AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DaPi Strój :Monaco, Marsylia
Stadion:Milan/Inter bo San Siro.
1
@Gomess Platforma, To my.
0
@Tomek54321 Niby tak ale popatrz na to, że to będzie Pique i 3 praktycznie juniorów. Na pozycji, gdzie doświadczenie ma duży wpływ.
0
@escarabajo No nie no ale tak na poważnie, wierzyłbyś, że kadra, gdzie jest jeden pilkarz z topowego klubu, który bez podań na piąty metr praktycznie nic nie zrobi do tego pomocnik Napoli i reszta z średniaków i słabych klubów wygra np. Z Francją, gdzie na każdej pozycji masz topowego piłkarza? Ja wiem, że mecz meczowi nierówny ale szanujmy się i inne kadry.
7
@Sawik_10 Mi się podoba to, że walczy na boisku i nie odpuszcza jak niekiedy Semedo odpuszczał z powrotem.
0
@escarabajo Czy wszyscy byliby zdrowi, czy nie będą to i tak polska kadra nie ma szans na mistrzostwo, czy nawet wice mistrzostwo.
0
@Kusiar Nwm fakt jest taki, że ma tragiczne wykończenie, a dla skrzydłowego to duży problem.
2
@kass18 Tak tylko Garcia wydaje się, że ma dużo większy potencjał i również jak Mingueza bardzo chce tu grać (chciał dopłacić do swojego transferu).
1
@domisiek114 real pokazał, że 3 liga nie jest taka słaba ;D
0
@Tomek54321 Lengleta bym zostawił, bo znów nie można zostawić środka obrony z Pique i samymi młodymi.
0
@Lordzi Jest jakiś optymizm, szczególnie jeśli chodzi o Puiga, bo Moriba dopiero zaczyna, ale Puig już pokazał, że jest przynajmniej solidny, a ma 21 lat.
3
@Coutinho007 @kass18 Fajnie jakby został, ale jak przyjdzie Garcia to trochę będzie tłoczno. Pozbyłbym się Umtitiego.
0
@Coutinho007 Szkoda, bo bardzo się cieszyłem jak do nas przychodził. Zawsze go lubiłem i myślałem, że naprawdę zastąpi w jakimś stopniu Inieste. Naprawdę nie rozumiem czemu mu nie wyszło, umiejętności, technikę ma chyba głowa się spaliła.
0
@Kusiar On dopiero zaczyna u nas, do tego często wchodzi z ławki, ale widać, że ma lepsze wykończenie od Brazylijczyka, a to jest dość ważne, bo taki Vini na 10 okazji 8 walnie w trybuny, albo w bramkarza, zaś Trincao strzeli 6 na 10-to tylko przykład.
4
@Marcel99 Powinien odejść, za dużo zarabia i za mało daje. Mimo, że bardzo bym chciał, by odniósł sukces to raczej się tak nie stanie.
0
@LuisSalvano Nie no Arturo Vidal to dobry transfer, cieszyłem się jak przychodził.
1
@Kusiar Ile gra Vini w realu, a ile Trincao u nas? Daj mu czas, bo wydaje się, że będzie lepszy od nowego Neymara Xd
0
@YoNoEntiendoNada Czy ja wiem. Wiadomo, że sprowadzimy kogoś z La Liga, bo to nie uniknione, ale nie tak jak Bayern. Lewy z Borussi za free, Goretzka z Shalke za free, teraz Upamecano, Neuer z Shalke, Sule z Hoffenheim, Hummels itp. A w Barcy ilu masz piłkarzy z La Liga? Alba, swego czasu Villa, Firpo, Griezmann (za gruby hajs) . Jest roznica
8
@PanZagadka Wiesz jeśli patrzeć na kwotę i wpływ na grę to wydaje się, że Trincao to ogólnie lepszy transfer, do tego Portugalczyk może się fajnie rozwinąć.
2
Pamiętam jak wczoraj podczas meczu ktoś napisał komentarz, że "Trincao 2 razy kopnął prosto piłkę i już hype na niego", a teraz sobie myślę, że taki Vinicius to w tych sytuacjach, które miał Portugalczyk by nawet w trybunę nie trafił ;D
0
@LuisSalvano Znaczy Aleix prezentował się nieźle do czasu kontuzji, ale ogólnie chyba nie miał potencjału na Barcę. O Aguero powiem, że wg mnie jest trochę za późno, jak miał przyjść (a bardzo go chciałem w Barcy) to wtedy zamiast Suareza (choć teraz po czasie nie zmieniłbym historii i chciałbym nadal El Pistolero tutaj). Ogólnie moje marzenie to Haaland, bo jak widziałem jaki to jest czołg, którego nikt nie umie zatrzymać to szczęka mi opadła. Do tego Haaland będzie na kolejne 10-15 lat (o ile nie odejdzie, bo ma niestety Raiole za menadżera). Do tego klauzula Norwega to tylko 75 mln więc promocja.
1
@Pilka_jest_okragla Pique to filar i szef obrony. Przy nim Lenglet wygląda pewniej.
2
@Ratamahatta Ja ich nie lubię ze względu na ich politykę podkradania swoim rywalom. Wiem, że jest to uczciwe itp. Ale nie podoba mi się to.
0
@LuisSalvano Może jeszcze wzięcie Wijnalduma jest dobrym pomysłem, bo w sumie Koeman go chciał. Jestem ogólnie zdania, że trener powinien dostać to co chce. Choć z drugiej strony jak pamiętam, że Enrique chciał Arde i Aleixa Vidala to już nwm co myśleć :D
0
@Mr8lack W tym aspekcie zawsze sobie akurat dobrze radził.
0
@KacperVEB Jak to oceniasz biorąc pod uwagę kontuzje itp?
0
@LuisSalvano Tak średnio go oglądam i wydaje mi się, że najlepiej jakby go wziąć, a sprzedać Griezmanna. Wydaje mi się, że Depay to taki kreator bardziej aniżeli napastnik. Ewentualnie Holender mógłby grać na LS z Fatim. To też wiele zależy od tego, czy Messi zostanie, kontuzje itp. Bo nie wiemy jak będzie grać nasz Ansu po tak długiej kontuzji. Moim marzeniem jest Haaland (choć nwm czy realnym), ale jakbyśmy się pozbyli Coutinho, Griezmanna, Umtitiego i Firpo to myślę, że kasa się znajdzie. Zawsze można też sprzedać Pjanicia, bo na ŚPD może grać Roberto, a na PO jest Dest i przyjdzie Emerson.
0
@BarcaInfo Jak ze statami? W sensie gole i asysty?
1
@LuisSalvano Jak na moje to podstawa Araujo(LŚO)-Pique(PŚO), jak odejdzie Pique to Garcia(LŚO) - Araujo(PŚO).
Oczywiście zakładając, że obaj wskoczą na odpowiedni poziom, nie będą kontuzjowani etc. Pozbyłbym się w pierwszej kolejności Umtitiego, bo mimo mojej sympatii do tego piłkarza to nie prezentuje odpowiedniego poziomu i zarabia za dużo. Lengleta bym zostawił do czasu aż Garcia i Araujo na dobre się rozwiną.
0
@Coutinho007 Jakby tak właśnie ustawić Pedriego ala Iniesta, De Jonga ala Xavi i Busiego jako Busiego czyli samotnego DMa to jestem ciekaw jakby to funkcjonowało. Wtedy LS Fati/Dembele, N(narazie Griezmann), PS Messi (ale żeby nie schodził). Ciekawe jakby to wyglądało.