1

@AlicjaFCB Nie dla płaczka w Barcy.

18

@pele1282 Okno życia loading ;D

0

@marcin000019 A jedno wyklucza drugie? Dembele ma talent, ale przez kontuzje nie potrafi go wykorzystać. Ronaldo jest już Stary, będzie chciał ogromną pensje i do tego jest pajacem.

0

@Uukasz_93 Podniesie się, żeby pojechać do domu ;)

0

@marcin000019 Tak tylko napisałem, "krytykujesz" Dembele, więc zakładam, że używasz tego określenia. Może nie i wtedy zwracam honor, ale i tak przesadzasz z tymi najazdami na niego, bo wina jest Bartomeu.

0

@KacperVEB O przynajmniej Breithwhite ma po kolei w głowie.

5

@Nihas Nigdy. Cień samego siebie, ogromną pensja i wiele innych argumentów przeciw.

0

@Barca1992 U widzę czepianie się czasu wolnego już wchodzi w grę xD

0

@marcin000019 Nie chce mi się teraz szukać we wszystkich twoich komentarzach, bo szkoda marnować taką pogodę na to co Marcin z La Rambli pisał. Wiem jedno, że określenie "Dzbanbele" się tu pojawia i dissblaster stworzył szklanki z takim napisem.

1

@marcin000019 Moja sympatia nie ma tu znaczenia, nazywanie kogoś dzbanem, bo łapie kontuzje jest debilizmem.

0

@AlexMQUC Ciekawe, jeden z najszybszych piłkarzy w La Liga i drugi najlepszy drybler w Barcy? Hmm idź udawać pajaca gdzieś indziej.

3

@amanter Tragiczna wymiana by to była.

0

@koksik2700 Zapowiadał się tak, zobacz co się stało z Bojanem itp. Nigdy tego nie przewidzisz, aczkolwiek zapowiadał się na poziom Neya, kontuzje to zniszczyły, kto mógł to przewidzieć? Po szkodzie, każdy mądry.

0

@amanter Nie ma dryblingu i szybkości? Kk teraz jestem pewien, że jesteś mega trollem.

0

@VamosBarca12 Jak już to dwóch sezonów. Akurat wtedy Bartomeu zadziałał rozsądnie bo Mbappe miał jeden udany sezon w ligue, a Dembele już dwa w Ligue1 i BvB

3

@marcin000019 Dzbanbele to krytyka, a nie obrażanie? Ciekawe.

1

@marcin000019 A kto go sprowadził? Kto dał mmu taką pensje? Kto go nie sprzedał? Obrażasz go, piszesz jaki on jest leniwy itp. Tylko, że nie jest bo ćwiczy, na treningi chodził, a w czasie kontuzji piłkarz bardzo ciężko pracuje. Zauważ, że to nie jego wina, że tutaj jest i jaką ma pensję. Twoja narracja wskazuje na winę Ousmane, choć prawdziwym winowajcą jest Bartomeu.

1

@marcin000019 Stary, każdy ma inny organizm, byli już piłkarze, którzy też tak mieli, że co wrócili to kontuzja. To nie jest jego wina i brak ciężkiej pracy, tylko wina genetyki, na którą nie ma wpływu. Ok zagrał prawie cały sezon, tylko nwm po co czepiasz się słówek? To samo tyczy się tych 3 lat przerwy wiadomo, że wracał i znów wypadał, ale to właśnie trwało 3 lata.

6

@macio_944 Ej nie psuj narracji...

3

@marcin000019 Nwm czy z tobą się opłaca wgl pisać na temat Dembele, bo on jakby nawet w jednym meczu strzelił hat tricka i zanotował 3 asysty to ty byś napisał "ale raz podał niecelnie, słabiak". Dembele niewątpliwie talent ma, niestety kontuzje niszczą mu karierę i to nie ze względu "bo jest dzbanem", bo jaki ma na to wpływ? Gościa na wózku inwalidzkim też będziesz nazywał "dzbanem"? Kij, że zagrał cały sezon. Ok zagrał średnio, ale on 3 lata w piłkę nie grał. Jestem za sprzedaniem go jeśli nie przedłuży kontraktu, w innym przypadku na rynku nie ma lepszej opcji w naszym zasięgu finansowym.

1

@IbrahimAfellay Tak oszpecić piękny stadion.

0

@mekston Sorry bardzo, ale jeśli jeden napastnik strzela dużo, asystuje i do tego potrafi zrobić coś z niczego (Suarez), a drugi tylko strzela dużo z 5 metra lub karnych (Lewy) to chyba wiadomo kto indywidualnie jest lepszy?

0

@mekston Chodziło mi o to, że kiedyś stał koło Denisa Suareza, już go przeskoczył, ale do Luisa Suareza nie doszedł umiejętnościami i raczej nigdy nie będzie przynajmniej na równi. Lewy jest impotentem w rozegraniu, dlatego nigdy nie będzie stał przy tych najlepszych, którzy to potrafią.

8

@DonFerdinando Poleciałeś trochę.

0

@mekston Chyba Denisa.

0

@mekston Napisałem, że koło top nie stał, mam na myśli Suareza, Neymara, Ronaldo, Messiego, a także legendy typu Ronaldinho itp. Wiadomo Messi stoi na czele wszystkich.

1

@jaras121 Nie tyle mówi co przesadza. Każdy zdrowo myślący człowiek, który widzi jego grę i Messiego nie postawi Polaka ponad Leo pod względem umiejętności piłkarskich. Tylko właśnie odklejeni dziennikarze i psychofani. Tak jak ma to miejsce z ceerem i o ile on ma argumenty w postaci złotych piłek (niektórych przyznanych z dupy) tak Lewandowski nie. Lewy to nawet na poziomie Suareza nie jest, a gdzie mu do Messiego.

1

@mekston Hahaha on Messiemu może buty nosić. Popatrz na liczby (nie tylko gole i asysty) to zobaczysz czemu to Leo jest najlepszym piłkarzem świata.

8

@VenoM Hahaha. Nie istniał przez dwa spotkania, raz trafił z pięciu metrów i zaś najlepszy. Tu macie powód dlaczego wielu ludzi nie lubi Lewego. Nazywanie najlepszym piłkarza, który obok najlepszych nawet nie stał, bo raz celnie na kilka meczów kopnął piłkę.

3

@Janas11224 To, że jest wielu innych do wywalenia nie oznacza tego, że powinni zostawić Griezmanna. Niech odejdą ci, których wymieniłeś, ale niech Francuz również opuści Barcelonę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?