La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1731 Culés

3

Byłem sceptykiem Laporty, ale niech przychodzi. Widać, ze chłop ma jaja. Myśle, że sobie to poukłada finansowo, a i kadrowo sie nie będzie patyczkował. Wyrzuci tych których trzeba i dogada się z dobrymi zawodnikami na czerwiec plus załatwi jakies transfery za moze jakies wieksze pieniadze, które dostaniemy ze sprzedaży. LO, ŚO, ŚPD i Napad kuleje. Griezmann, Alba, Busquets, Pique, Coutinho, Pjanic out. Depay, Garcia latem in do tego przydałby się jakiś LO za poważniejsze pieniądze i jakiś ŚPD. Najlepiej doświadczony jeżeli nie to jakiś talent, który możę się rozwinąć. Skrzydłowi nie są problemem, ale w obliczu odejścia Messiego będziemy grali innaczej. Fati Depay Debmele De Jong Pedri ŚPD LO Araujo ŚO Dest Ter Stegen. Tak to powinno wyglądać w przyszłym sezonie.

1

@mientusek1407 Na ŚPD może grać Roberto, a do tego jakiś talent. Na LO Gaya dobra opcja, bo ponoć jest do wyrwania za 15 mln. ŚO nie potrzeba, jest Araujo, Mingueza, będzie Garcia i jest Pique (Umtiti sprzedaż), może będzie Lenglet, bo wątpię, że go sprzedadzą. Już lepiej kupić super napastnika typu Haaland.

0

@AlexDark00
LO Gaya spoko ŚO Arauo i Garcia Mingueza w obronie a oprocz tego bym pozbył się Lengleta Pique i Umtitiego i sprowadził kogoś starszego i doświadczonego tak jak to przed Laty był Vermaalen. ŚPD musi umieć rozgrywać Szkoda, że nie mamy Rodriego. Trzeba sie zastanowić i kupić dobrego ŚPD bez tego ani rusz. Fati sie wyleczy z Dembele i będzie jazda do tego napastnik. Sporo roszad, ale nie ma tragedii. 4-5 transferow z czego 2 juz mamy zalatwione latem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?