0

@tadzik447 Ja tak samo, ale rodzynki są dobrym dodatkiem.

0

@maroon Przymusowa deportacja ;)

1

@EleanoR O panie, dalej się nie dało? ;D

0

Coś co najbardziej dzieli Polaków ;)
Sernik z rodzynkami, czy bez rodzynek?

1

@EleanoR W jakim mieście mieszkasz?

1

@EleanoR Fiat 125p, bo tata miał. Ta kanapa z tyłu była super wygodna.

1

@EleanoR To kiedy idziemy na piwo? :D

0

@Uukasz_93 Dla kibiców realu taka gra mogła być piękna ;)

6

@EleanoR Piwo, wina nie lubię.

1

@Janiama 2-2 bym obstawił.

1

@patry295 A nie pizdryki kupne ze sklepu ;D

1

@EleanoR Czereśnie.

0

@VenoM Grzyba ;)

1

@EleanoR Jeszcze nie piłem, muszę kiedyś spróbować. U mnie niedaleko w barze jest lany Grolsch, też jest dobry.

1

@EleanoR Moje ulubione piwerko.

0

@PatriBarca A wg mnie fajnie :)

1

@DaPidejpi Byś zaprosił kolegów z LR ;p

1

@DaPidejpi Miło było cię znać ;) Smakówa.

1

@FafitFCB Ty wariaciku :V

0

@Coutinho007 Zakładam, że ten gościu też jest lekarzem i oglądał kolano Fatiego itp.?

0

@Coutinho007 Często się z tobą zgadzam, ale @Bartek22 ma rację. Nie wiesz co jest Fatiemu, więc nie obrażaj tak o lekarza, który w przeciwieństwie do ciebie się na tym zna... Swoją wiedzę czerpiesz jedynie z pismaków, które z wiarygodnością mają niewiele wspólnego.

0

@fcbarcafan19 potrafią trzymać emocje, tylko nie cierpią wychania na siłę ideologii.

2

@Don Lucas A wg mnie nawet 50 mln i podana przez ciebie pensja też nie byłaby do przyjęcia. Nie pasuje tu i powinien odejść. Ahh za te pieniądze, które na niego poszły to mogliśmy mieć super piłkarza pokroju Comana, Mane, Sona, czy Insigne.

0

@mekston Ale nie poziom Suareza. I to chcę Ci wytłumaczyć.

0

@Encore No strzela w hegemonie swojej ligi, gdzie cała drużyna gra na niego. Popatrz na stricte umiejętności, bo Suarez poza samymi golami dawał też drużynie asysty i kreował akcje.

0

@Encore Nie umniejszam, stwierdzam fakt.

4

@norbi77 W końcu ktoś, kto to widzi.

0

@Encore No bo umiejętnościami nie stał, ale to nie oznacza, że wali 5 bramek na sezon xD

0

@lukaszbarca15 Tak, boli mnie, że Polak jest wielki, ale chwalę Urugwajczyka i Argentyńczyka za ich dokonania w tym samym sporcie... Ma to sens.

0

@Encore No i gdzie napisałem, że strzela 5 bramek co sezon? Napisałem, że najczęściej strzela z 5 metra, co jest prawdą, a niektórzy go stawiają obok Messiego co jest idiotyzmem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?