AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@JaroCoach Wątpię, żeby Fati chciał odejść z Barcy, choć różnie to bywa.
0
@Cvzx Bardziej myślałem, że Semedo.
5
@amanter No nwm, ja z nim w składzie we fifie wygrałem tryplet ;)
0
@Kapsel12 Tak podejrzewałem, ale nie sądziłem, że Alba tak uderzy w Brazylijczyka, bo mimo wszystko Ney jest ziomkiem Messiego.
0
"Gość się uczy, uczysz się od najgorszego, głupku" - co w tym zdaniu chciał powiedzieć Alba, bo nie rozumiem?
0
@LuisSalvano To ze wzoru Hajto ;)
0
@TheNekro94 Może mu friendzona zrobić, a pewnie wyznał jej miłość, bo powiedziała mu, że była na randce ;)
0
@Rust_Cohle @Cariones @Amigo_Blanco mnie śmieszy naśmiewanie się z kogoś, kto jest lepszy od cb.
1
@mientusek1407 Na ŚPD może grać Roberto, a do tego jakiś talent. Na LO Gaya dobra opcja, bo ponoć jest do wyrwania za 15 mln. ŚO nie potrzeba, jest Araujo, Mingueza, będzie Garcia i jest Pique (Umtiti sprzedaż), może będzie Lenglet, bo wątpię, że go sprzedadzą. Już lepiej kupić super napastnika typu Haaland.
0
@Cariones Chciałbym widzieć ciebie goniącego Mbappe ;)
0
@LucasW123 Bez sensu to wymieniłeś bo podałeś najlepszych i takich, którzy są teraz ale tak:Pjanic jest tu pierwszy sezon, Dembele miał kontuzję praktycznie przez 3 lata, a Breithwhite to nie powinien nawet tu przychodzić. Jak wymieniasz najlepszych tu to wymień najlepszych też z drugiej strony.
1
@tutka stary Mbappe nie miał przez praktycznie trzy lata tyłu kontuzji co Dembuś.
0
@clyde Poszła Karolinka do gogolina...
1
@Chaoss Nie no Pique powinien pochwalić Lengleta za pójście na raz xd Grałeś kiedyś w piłkę nożną?
0
@draxidox No prawda, ale bardziej co jakby dach się zawalił. Dziwne, że ludzie o czymś takim myślą i aż tylu ludzi :D
0
@daniel32778 Porównuję 29 letniego Neya, do 22 letniego do Neya, bo pisaliśmy o osiągnięciach teraz, a aktualnie Ney jest lepszy i ma więcej osiągnięć. Może Mbappe osiągnie więcej, ale narazie pod względem piłkarskim i pod względem trofeów jest gorszym piłkarzem.
1
@BarcaInfo Bardzo dobrze :)
0
@daniel32778 Stary piszemy o teraźniejszości, a nie o przeszłości, co mnie obchodzi Neymar w wieku Mbappe? Mógł nawet zbierać wełnę czy co innego, ale to nie zmienia faktu, że na tu i teraz jest o wiele lepszym piłkarzem, bardziej utytułowanym itp.
3
@Majkel34 Ciekawe kiedy te wariactwo się skończy, jestem ciekaw jak ma chłop, który czuje się babą urodzić dziecko, niech spadają z tym zakłamywaniem rzeczywistości.
0
@Hubert98 Dzięki za pomoc.
0
@Hubert98 Jest też opcja, że Aouara dam na ŚPO, bo aktualnie gra tam nasz Antoine ;)
0
@Coutinho007 On ma tryplet, a ty? No właśnie ;D
3
@Ratamahatta Dla mnie jeśli nie Barca to Atalanta ;)
0
@Hubert98 @Kusiar Ok dzięki za pomoc, jeszcze szybkie pytanie. Na N lepiej Aouar Freeze, czy Moussa Dembele z Atletico?
0
Fifa 21 Panowie pytanie Varane czy Todibo FS? Kto lepszy, bo kusi zrobić Todibeast i sprzedać Varana.
0
@Kz1234 Porównaj to z osiągnięciami Neymara.
0
Komentarz usunięty
0
@jeyx77x Red Bull dodał mu skrzydeł i wyfrunął do Dortmundu ;D
0
@bartekvisca Ja zawsze wpisuje "Drhtv" i zazwyczaj mecz mi leci.
0
@szymon6847 Nie porównuj Neymara do gościa, który jeszcze nic w piłce nie osiągnął i właściwie zaczyna karierę, bo Ney to klasa sama w sobie.