AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCB24 Znaczy ja wiem, że niekiedy pisze głupoty na poważnie, ale to mi akurat nieźle pod bait pasowało.
0
@LUPR Gościu, ten jego komentarz jest od 55 minut, a twój od 40. Pisałeś odpowiedź do mnie ponad 15 minut? Dzięki za poświęcenie xD
0
@amanter Ale ci się bait udał haha, łykają jak młode pelikany...
0
@FCB24 Ciekawe, wytłumacz, bo jak rozumiem znasz go osobiście?
0
@Gosciuu Jest, ja dzisiaj wchodziłem do jamy smoka wawelskiego. Wiesz jak tam jest chłodno? :)
0
@jordus100 to rzeczywistość ;)
4
@marcin000019 Talent ma, tylko kontuzje.
1
@Leooo Ponoć Milik ich prowadził... Ba dum tssss
2
@marcin62 Najlepiej nie oglądać czegoś na co się przystaje? Hmm
0
@tadzik447 Ja akurat zawsze jak jadę to jest tydzień słońca i jestem zawsze przypalony nawet z olejkiem do opalania.
0
@LUPR komentarz @AntekGriezmann "nie chodzi o to, chodzi jaki to jest dzban"
Czytać umiesz?
3
@marcin62 też mam niekiedy taki odruch jak widzę flagę lgbt.
0
@tadzik447 Zależy chyba od lokalizacji.
0
@AntekGriezmann A no tak większość nigdy się nie myli...
0
@AntekGriezmann Patrz co napisałeś... Ciekawe kto przesadza? ;)
0
@geass Pompujemy balonik, ale pie*****ie xD
0
@tadzik447 Chodzi o taką bardzo wysoką, w sensie 30+, chyba jeszcze takiej w tym roku nie było.
0
@LUPR Aha, czyli nazywamy gościa, który jest podatny na kontuzje dzbanem tylko dlatego, że jest podatny na kontuzje nie ze swojej winy? Ok boomer.
0
@AntekGriezmann Dać mu podwyżkę :V
1
Hahaha pierwszy dzień wyższej temperatury i ludzie już majaczą i piszą jakieś dyrdymały :D
2
@regatta52 Bo się tak zapowiadał, nie powiesz, że nie. Po szkodzie każdy mądry i każdy ekspert...
1
@AntekGriezmann Ale ci ludzie na wózkach inwalidzkich to dzbany, zamiast wstać i iść... xD
0
@FCB24 Nie musiał by cię na tempo brać, zwykłym zwodem by cię porobił.
1
@AntekGriezmann A no tak, bo każdy człowiek jest taki sam...
1
@FCB24 Założę się, że nawet byś piłki nie widział xD. On by cię minął, a ty takie "Co to się stanęło się" :D
1
@Messibestplayerintheworld Wg mnie najlepszy do zastąpienia Leo będzie Bernardo Silva.
0
@krzysiekVeB Przełamać to on może dzisiaj rekord straconych goli w spotkaniu w swojej karierze xD
1
@Hosh Przecież powiedział prawdę.
0
@Gosciuu wstawaj...
0
@lukaszbarca15 Top3? Premier League, La Liga, Serie A to są 3 najsilniejsze ligi.