0

@maroon Siłą go nie wywalą, a sam się nie kwapi do odejścia.

0

@AlwaysBlaugrana @Coronado @maroon Breeeeeithwhiteeee xD

1

@polcza Najmocniejsza liga
Bundesliga
Choose one xD

3

@Bagsik88 No nabił rekordy na ogórach i co ta reprezentacja z nim osiągnęła? Bo puste liczby nic nie znaczą.

1

@Mr8lack KK, w takim razie zwracam honor ;)

2

@Bagsik88 Jejku, a jak się odniesiesz do tego, że rok temu ZB wygrał napastnik Lazio? Po prostu się tak zdarza, że jakieś trofeum, rekord zrobi jakiś losowy napastnik, bo mu siądzie sezon i już.

0

@Mr8lack "Zbiór gwiazd". Wymień te gwiazdy? Bo z tych lepszych to tylko Lewandowski jest, który nie potrafi wykreować jednej akcji nawet XD Dla mnie gwiazda to piłkarz na poziomie nwm. Cavaniego za czasów PSG, Aguero z City, a nie pomocnik jakiegoś Napoli, czy rezerwowy napastnik Herthy Berlin.

7

@koksik2700 Hiszpańska, albo Włoska. Oba kraje świetne do życia.

1

@Bagsik88 W BVB jakoś Aubameyang też został królem strzelców ;) Tyle, że w przeciwieństwie do Polaka piłkarz z Gabonu nie bał się sprawdzić swoich sił w PL.

0

@Encore W aspekcie gry w obronie to Pique prime>ramos prime. Wg mnie obrońca powinien przede wszystkim umieć bronić ;)

2

@polcza Po pierwsze bycie najlepszym napastnikiem w ekstraklasie to jest żadne osiągnięcie w skali świata. Po drugie lewy większość zawdzięcza właśnie dobrym kolegom i kadra to podsumowuje. "Jeden z najlepszych od dekady" dziwne, nie wiedziałem, że dekada to dwa sezony. Poza tym gra w Bayernie, który jest hegemonem ligi i zapewnia sobie mistrza na kilka kolejek przed końcem sezonu. Trochę różni się to od sytuacji Tottenhamu nieprawdaż?

0

Komentarz usunięty

1

@AntekGriezmann Wiesz, w porównaniu do ramosa u nas to oni pewnie marzą/marzyli o Messim w ich koszulce.

0

@Dankhog Akurat u nich kasztanów nie brakuje: casemiro, Vazquez, Carvajal, Marcelo i Vinicius. Do wyboru, do koloru. Edit. A no i Pan Taśma czyt. Benzema.

1

@Fenelon No i prawilnie haha.

0

@Krychaaa10 A mi wgl nie szkoda, że taki pajac odchodzi, przynajmniej już nie będzie saniami w Messiego wchodzić i ratować dupy prześcieradłom w 90+ minucie.

8

@Ratamahatta Bądź silny, życie czasami daje kopa, ale trzeba jakoś przez to przebrnąć. Wierzę, że sobie poradzisz i wszystko Ci się ułoży ;)

13

@daniel32778 Wsadź Harryego do takiego Bayernu to wykręci takie same, a nawet lepsze liczby, bo potrafi asystować, a lewego do Tottenhamu, gdzie nie będzie mieć podań na piąty metr. Już pomijam status Bayernu w Bundeslidze, a Tottenhamu w premier League, czyli silniejszej lidze. Już wiesz skąd te różnice liczbowe?

2

@Deviler No ma i co z tego wynikło? Strzelił po 3 gole jakiemuś San Marino w towarzyskim, a na większych turniejach z mocniejszymi ekipami nie istnieje.

3

@Maciasek Co pokazał? Ja zauważyłem, że brak podań na piąty metr i brak skrzydłowych z topu =nie ma "lewego"...

2

@Deviler Jest jeszcze większym drewnem niż myślimy?

1

2

@Kacper1432 Ta XD może jeszcze Neymara zjada i Ronaldinho...

2

@Bobo25 A dla mnie spoko, im więcej lepszych drużyn, tym lepsze widowisko.

0

Komentarz usunięty

2

@sebo939 oj ty Krzysiu Krzysiu ;)

0

@koziar Ja to już wcześniej pisałem, że co to za najlepszy piłkarz, który nie potrafi jednej składnej akcji wykreować. Patrz na Messiego, który na mecz nie dość, że kreuje to jeszcze wali gole jak porąbany, to samo tyczy się asyst. O ile Leo zostanie to wydaje się, że z Aguero będzie fajnie to chodzić.

4

Nie ma Gnabryego, Comana, Kimmicha i Mullera, nie ma "najlepszego" piłkarza na świecie ;)

1

@AntekGriezmann Stary, żartowałem tylko ;D

3

@Explode Najpierw chce zdobyć nasze zaufanie, a potem zacznie nawalać polityką ;D @AntekGriezmann witamy na pokładzie, choć wolałbym żebyś opuścił nasz klub xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?