AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Roobo O! W końcu ktoś to zauważył, szok i niedowierzanie.
0
@SuperPatsonFCB Tylko popatrz gdzie Messi doprowadził ogólnie Argentyne, a gdzie lewy Polskę.
1
@messi1948 Zdradzę Ci tajemnicę, tylko nie mów nikomu! Jest jeszcze druga połowa na dostanie więcej goli ;)
0
@IronSanHybrid Tyle, że ta ćwiartka to karne, albo pustak.
0
@Ascend Ta ME by wygrała...
0
@SuperPatsonFCB Tyle, że Messi jedną zmarnuje, 5 wykreuje i 2 strzeli.
1
@tobiasson92 Wzór Hajto?
0
@Transu96 Dawaj towarzyski Polska-Hiszpania i strzel tym lewym tą setę ;D
2
@haryveb944 Barca.
0
@IronSanHybrid Tam ma podania na 5 metr i top skrzydłowych, a tu nie hmm ciekawe czemu gra inaczej tu i tu ;)
0
@GeneralXavi Gdyby babcia miała koła to by była rowerem... Gdyby nie Bartomeu to Barca miałaby 5 LM z rzędu... Gdyby ;)
0
Nie, a tak zupełnie szczerze to fajnie go kadra podsumowuje.
1
Ej no ale nie obrażajcie najlepszego piłkarza świata, który nie potrafi sety strzelić i przejść gościa 1 na 1...
5
Dla Niemca by szczelił ;)
0
Ło panie najlepszy.
1
VAR zły, VAR niedobry za 3,2,1...
0
@VbamboeB Alba akurat jest szybki, ale ogólnie jaja, bo ktoś typa co nie umie pojedynków 1 na 1 wygrać nazywa najlepszym haha
5
Ależ dryblingi "najlepszego" XD piłkarza świata.
0
@Colon I teraz wszystko jasne :V
0
@Ghotti Takimi autami jeżdżo, na pewno kradzione to ;D
1
@doc No nie powiem te wzmocnienia są super, a gdyby jeszcze dodać Wijnalduma, którego podwędziło PSG to byłoby jeszcze lepiej.
0
@Edoss A i dlatego, że "będzie ", a nie jest to można to od tak zabić... Ehh
1
Płacz kriszczanu= It made my Day ;)
1
@panczo Ponoć było zainteresowanie Barcy nim.
0
@LUPR Nie, dał na końcu XD czyli wysmiewał to, że Dembele łapie kontuzje, co potwierdził drugim komentarzem, którego wcześniej przytoczyłem.
11
Jeeeeest i wylądował. Witamy na pokładzie i powodzenia!!! :D
0
@marcin62 Tak samo jak zapinanie facetów ubranych w lateksowe stroje psów w zaprzęg, czy też gościa całego w dildach xd I jeśli tamten obrazek jest dla ciebie obrzydliwy to jest niewygodny, bo mimo, że to popierasz to nie chcesz na to patrzeć. Ja np. Nie popieram lgbt i nie chcę na to patrzeć. Popieram normalne związki czyli hetero i nie czuje obrzydzenie jak widzę pary, które idą za rękę, czy się całują.
0
@marcin62 Ja tylko stwierdzam fakt. Nie chcesz patrzeć na coś co popierasz, bo już nie jest to tak wygodne... Popierać? Ok. Patrzeć na to? Nieeee... Ohyda... Patrz na swój poziom.
0
@Edoss A wiesz, że to będzie człowiek?
0
@marcin62 Wiesz, nikt Ci nie każe patrzeć, tak samo mieć sumienia przy zabijaniu dzieci czytaj aborcji.