0

@Roobo O! W końcu ktoś to zauważył, szok i niedowierzanie.

0

@SuperPatsonFCB Tylko popatrz gdzie Messi doprowadził ogólnie Argentyne, a gdzie lewy Polskę.

1

@messi1948 Zdradzę Ci tajemnicę, tylko nie mów nikomu! Jest jeszcze druga połowa na dostanie więcej goli ;)

0

@IronSanHybrid Tyle, że ta ćwiartka to karne, albo pustak.

0

@Ascend Ta ME by wygrała...

0

@SuperPatsonFCB Tyle, że Messi jedną zmarnuje, 5 wykreuje i 2 strzeli.

1

@tobiasson92 Wzór Hajto?

0

@Transu96 Dawaj towarzyski Polska-Hiszpania i strzel tym lewym tą setę ;D

2

@haryveb944 Barca.

0

@IronSanHybrid Tam ma podania na 5 metr i top skrzydłowych, a tu nie hmm ciekawe czemu gra inaczej tu i tu ;)

0

@GeneralXavi Gdyby babcia miała koła to by była rowerem... Gdyby nie Bartomeu to Barca miałaby 5 LM z rzędu... Gdyby ;)

0

Nie, a tak zupełnie szczerze to fajnie go kadra podsumowuje.

1

Ej no ale nie obrażajcie najlepszego piłkarza świata, który nie potrafi sety strzelić i przejść gościa 1 na 1...

5

Dla Niemca by szczelił ;)

0

Ło panie najlepszy.

1

VAR zły, VAR niedobry za 3,2,1...

0

@VbamboeB Alba akurat jest szybki, ale ogólnie jaja, bo ktoś typa co nie umie pojedynków 1 na 1 wygrać nazywa najlepszym haha

5

Ależ dryblingi "najlepszego" XD piłkarza świata.

0

@Colon I teraz wszystko jasne :V

0

@Ghotti Takimi autami jeżdżo, na pewno kradzione to ;D

1

@doc No nie powiem te wzmocnienia są super, a gdyby jeszcze dodać Wijnalduma, którego podwędziło PSG to byłoby jeszcze lepiej.

0

@Edoss A i dlatego, że "będzie ", a nie jest to można to od tak zabić... Ehh

1

Płacz kriszczanu= It made my Day ;)

1

@panczo Ponoć było zainteresowanie Barcy nim.

0

@LUPR Nie, dał na końcu XD czyli wysmiewał to, że Dembele łapie kontuzje, co potwierdził drugim komentarzem, którego wcześniej przytoczyłem.

11

Jeeeeest i wylądował. Witamy na pokładzie i powodzenia!!! :D

0

@marcin62 Tak samo jak zapinanie facetów ubranych w lateksowe stroje psów w zaprzęg, czy też gościa całego w dildach xd I jeśli tamten obrazek jest dla ciebie obrzydliwy to jest niewygodny, bo mimo, że to popierasz to nie chcesz na to patrzeć. Ja np. Nie popieram lgbt i nie chcę na to patrzeć. Popieram normalne związki czyli hetero i nie czuje obrzydzenie jak widzę pary, które idą za rękę, czy się całują.

0

@marcin62 Ja tylko stwierdzam fakt. Nie chcesz patrzeć na coś co popierasz, bo już nie jest to tak wygodne... Popierać? Ok. Patrzeć na to? Nieeee... Ohyda... Patrz na swój poziom.

0

@Edoss A wiesz, że to będzie człowiek?

0

@marcin62 Wiesz, nikt Ci nie każe patrzeć, tak samo mieć sumienia przy zabijaniu dzieci czytaj aborcji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?