AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@sebasek99 Po co ich podpinać? No nwm może dlatego, że wieszają tęczowe flagi, które kojarzą się z lgbt? Edit. Ja widzę spójność w moich argumentach. Wpisują się one w to co mówi Wikipedia o tym czym jest ideologia.
0
@Bykunn Jak masz osoby, które wspierają feministki, ale nie uznają się za feministki/feministów itp to też tak piszesz?
0
@Transu96 Nie, ale co ma to do jego umiejętności? Jak zapłacimy za niego 3 mln teraz to będzie słaby, a jak poczekamy do lata to będzie kozakiem?
0
@sebasek99 To po co się kłócisz skoro nie ma sensu? Dla mnie jest to ideologia. Poza tym kolejnym argumentem może być fakt, że są osoby hetero, które wspierają lgbt, a te literki ich nie zawierają w sobie. Feminizm też jak powstawał oznaczał co innego.
0
@Herbert Przecież wcześniej były pytania o pandemię... Serio nie umiesz czytać?
1
@Transu96 Ciekawe, czy tak pisałeś o Araujo... " Co? Ten Urugwajczyk za 2 mln... Ta na pewno da gwarancję..." życie wiele weryfikuje.
0
@Kwiatek67 Mingueza nie ten poziom, Umtiti szklanką, Lenglett paralityk, Araujo ok ściana(ale też może dostać kontuzję), Pique wraca po długiej kontuzji, nie wiadomo jaki będzie prezentować poziom.
0
@norbi77 Ciekaw jestem czego jeszcze symbolem jest tęcza, bo powoli to będzie 1 symbol 1000 znaczeń XD
1
@sebasek99 Stary a czy jedno wyklucza drugie? lgbt z nazwy pochodzi od tego co wspomniałem wcześniej ale jest ideologią, bo osoby, które to wspierają wysuwają postulaty... Poza tym ideologia może mieć dany kierunek... No nie powiesz mi chyba, że nie wiesz np. W jaką stronę jest konserwatyzm... Tak jak konserwatyzm w Prawo, tak lgbt jest w lewo, bo ma bardzo lewicowe zabarwienie. Czego nie rozumiesz?
0
@Herbert Nie, żeby pokazać jaki wpływ miała pandemia.
0
@AdiKingu96 @BarcaInfo wygrał w La Ramblę :V
2
@Kwiatek67 @Transu96 może dlatego, że jest potrzebny??? Przez te pół roku przystosuje się z powrotem do naszego klubu, a przy okazji pomógł by w walce o PK i LM.
0
@norbi77 Spoko, tylko czemu niby znakiem mniejszości jest tęcza?
3
@sebasek99 Stary, przedsiębiorcy, którzy strajkują walczą o prawa, żeby przetrwać itp. Bo mają nóż na gardle i zaraz mogą nie być przedsiębiorcami. Tym czasem patrz co robi lgbt. Chcą wpłynąć na coś co od początku świata nie istniało czyli legalne związki par homo, jak i adoptowanie przez nich dzieci. Dodatkowo patrz jak już wpłynęli na otaczający nas świat np. To o oskarach jak nie będzie mniejszości orientacjii to film nie może dostać oskara. To, że oni są skrótem od lesbians gays itd. to nic nie zmienia, bo zaczynają walczyć i mają ludzi, którzy za nimi idą. Ale są też osoby homo, które się od tego odcinają, nie chodzą na parady, nie oznajmiają światu, że są homo i nie biegają z tęczami jak porąbani... Edit. A ich poglądy są skrajnie lewicowe, często się słyszy, że coś zmieniono "pod naciskiem środowisk lgbt". Nie porównuj tego do strajkującej grupy zawodowej.
1
@matijas Na pewno złodziej! ;D
0
@Pilka_jest_okragla No co za tupet!!! Powiedzieli prawdę i pokazali tym, że niekoniecznie źle zarządzali finansami, tylko pandemia każdego dopadła... Jak oni tak mogli...
4
@sebasek99 Podałem, do tego pan @Majkel34 dorzucił, że są osoby homo, które się od tego odcinają. Pytanie jak mogą się odciąć od siebie(skoro to dotyczy niby wszystkich). To tak jak feminizm jest ideologią i nie wszystkie kobiety go popierają, wiele się odcina.
4
@NGTRX Pan nie widzi co się dzieje? Np. Od 2022 (bodaj) jeśli w filmie nie będzie mniejszości orientacji to taki film nie może być nominowany do oskara... EDIT. Poza tym "Całościowego interpretowania" oni chcą być postrzegani jak równi hetero więc? Masz tu odpowiedź.
0
@Borneo Czy ja wiem, nie widzę takich przejawów przynajmniej w moim życiu prywatnym. Może masz rację, nie będę się kłócił.
1
@Majkel34 Czytanie ze zrozumieniem boli ;)
1
@sebasek99 1@sebasek99 1 osobowa ideologią... Brawa za logikę albo nie...
7
@Bykunn Ideologia – pojęcie występujące w filozofii i naukach społecznych oraz politycznych, które określa zbiory światopoglądów służących do całościowego interpretowania i przekształcania świata.
Wystosowują postulaty? Tak. Chcą przekształcić świat? Tak. Hmmm
0
@marcin62 No właśnie, zaliczają się tym czasem flaga sugeruje jakby tylko oni ucierpieli, już bardziej na miejscu by była gwiazda Dawida itp. a nie tęcza xD
0
Komentarz usunięty
1
@Bykunn No nie, ale taka prawdziwa dyktatura jest właśnie w KP i śmiesznie wygląda porównywanie nas do nich.
5
@Bykunn Ideologia*.
0
Komentarz usunięty
2
@Bykunn Co??? Hahaha haha Ja jestem za obecnymi władzami? Ciekawe, gdzie to wyczytałeś, bo w ani jednym moim komentarzu nie napisałem, że jestem za Pisem xD
1
@Pogba Ale nie porównujcie tego do dyktatury XD I tak PiS wypuścił wirusa, ich wina...
2
@Janiama No faktycznie strach na ulicę wyjść, bo jeszcze do obozu pracy trafisz... Ahhh ta dyktatura w Polsce, normalnie tak jak w Korei Północnej...