0

@4drian0 @Coutinho007 Pjanic zagrał 29 meczów.

1

@Katalonbar To chyba czytać ze zrozumieniem nie potrafisz.

0

@MaTt_BarcaFan Oj obraziłeś pupilka, teraz będą cię niszczyć, bo wróg ich wroga (Barcainfo) jest ich przyjacielem ;)

0

@AmigoBlancos A to, że jeden jest większym połamańcem od drugiego oznacza, że ten drugi nim nie jest? xD

0

@SinMistico @Kvzik47 dzięki za odpowiedzi. Po waszych opiniach sądzę, że mógłby to być dobry transfer.

3

@dzefrej234 Braithwhite chociażby?

1

Co sądzicie o potencjalnym transferze Lisandro Martineza? Są tu osoby, które oglądają Ajax? Możecie coś powiedzieć o tym zawodniku, czy jest na poziomie do gry wBarcy?

0

@TridenteMSN W Bayernie był Coman i Gnabry, więc też miał kto strzelać.

2

@socha Żałosny to jest Juventus, który kupował mecze.

0

@TridenteMSN W PSG nie było Verrattiego, Florenziego i pewnie jeszcze kogoś, ale zapomniałem.

0

@bartekvisca No w Bayernie grają na lewego, w PSG gole się rozkładają. Poza tym ten twój Bayern odpadł z tym PSG xD

0

@marcin62 A czy ja gdzieś napisałem, że nie? Napisałem tylko, że nazwa sugeruje FC Barcelone.

0

@masq No nwm czy leje xD

0

@Transu96 Dobra inaczej, żebyś zrozumiał. Z czym ci się kojarzy La Rambla, Camp Nou, Fcbarca.com? Z F1?

0

@Encore Stary on się ostatnio ogarnął, teraz powoli można by na nim budować drużynę, teraz cały sezon bez kontuzji. Zobaczymy jak się zaprezentuje w następnym (o ile zostanie) i wtedy można decydować. Poza tym zestawiasz Mbappe, który często grał jako N i gra w lidze farmerów...

0

@Encore Porównanie Dembele, który 3 sezony spędził w szpitalu, do jednego z najlepszych w historii xD

0

@Pelart2 Pokaż mi kodeks "wbijania szpilek" i podpunkt: "musisz mieć wyczucie i rozum" xD

0

@Transu96 A czy ja gdzieś napisałem, że tak nie jest? Po prostu nazwa "La Rambla" , która znajduje się na stronie "fcbarca.com" chyba sugeruje główną tematykę tego forum?

0

@masq Lubię wbijanie szpilek, także raczej szybko się nie zmienię i w sumie powinno się słuchać siebie, a nie innych ;)

0

@masq Jakie 88?

0

@kordyl1010 Wiem co to szacunek, ale do realu go nie mam, ciężko to zrozumieć?

0

@kordyl1010 Ciekawe kiedy ogarniesz, że Ferrari odnosi się do Amadeusza. Może mi powiesz, że nazwa "La Rambla" nie odnosi się do Barcelony?

0

@kordyl1010 Wiadomo, że sobie jaja robię, tylko on na serio sapie, że pod komentarzem o serie A wspomniałem o realu, choć mój komentarz odnosił się do jego wypowiedzi.

0

@AmigoBlancos Ty napisałeś o Juve, Milanie czyli o piłce nożnej, ja napisałem o prześcieradłach, czyli też drużynie, która gra w tą dyscyplinę sportową i jakoś ci to nie pasowało xD

0

@Rysiu O kurde nie ma przecinka, na pewno nie zrozumiałeś mojego komentarza przez to, że nie ma przecinka... Wiadomo, jak nie ma się o co dowalić to o pisownie, interpunkcję, ortografię itp. Typowe.

0

@Transu96 Hmm La Rambla lub Las Ramblas / Les Rambles – ruchliwa kilometrowa ulica w centrum Barcelony, często odwiedzana zarówno przez turystów, jak i przez mieszkańców miasta. Ulica znajduje się w dzielnicy Barri Gòtic. Poza tym forum na stronie Fcbarca.com... Wiadomo motoryzacja.

22

@JANEK777 Git, mam nadzieję, że na zawsze będziemy na tym ostatnim miejscu.

1

@itmustbejoke Suma sumarum 0 trofeów. No zajebisty sezon, życzę im takiego zawsze.

0

@masq Masz w nicku mój rocznik ;) Gdzie ty tu widzisz prowokację? Same fakty panie.

3

@AmigoBlancos Strona o Barcy ty o realu hmm.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?