AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AlicjaFCB Nie dla płaczka w Barcy.
18
@pele1282 Okno życia loading ;D
0
@marcin000019 A jedno wyklucza drugie? Dembele ma talent, ale przez kontuzje nie potrafi go wykorzystać. Ronaldo jest już Stary, będzie chciał ogromną pensje i do tego jest pajacem.
0
@Uukasz_93 Podniesie się, żeby pojechać do domu ;)
0
@marcin000019 Tak tylko napisałem, "krytykujesz" Dembele, więc zakładam, że używasz tego określenia. Może nie i wtedy zwracam honor, ale i tak przesadzasz z tymi najazdami na niego, bo wina jest Bartomeu.
0
@KacperVEB O przynajmniej Breithwhite ma po kolei w głowie.
5
@Nihas Nigdy. Cień samego siebie, ogromną pensja i wiele innych argumentów przeciw.
0
@Barca1992 U widzę czepianie się czasu wolnego już wchodzi w grę xD
0
@marcin000019 Nie chce mi się teraz szukać we wszystkich twoich komentarzach, bo szkoda marnować taką pogodę na to co Marcin z La Rambli pisał. Wiem jedno, że określenie "Dzbanbele" się tu pojawia i dissblaster stworzył szklanki z takim napisem.
1
@marcin000019 Moja sympatia nie ma tu znaczenia, nazywanie kogoś dzbanem, bo łapie kontuzje jest debilizmem.
0
@AlexMQUC Ciekawe, jeden z najszybszych piłkarzy w La Liga i drugi najlepszy drybler w Barcy? Hmm idź udawać pajaca gdzieś indziej.
3
@amanter Tragiczna wymiana by to była.
0
@koksik2700 Zapowiadał się tak, zobacz co się stało z Bojanem itp. Nigdy tego nie przewidzisz, aczkolwiek zapowiadał się na poziom Neya, kontuzje to zniszczyły, kto mógł to przewidzieć? Po szkodzie, każdy mądry.
0
@amanter Nie ma dryblingu i szybkości? Kk teraz jestem pewien, że jesteś mega trollem.
0
@VamosBarca12 Jak już to dwóch sezonów. Akurat wtedy Bartomeu zadziałał rozsądnie bo Mbappe miał jeden udany sezon w ligue, a Dembele już dwa w Ligue1 i BvB
3
@marcin000019 Dzbanbele to krytyka, a nie obrażanie? Ciekawe.
1
@marcin000019 A kto go sprowadził? Kto dał mmu taką pensje? Kto go nie sprzedał? Obrażasz go, piszesz jaki on jest leniwy itp. Tylko, że nie jest bo ćwiczy, na treningi chodził, a w czasie kontuzji piłkarz bardzo ciężko pracuje. Zauważ, że to nie jego wina, że tutaj jest i jaką ma pensję. Twoja narracja wskazuje na winę Ousmane, choć prawdziwym winowajcą jest Bartomeu.
1
@marcin000019 Stary, każdy ma inny organizm, byli już piłkarze, którzy też tak mieli, że co wrócili to kontuzja. To nie jest jego wina i brak ciężkiej pracy, tylko wina genetyki, na którą nie ma wpływu. Ok zagrał prawie cały sezon, tylko nwm po co czepiasz się słówek? To samo tyczy się tych 3 lat przerwy wiadomo, że wracał i znów wypadał, ale to właśnie trwało 3 lata.
6
@macio_944 Ej nie psuj narracji...
3
@marcin000019 Nwm czy z tobą się opłaca wgl pisać na temat Dembele, bo on jakby nawet w jednym meczu strzelił hat tricka i zanotował 3 asysty to ty byś napisał "ale raz podał niecelnie, słabiak". Dembele niewątpliwie talent ma, niestety kontuzje niszczą mu karierę i to nie ze względu "bo jest dzbanem", bo jaki ma na to wpływ? Gościa na wózku inwalidzkim też będziesz nazywał "dzbanem"? Kij, że zagrał cały sezon. Ok zagrał średnio, ale on 3 lata w piłkę nie grał. Jestem za sprzedaniem go jeśli nie przedłuży kontraktu, w innym przypadku na rynku nie ma lepszej opcji w naszym zasięgu finansowym.
1
@IbrahimAfellay Tak oszpecić piękny stadion.
0
@mekston Sorry bardzo, ale jeśli jeden napastnik strzela dużo, asystuje i do tego potrafi zrobić coś z niczego (Suarez), a drugi tylko strzela dużo z 5 metra lub karnych (Lewy) to chyba wiadomo kto indywidualnie jest lepszy?
0
@mekston Chodziło mi o to, że kiedyś stał koło Denisa Suareza, już go przeskoczył, ale do Luisa Suareza nie doszedł umiejętnościami i raczej nigdy nie będzie przynajmniej na równi. Lewy jest impotentem w rozegraniu, dlatego nigdy nie będzie stał przy tych najlepszych, którzy to potrafią.
8
@DonFerdinando Poleciałeś trochę.
0
@mekston Chyba Denisa.
0
@mekston Napisałem, że koło top nie stał, mam na myśli Suareza, Neymara, Ronaldo, Messiego, a także legendy typu Ronaldinho itp. Wiadomo Messi stoi na czele wszystkich.
1
@jaras121 Nie tyle mówi co przesadza. Każdy zdrowo myślący człowiek, który widzi jego grę i Messiego nie postawi Polaka ponad Leo pod względem umiejętności piłkarskich. Tylko właśnie odklejeni dziennikarze i psychofani. Tak jak ma to miejsce z ceerem i o ile on ma argumenty w postaci złotych piłek (niektórych przyznanych z dupy) tak Lewandowski nie. Lewy to nawet na poziomie Suareza nie jest, a gdzie mu do Messiego.
1
@mekston Hahaha on Messiemu może buty nosić. Popatrz na liczby (nie tylko gole i asysty) to zobaczysz czemu to Leo jest najlepszym piłkarzem świata.
8
@VenoM Hahaha. Nie istniał przez dwa spotkania, raz trafił z pięciu metrów i zaś najlepszy. Tu macie powód dlaczego wielu ludzi nie lubi Lewego. Nazywanie najlepszym piłkarza, który obok najlepszych nawet nie stał, bo raz celnie na kilka meczów kopnął piłkę.
3
@Janas11224 To, że jest wielu innych do wywalenia nie oznacza tego, że powinni zostawić Griezmanna. Niech odejdą ci, których wymieniłeś, ale niech Francuz również opuści Barcelonę.