AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tadzik447 Ja tak samo, ale rodzynki są dobrym dodatkiem.
0
@maroon Przymusowa deportacja ;)
1
@EleanoR O panie, dalej się nie dało? ;D
0
Coś co najbardziej dzieli Polaków ;)
Sernik z rodzynkami, czy bez rodzynek?
1
@EleanoR W jakim mieście mieszkasz?
1
@EleanoR Fiat 125p, bo tata miał. Ta kanapa z tyłu była super wygodna.
1
@EleanoR To kiedy idziemy na piwo? :D
0
@Uukasz_93 Dla kibiców realu taka gra mogła być piękna ;)
6
@EleanoR Piwo, wina nie lubię.
1
@Janiama 2-2 bym obstawił.
1
@patry295 A nie pizdryki kupne ze sklepu ;D
1
@EleanoR Czereśnie.
0
@VenoM Grzyba ;)
1
@EleanoR Jeszcze nie piłem, muszę kiedyś spróbować. U mnie niedaleko w barze jest lany Grolsch, też jest dobry.
1
@EleanoR Moje ulubione piwerko.
0
@PatriBarca A wg mnie fajnie :)
1
@DaPidejpi Byś zaprosił kolegów z LR ;p
1
@DaPidejpi Miło było cię znać ;) Smakówa.
1
@FafitFCB Ty wariaciku :V
0
@Coutinho007 Zakładam, że ten gościu też jest lekarzem i oglądał kolano Fatiego itp.?
0
@Coutinho007 Często się z tobą zgadzam, ale @Bartek22 ma rację. Nie wiesz co jest Fatiemu, więc nie obrażaj tak o lekarza, który w przeciwieństwie do ciebie się na tym zna... Swoją wiedzę czerpiesz jedynie z pismaków, które z wiarygodnością mają niewiele wspólnego.
0
@fcbarcafan19 potrafią trzymać emocje, tylko nie cierpią wychania na siłę ideologii.
2
@Don Lucas A wg mnie nawet 50 mln i podana przez ciebie pensja też nie byłaby do przyjęcia. Nie pasuje tu i powinien odejść. Ahh za te pieniądze, które na niego poszły to mogliśmy mieć super piłkarza pokroju Comana, Mane, Sona, czy Insigne.
0
@mekston Ale nie poziom Suareza. I to chcę Ci wytłumaczyć.
0
@Encore No strzela w hegemonie swojej ligi, gdzie cała drużyna gra na niego. Popatrz na stricte umiejętności, bo Suarez poza samymi golami dawał też drużynie asysty i kreował akcje.
0
@Encore Nie umniejszam, stwierdzam fakt.
4
@norbi77 W końcu ktoś, kto to widzi.
0
@Encore No bo umiejętnościami nie stał, ale to nie oznacza, że wali 5 bramek na sezon xD
0
@lukaszbarca15 Tak, boli mnie, że Polak jest wielki, ale chwalę Urugwajczyka i Argentyńczyka za ich dokonania w tym samym sporcie... Ma to sens.
0
@Encore No i gdzie napisałem, że strzela 5 bramek co sezon? Napisałem, że najczęściej strzela z 5 metra, co jest prawdą, a niektórzy go stawiają obok Messiego co jest idiotyzmem.