, na pewno nie zrozumiałeś mojego komentarza przez to, że nie ma przecinka... Wiadomo, jak nie ma się o co dowalić to o pisownie, interpunkcję, ortografię itp. Typowe.
0
@Transu96 Hmm La Rambla lub Las Ramblas / Les Rambles – ruchliwa kilometrowa ulica w centrum Barcelony, często odwiedzana zarówno przez turystów, jak i przez mieszkańców miasta. Ulica znajduje się w dzielnicy Barri Gòtic. Poza tym forum na stronie Fcbarca.com... Wiadomo motoryzacja.
22
@JANEK777 Git, mam nadzieję, że na zawsze będziemy na tym ostatnim miejscu.
1
@itmustbejoke Suma sumarum 0 trofeów. No zajebisty sezon, życzę im takiego zawsze.
0
@masq Masz w nicku mój rocznik ;) Gdzie ty tu widzisz prowokację? Same fakty panie.
3
@AmigoBlancos Strona o Barcy ty o realu hmm.