1

Dembuś się odpalił. Szkoda, że skuteczność kuleje.

0

@nitey xd nieźle masz

0

Ooo elita wchodzi xd

5

Ładnie Dembuś, szkoda że nie padł gol.

0

@ZelekBARCA Lewicowa propaganda musi być.

2

Ja nie rozumiem co Koeman widzi w tym Breithwmemie... Ja bym 100 razy bardziej wolał postawić na takiego De la Fuente, który może się rozwinąć niż na typa, który jest za słaby na ten klub i już lepszy nie będzie, bo ma 29 lat. Taki typ zabiera cenny dla juniorów czas gry. Jakbym ja był trenerem to Duńczyk by murawy nie powąchał. On jest na poziomie takiego juniora, a jest koło 30stki.

4

@barteggg08 On powinien wchodzic ale w Cadizie, bo to jego poziom.

2

@formentera2017 Koeman jednak chce przegrać ten mecz xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@LionelM95 Fifa 20 była najgorsza, tragicznie się w to grało, bo każdy parkował busa.

0

@Rewolucja123 No i pamiętaj o wytycznych. Najlepiej u skrzydłowych dać trzymaj się skrzydeł i wybiegaj za plecy obrońców, u napastnika trzymaj się środka i wybiegaj za plecy obrońców. W składzie, który Ci wysłałem możesz zastąpić Coquelin np. Valverde, którego masz i ogólnie wtedy Valverde i ndombele byś dał zostawaj z tyłu, a Griezmannowi wspieraj atak, bocznym obrońcom też daj zostawaj z tyłu.
EDIT. Jak ci fizycznie Dest kulał to navas będzie jeszcze bardziej, mi się Navasem na PO tragicznie grało.

0

@Rewolucja123 https://zapodaj.net/c447a30c9fcc2.jpg.html może coś takiego? I z czasem ulepszenia. Zamiast Militao i Carlosa właśnie Lenglet - Varane, a zamiastt Coqelina Kante.

0

@Rewolucja123 Z PO w La Liga ciężko, najlepiej jeśli chcesz dobrego i taniego PO to najlepszy jest Semedo. Może jakaś hybryda z Premier League? Np na PS Lucas, ŚP Pogba i właśnie PO Semedo.

0

@Rewolucja123 To trzeba zrobić rewolucję ;D Jeśli lubisz te ustawienie to chyba jest ok. Z czasem kup Mendyego, Varana.

0

@Rewolucja123 Może lepiej 4-2-3-1?
-----------Felix--------
Carrasco-Griezmann - Dembele
-------Llorente--Valverde-----
Mendy-Militao-Carlos-Dest

I polecam na N Inaki Williamsa.

0

@paweldunajecfcb Wyspa Tajemnic, Infiltracja, Incepcja, Interstellar, Siedem, Tenet.

1

@domin682 On nie jest nawet na poziomie godnym bycia rezerwowym Barcelony.

0

@Rust_Cohle Bo przyszedłem dopiero z roboty, wszystko pisałem na jeden temat, bo Rambla o tym pisała. I mogę ci z ręką na sercu powiedzieć, że byłem na luzie. Nie ma co się spinać na forum internetowym xd Przynajmniej ja tak uważam.

0

@Rust_Cohle Stary, ciekawe rzeczy piszesz, tylko jak ja byłem spokojny to sam mi pisałeś, żebym się uspokoił xd No ale ty komuś możesz, ktoś tobie nie xd

1

@Transu96 Need for speed most wanted.

2

@DaPi Nie ładnie łamać prawo.

0

@Transu96 Tylko most wanted. Najlepsza gra.

1

@paweldunajecfcb Wyspa Tajemnic, Siedem, Infiltracja.

0

@DonMatteo901 Lewica i hipokryzja, nowe nie znałem...

0

@xVENUMx Autodoc?

1

@Bykunn Lewicowego? No pomyślmy. Prawica chce całkowitej ochrony życia, a tutaj można było przeprowadzić aborcję w 3 przypadkach, co tu jest lewicowego hmm nie widzę xd

9

@tbas - Prawica
-PiS
Choose one xd

1

@Bykunn Centrum by było za utrzymaniem "sojuszu", a nie za legalizacją zabijania przyszłych ludzi.

2

@JaroCoach Wątpię, żeby Fati chciał odejść z Barcy, choć różnie to bywa.

0

@Cvzx Bardziej myślałem, że Semedo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?