La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1450 Culés

konto usunięte

0

Jak dostałem mandat 7 lutego (niedziela) i czas na zapłatę to 14 dni, to w poniedziałek będzie ostatni dzień, tak? Zawsze się liczy od pierwszego dnia roboczego po otrzymaniu mandatu?

2

@DaPi Nie ładnie łamać prawo.

3

@DaPi z tego co wiem to nic ine grozi za zapłacenie po terminie.

konto usunięte

0

@joloskyy No ziomek kiedyś miał kilka mandatów sprzed kilku miesięcy i ich nie zapłacił i nic mu nie zrobili. Tez ten mandat nie dostałem u siebie w miejscowości, nawet w w innym województwie wiec może ja tez nie będę zasilał skarbu państwa :D

konto usunięte

0

@AlexDark00 nie moja wina, ze był zakręt pod górkę, a z znak tak wysoko, ze na drabinie bym musiał stanąć, żeby go widzieć :v

konto usunięte

0

@DaPi ja to zawsze przelewam 2 tygodnie po terminie.W DE dostaniesz takzwany Mahnung i musisz zaplacic tam o 5€.Chyba ze przelales juz pieniadze,to sie nie liczy.
I ja robie tak.Otwieram patrze Mahnung,zamykam oczy,ze niby nic niewidzialem,przelewam pieniadze i dzwonie ze ja dzis rano przelalem,ale bez 5€ kary,bo list otrzymalem dopiero teraz,babka mowi ze ok i cyk tak wlasnie urzednikom narobilem juz mnostwo niepotrzebnej roboty.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?