0

@FCB24 Znaczy ja wiem, że niekiedy pisze głupoty na poważnie, ale to mi akurat nieźle pod bait pasowało.

0

@LUPR Gościu, ten jego komentarz jest od 55 minut, a twój od 40. Pisałeś odpowiedź do mnie ponad 15 minut? Dzięki za poświęcenie xD

0

@amanter Ale ci się bait udał haha, łykają jak młode pelikany...

0

@FCB24 Ciekawe, wytłumacz, bo jak rozumiem znasz go osobiście?

0

@Gosciuu Jest, ja dzisiaj wchodziłem do jamy smoka wawelskiego. Wiesz jak tam jest chłodno? :)

0

@jordus100 to rzeczywistość ;)

4

@marcin000019 Talent ma, tylko kontuzje.

1

@Leooo Ponoć Milik ich prowadził... Ba dum tssss

2

@marcin62 Najlepiej nie oglądać czegoś na co się przystaje? Hmm

0

@tadzik447 Ja akurat zawsze jak jadę to jest tydzień słońca i jestem zawsze przypalony nawet z olejkiem do opalania.

0

@LUPR komentarz @AntekGriezmann "nie chodzi o to, chodzi jaki to jest dzban"
Czytać umiesz?

3

@marcin62 też mam niekiedy taki odruch jak widzę flagę lgbt.

0

@tadzik447 Zależy chyba od lokalizacji.

0

@AntekGriezmann A no tak większość nigdy się nie myli...

0

@AntekGriezmann Patrz co napisałeś... Ciekawe kto przesadza? ;)

0

@geass Pompujemy balonik, ale pie*****ie xD

0

@tadzik447 Chodzi o taką bardzo wysoką, w sensie 30+, chyba jeszcze takiej w tym roku nie było.

0

@LUPR Aha, czyli nazywamy gościa, który jest podatny na kontuzje dzbanem tylko dlatego, że jest podatny na kontuzje nie ze swojej winy? Ok boomer.

0

@AntekGriezmann Dać mu podwyżkę :V

1

Hahaha pierwszy dzień wyższej temperatury i ludzie już majaczą i piszą jakieś dyrdymały :D

2

@regatta52 Bo się tak zapowiadał, nie powiesz, że nie. Po szkodzie każdy mądry i każdy ekspert...

1

@AntekGriezmann Ale ci ludzie na wózkach inwalidzkich to dzbany, zamiast wstać i iść... xD

0

@FCB24 Nie musiał by cię na tempo brać, zwykłym zwodem by cię porobił.

1

@AntekGriezmann A no tak, bo każdy człowiek jest taki sam...

1

@FCB24 Założę się, że nawet byś piłki nie widział xD. On by cię minął, a ty takie "Co to się stanęło się" :D

1

@Messibestplayerintheworld Wg mnie najlepszy do zastąpienia Leo będzie Bernardo Silva.

0

@krzysiekVeB Przełamać to on może dzisiaj rekord straconych goli w spotkaniu w swojej karierze xD

1

@Hosh Przecież powiedział prawdę.

0

@Gosciuu wstawaj...

0

@lukaszbarca15 Top3? Premier League, La Liga, Serie A to są 3 najsilniejsze ligi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?