La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1483 Culés

22



Im się dokładnie o to rozchodzi. Łatwiej sterować ludźmi biednymi, bez mocy sprawczej aniżeli ludźmi którzy mają finanse ujednolicone i mogą mieć jakieś wolne myśli na po prostu myślenie i analizowanie tego kitu który się im wciska... A jak każdy wie, obywatel który myśli jest obywatelem którego dużo ciężej poddać perwersyjnym manipulacjom.

5

@FC1899Barca Owszem, bo biedni będą zależni od władzy i programów socjalnych.

0

@tobiasson92 Albo wyjadą za granicę do pracy ;)

konto usunięte

1

@FC1899Barca a ten dalej to samo xd foliarz

1

@AlexDark00 Taki wyjazd bylby mozliwy, gdyby sytuacja covidowa miala miejsce tylko w Polsce.
Niemal cała Europa walczy z wirusem, a w rzeczywistosci najmocniej dostaje gospodarka. Dlatego wyjazd za granice nie bedzie oznaczał znalezienia tam pracy tak łatwo, bo sytuacja jest podobna do naszej w niektorych krajach. :)

0

@Ojciec5tkidzieci Wiesz ile jest ofert np. Praca w Holandii itp? Masa.

0

@AlexDark00 A skoro tak, to pardon.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?