La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1215 Culés

3

"Jordi Moix: Zadłużenie Realu wynosi 900 mln euro, a jakoś nikt o tym nie mówi"

Ci ludzie z układu Bartomeu są doprawdy nie do podrobienia. Nie dość, że doprowadzili klub do niemal bankructwa, ośmieszyli go swoimi decyzjami na świecie, potrafili oddać zawodników jak Suarez za czapkę śliwek i do tego do rywala w walce o tytuł, to jeszcze mówią, że tak mamy długi, ale Real je też ma! Co za tupet. To tak jakby powiedzieć, że kradniemy, ale inni też przecież kradną, więc o co chodzi? Niesamowite...

0

@Pilka_jest_okragla No co za tupet!!! Powiedzieli prawdę i pokazali tym, że niekoniecznie źle zarządzali finansami, tylko pandemia każdego dopadła... Jak oni tak mogli...

7

@Pilka_jest_okragla Ponad połowę długu Realu stanowi kredyt na przebudowę stadionu więc wypowiedźi tego gościa lepiej nie komentować

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?