AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Peciak Moja (Koke) ręka jest lepsza niż twoja (De Jong) :D
2
Nwm czemu, ale mam dziwne wrażenie, że jakby Pepe z realu dzisiaj przekopał piłkarza tak jak wtedy to by nawet żółtej nie zobaczył xD
0
@Zip On ma jakieś zboczenie co do nastolatków z Brazylii xD
1
@norbi77 Coś w tym jest. Może jak Barca od nowego sezonu będzie mieć białe koszulki to sędziowie też nam będą pomagać?
0
@busquets5 Miasta, z którego jest klub*
0
@th@les Mina, na którym zarobiliśmy bardzo dużo? Ten kto tworzył tę listę to idiota?
0
@mkord Że co? Na początku wszystko było z nim ok.
0
@Pawlak1992 Stary 35 milionów za Lengleta to promocja.
0
@Ratamahatta "zdobywca złotej piłki" nadal śmieszy xD
2
@KochamInieste Konate z Lipska, Kabak z Shalke, Kounde z Sevilli.
0
@maroon Napisałem, że nwm na jakich podstawach działają, ale zrozum, że zwykły szary policjant musi wykonywać rozkazy z góry. Nie jego wina, że rozkazy są takie, a nie inne.
0
@BarcaInfo Właśnie, sam Leo mówił, że może grać dla Barcy za darmo. :D
0
@NaFazieHitman Wiesz policjant też nie może być pewny co masz w kieszeni, postaw się w roli policjanta... Nie sprawdziłbyś co gość ma w kieszeniach, a potem znienacka mógłbyś np. kosę dostać w brzuch. Nigdy nie wiesz co cię czeka.
0
@Ratamahatta Uważaj, bo zaraz przyjdzie @Rust_Cohle i cię zacznie obrażać.
0
@TheNekro94 Nie no po nie kradło, pewnie jeszcze dopłacali do państwa z własnej kieszeni :V
4
@Bartunek Tragiczna jest ta kobieca piłka, a szczególnie gra obrony xD
4
@Survier Nie wiem co jada, ale za pieniądze, które nam ukradł :D
0
@pt9 I? Jak wychodzi na boisko jest jednym z najlepszych, ratował nas już kilka razy, a kontuzje to nie jego wina.
0
@Jakchcesz Krzyżyk na drogę :D
1
@VamosRakieta Pszypadek? Nie sondze :V
0
@matirix20 Stary, wrzuciłeś to już raz, po co więcej? Zrozum, że niektórzy lubią mięso i będą je jeść i jakiś film tego nie zmieni.
9
@AnnaMarianna Nie.
1
@Coutinho007 No nie dostał prawdziwej szansy, ale ogólnie jak na takiego piłkarza to to była promocja.
2
@Coutinho007 Najlepszy odcinek kiepskich :D Tylko nwm co przed pisaniem scenariusza oni tam brali xD
1
@R10P88 No to wiadomo, przy Luisie było widać. Teraz brakuje egzekutora. Tylko pytanie, czy Leo to luksus, na który stać Barcelonę?
1
@Coutinho007 Nie doceniasz Bartomeu :V https://i0.wp.com/annasakowicz.pl/wp-content/uploads/2014/04/trup1.jpg?fit=419%2C748&ssl=1
5
@Coutinho007 Jeszcze się okaże, że Barca jest własnością jakiejś Brazylijskiej firmy z odkurzaczami xD
1
@Coutinho007 trupy*
3
@Quavosk No właśnie, to jest drugie pytanie.
@Coutinho007 Wiesz chodzi też o finanse, czy Barca to uciągnie.
@Roni/VEB Ta se queda :D
1
@Quavosk No niby nie, ale wtedy by odszedł.