AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ludzie porównywali transfery Hazarda i Griezmanna ze względu na kwoty jakie oba hiszpańskie giganty wydały. Z obu transferów polewkę mieli kibice przeciwnej drużyny. Teraz Griezmann zaczyna wyglądać jak Griezmann, a Hazard zaczyna przypominać Balea i cały czas wypada(wg mnie już pod tym względem nasz Francuz był lepszy od Belga). Wiadomo grał jak grał, ale przynajmniej był prawie cały czas zdrowy, a teraz zaczął się budzić i chyba rozumieć o co chodzi w barcelońskiej grze. Jak narazie Antoine zaczyna jakby odrabiać swój transfer postawą na boisku, za to Belg wygląda narazie na utopione pieniądze.
0
@joloskyy Podanie Griezmanna na poziomie Messiego.
3
@marcin000019 To nie zmienia faktu xd
5
@tomFCB Ponoć stan krytyczny, walczy o życie.
0
@ksobi Jak zawieje xD
0
@norbi77 Bez komentarza chakalaki nie byłoby gównoburzy.
0
@marcin62 Nie napisałem, że sam post i pisanie o tym co napisał Tusk jest prowokacją, ale za to zwrot "Były premier..." już tak
0
@takisobiektos To jest co innego niż jawne prowokowanie xd
2
@escarabajo Umtiti to Umtiti, a nie Araujo. Jedyne rozwiązanie podał @Coutinho007 ;D
1
@macio_944 Jeśli o mnie chodzi to zwracam uwagę na jego komentarze, bo są czystą prowokacją, która w jakiś dziwny sposób uchodzi uwadze moderacji.
1
@Coutinho007 No właśnie Dembele jak już dostawał kontuzji to po 2-3 meczach, a Hazard wraca po kontuzji->zagra niepełny mecz-> kontuzja->...
0
@ksobi Dziwne co się z nim stało. Na wyspach pancerny, a w Hiszpanii papierowy.Edit. Tak samo jak Bale. Dziwne, bo to właśnie nie pierwszy przypadek.
0
@Szpenser No gra, ale widać, że to nie jego nominalna pozycja. LO powinien mieć lepszą lewą nogę.
3
Ludzie mówili, że Dembuś szklany, a tu Hazard nawet meczu nie zagra a już jest znów kontuzjowany.
0
@Esteban_ No też chciałbym siedzieć i zarabiać takie miliony jak on.
1
@Szpenser Znów cudowanie z PO na lewej obronie XD nie dziękuję, już lepiej postawić na tego młodego Balde.
0
@Quavosk Chciałbym mieć 2 rękawy w przyszłości.
0
@TheNekro94 Nie muszę odpowiadać, teraz napisałem do cb komentarz o prowokacjach chakalaka.
3
@YoNoEntiendoNada Może dlatego, że codziennie pisze to samo i każdy użytkownik przeczytał to już pewnie z dziesiąt razy, a niektórzy przytaczają to z pamięci?
5
@TheNekro94 Gość praktycznie codziennie wstawia wpisy i przez to zawsze jest gówno burza, ciekawe czyją to wina hmm? Można nie łamać regulaminu jednocześnie w sprytny sposób sprowokować.
1
@Zoker Uroki la Rambli, jak wiatr zawieje :D
2
@Sulimo Jak ktoś na ciebie sika to mówisz, że deszcz leci?
@TheNekro94 Nwm czego nie rozumiesz w tym, że jego komentarze to prowokacja? Po co dodawać te były... Po co? Każdy chyba wie kim był i jest ten człowiek.
0
@BarcaInfo Wara od niego!!! :D
2
Komentarz usunięty
1
@Wossi61FCB Też mi się wydaje, że go sprzedadzą.
17
@TheNekro94 Czemu @Chakalaka nie zgłaszasz jak w taki sposób prowokuje codziennie?
12
@Chakalaka Chciałbym widzieć ten konsekwentny i niechaotyczny lockdown w jego wykonaniu xd
6
@Chakalaka Nie na miejscu jest pisanie o tej osobie, którą ty wychwalasz, bo jest zwykłą chorągiewką. Polakom nie podobają się obostrzenia, no to Tuskowi też nie xd populista jak nwm. Jak chcesz kogoś pochwalić za to, że jest przeciw lockdownu to pochwal konfe, która od początku by lockdownu nie wprowadziła. Te twoje po ze złodziejem na czele by albo jeszcze ostrzejsze rystrykcje wprowadziło albo takie same... A pomocy na pewno by nie zapewnili, bo ludzie nie umieją zrozumieć, że z pustego nawet Salomon nie naleje.
1
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty