0

@RichardWinters Pracuje, ale narazie nie płacę podatku, bo mam mniej niż 26 lat. Ale na moje oko 2 mld przy ponad stu miliardach to jest praktycznie nic, to tak jak ty byś wydał 2 zł. na puszkę coli, a miał w portfelu jeszcze ponad 100 złotych.

0

@Lisek Zawsze zdarza się jakiś wypadek przy pracy, takie Bilbao powinno od nas dostać i tyle.

0

@Lisek Bilbao, które nie robi transferów i gra samymi Baskami, którzy nie są top piłkarzami.

0

@Michael24 Wiesz no mimo wszystko jesteśmy Barceloną, a nie Getafe.

0

@Toretto Dużo zmienia, inaczej patrzysz na tą kwotę jak przyrównasz ją do zera, a inaczej do kwoty 50x większej...

0

Jak dzisiaj stracimy punkty to będziemy takimi przegrywami...
Prześcieradła się potknęły i trzeba to wykorzystać.

8

@tomek8756 Jeden z najlepszych napastników w historii :)

0

@maroon Ehh nie ma co tłumaczyć, jak tak chcesz walczyć to idź, dostań się do policji, zaprotestuj i zostań z niej w**ebany...

0

@Pawlak1992 To chyba źle patrzysz na mecze, albo masz krótką pamięć.

0

@barteq Wydali na co wydali, onkologia ma pieniądze, mogli dać na coś innego, ale twoja narracja wygląda, jakby służba zdrowia dostała nwm pół miliona, a TVP 2 mld. XD

0

@robsoNele @Toretto Czy ja coś takiego napisałem? Popatrz na to z tej strony, że ktoś manipuluje tym, że "A wydali 2 mld na telewizję, zamiast dać to na szpitale itp." Tylko nie napiszą, że kwota przeznaczona na służbę zdrowia to około 100 mld, a to trochę zmienia obraz tych 2 mld nie sądzicie?

3

@barteq A ile rząd przeznacza na szpitale itp? Łatwo jest mówić "dali 2 mld na TVP." nie mówiąc ile dali na szpitale itp. EDIT. Znalazłem w internecie coś takiego : *W 2020 roku ponad 100 mld na służbę zdrowia". Przy tej kwocie 2 mld to nic.

2

@tristan87 Bardzo dobrze, niech zostaną w drugiej lidze na zawsze, albo nawet niech spadną do trzeciej, żeby ich Barca b klepała.

1

@NaFazieHitman Znaj miłosierdzie :D

0

@SonBarcaGoku Bartomeu logic :D

2

@Krystian_mix Raczej pokaże jak znakomitym napastnikiem jest Luisito! :)

2

@FC1899Barca Czemu Dembele na -? Wracał po kontuzji, jeden z najlepszych na boisku xD

0

@Wojtah Levante.

5

@FC1899Barca Panie nie za free, bo płacimy mu jeszcze pół pensji :V

2

W Hiszpanii nigdy nie będzie dobrze, dopóki sędziowie za idiotyczne decyzje nie będą np. zawieszani, albo degradowani do sędziowania w drugiej lidze.

3

@norbi77 Jakby to był De Jong to Cadiz by z 11 metrów strzelało.

2

@Albus54 Haha, wujek Florek ;D

0

@haryveb944 haha beka czaicie, że 70 mln zebrali, bo Sasin haha...

0

@Peciak Moja (Koke) ręka jest lepsza niż twoja (De Jong) :D

2

Nwm czemu, ale mam dziwne wrażenie, że jakby Pepe z realu dzisiaj przekopał piłkarza tak jak wtedy to by nawet żółtej nie zobaczył xD

0

@Zip On ma jakieś zboczenie co do nastolatków z Brazylii xD

1

@norbi77 Coś w tym jest. Może jak Barca od nowego sezonu będzie mieć białe koszulki to sędziowie też nam będą pomagać?

0

@busquets5 Miasta, z którego jest klub*

0

@th@les Mina, na którym zarobiliśmy bardzo dużo? Ten kto tworzył tę listę to idiota?

0

@mkord Że co? Na początku wszystko było z nim ok.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?