0

Ale świetnie Laporte przejął.

0

Szkoda, że Koke nigdy nie trafił do Barcy.

0

Ten bramkarz to czasami nie ten z Haiti XD?

0

@tobiasson92 Karny, a strzał z pół metra na pustą to różnica xD

0

Fajnie teraz przywalił Alvaro.

1

Było blisko Pedri.

2

HAHHAHA Lewandowski xD

2

Hiszpania ma do wyboru Rodrigo z Leeds, Oyarzabala, Alcacera, a na napastniku gra Morata...

0

Widać, że wychowanek realu.

0

@mekston Suarez nie miał krótkiego prime.

0

HAHHAHA Morata kasztan.

0

Morata karnego strzela...

0

@mekston Chodzi mi o poziom, który Suarez osiągnął, na którym Lewy nigdy nie będzie grać. Suarez >Lewy i zostanie tak do końca ich karier.

0

@Tomek54321 Bartomeu to nie Barcelona, widzisz jak mówi o nim Laporta?

0

@Stagiryta Jakoś Iniesta potrafił dostać kontrakt dożywotni i odejść kiedy mu się chciało.

0

@RychuBarca Jedna akcja na cały mecz, no faktycznie zezłomowanie... Tak to Robert cały mecz nie istniał.

1

@albi To by było zmarnowanie tych zaoszczędzonych trzech pensji.

0

@Rewolucja123 Ty chcesz grać Griezmannem... Sorry ale to już mój plan będzie lepszy od tego parodysty. Francuz powinien odejść i zabrać ze sobą dwóch kolegów Lengleta i Umtitiego. Wtedy dało by się sprowadzić skrzydłowego z krwi i kości i właśnie Merino, czy też innego pomocnika i Laporte na obronę.

1

@Stagiryta Jak się jest klubem bez wartości jak prześcieradła to ok, Barca jednak jest inna i widać to choćby po tym jak traktują swoje legendy.

1

@albi Wiesz jaką pensję by chciał Ronaldo? My mamy obniżać pensje, a nie dawać 30 mln następnemu do tego 36 latkowi.

0

@Rewolucja123 Mogło by to mieć rację bytu, De Jong idealnie pasuje na takiego typowego ŚP, a Merino jako ŚPD byłby szybszy od Busquetsa i dobrze wspierał by obronę. Messi zaś odpowiadał by za kreację z napastnikiem i w końcu skrzydłowymi.

1

@Stagiryta Nie chodzi o umiejętności, a o zachowanie. Poza tym jest legendą prześcieradeł Nie dla niego i dla Ramosa. Oby nigdy tu nie zagrali.
To niech zagrają w jakimś towarzyskim, ale nie w Barcelonie.

0

@Rewolucja123 Ta już widzę jak City oddaje Rodriego. Laporte nie wiadomo czy przyjdzie, ale byłoby fajnie. Ogólnie najlepiej jakby właśnie obrona wyglądała tak:
Emerson/Dest---Araujo-Laporte-Alba/Gaya
W pomocy trochę jest problem, bo wg mnie Pedri powinien być rezerwowym.
FDJ----(ŚPD) Busi/Merino(marzenie), (ŚPO) Messi/Pedri zmiana.
A atak LS Depay, N Aguero, PS Nowy zawodnik/Dembele o ile zostanie.

4

@Stagiryta Nwm jak można chcieć tego pajaca tu? Kibicujesz Barcy od 2018 roku?

1

@MateuszQ No tak jest Emerson, Dest i jeszcze Roberto. Dawać 4 PO/CPS.

0

@patrykzmc2000 Grimaldo odpada skoro ma być Gaya, Traore też jak widać. Mało prawdopodobny jest Icardi. Olmo raczej za drogi. Deulofeu nie ten poziom. Onana też odpada, bo jest Ter Stegen, poza tym ma bana za nielegalne środki w organizmie. Thiago też raczej odpada. Może właśnie Paulinho, który ma odejść z Chin? Ciężko kogoś wytypować w sumie.

0

@kubafcb102 No nie liczą się podwójnie, ale mają przewagę, a to jest po prostu czepianie się słówek. Raczej każdy kibic chyba to rozumie.

4

@Zoker Bez sensu jest czepianie się słówek, skoro wiesz o co chodzi. Określenie podwójnie często występuje wśród kibiców i każdy wie o co chodzi.

1

@amanter Chyba na dno xD

0

@masq A płacisz coś? Może wtedy Wolverhampton by nam jeszcze dopłacił? Nie znamy szczegółów operacji o ile wgl taka jest przeprowadzana. Ciężko się o tym wypowiedzieć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?