0

@Peciak Moja (Koke) ręka jest lepsza niż twoja (De Jong) :D

2

Nwm czemu, ale mam dziwne wrażenie, że jakby Pepe z realu dzisiaj przekopał piłkarza tak jak wtedy to by nawet żółtej nie zobaczył xD

0

@Zip On ma jakieś zboczenie co do nastolatków z Brazylii xD

1

@norbi77 Coś w tym jest. Może jak Barca od nowego sezonu będzie mieć białe koszulki to sędziowie też nam będą pomagać?

0

@busquets5 Miasta, z którego jest klub*

0

@th@les Mina, na którym zarobiliśmy bardzo dużo? Ten kto tworzył tę listę to idiota?

0

@mkord Że co? Na początku wszystko było z nim ok.

0

@Pawlak1992 Stary 35 milionów za Lengleta to promocja.

0

@Ratamahatta "zdobywca złotej piłki" nadal śmieszy xD

2

@KochamInieste Konate z Lipska, Kabak z Shalke, Kounde z Sevilli.

0

@maroon Napisałem, że nwm na jakich podstawach działają, ale zrozum, że zwykły szary policjant musi wykonywać rozkazy z góry. Nie jego wina, że rozkazy są takie, a nie inne.

0

@BarcaInfo Właśnie, sam Leo mówił, że może grać dla Barcy za darmo. :D

0

@NaFazieHitman Wiesz policjant też nie może być pewny co masz w kieszeni, postaw się w roli policjanta... Nie sprawdziłbyś co gość ma w kieszeniach, a potem znienacka mógłbyś np. kosę dostać w brzuch. Nigdy nie wiesz co cię czeka.

0

@Ratamahatta Uważaj, bo zaraz przyjdzie @Rust_Cohle i cię zacznie obrażać.

0

@TheNekro94 Nie no po nie kradło, pewnie jeszcze dopłacali do państwa z własnej kieszeni :V

4

@Bartunek Tragiczna jest ta kobieca piłka, a szczególnie gra obrony xD

4

@Survier Nie wiem co jada, ale za pieniądze, które nam ukradł :D

0

@pt9 I? Jak wychodzi na boisko jest jednym z najlepszych, ratował nas już kilka razy, a kontuzje to nie jego wina.

0

@Jakchcesz Krzyżyk na drogę :D

1

@VamosRakieta Pszypadek? Nie sondze :V

0

@matirix20 Stary, wrzuciłeś to już raz, po co więcej? Zrozum, że niektórzy lubią mięso i będą je jeść i jakiś film tego nie zmieni.

9

1

@Coutinho007 No nie dostał prawdziwej szansy, ale ogólnie jak na takiego piłkarza to to była promocja.

2

@Coutinho007 Najlepszy odcinek kiepskich :D Tylko nwm co przed pisaniem scenariusza oni tam brali xD

1

@R10P88 No to wiadomo, przy Luisie było widać. Teraz brakuje egzekutora. Tylko pytanie, czy Leo to luksus, na który stać Barcelonę?

5

@Coutinho007 Jeszcze się okaże, że Barca jest własnością jakiejś Brazylijskiej firmy z odkurzaczami xD

1

@Coutinho007 trupy*

3

@Quavosk No właśnie, to jest drugie pytanie.
@Coutinho007 Wiesz chodzi też o finanse, czy Barca to uciągnie.
@Roni/VEB Ta se queda :D

1

@Quavosk No niby nie, ale wtedy by odszedł.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?