0

@AdiKingu96 XD miał kaganiec, na smyczy nie był, ale to było w lesie.

4

Polska piękny kraj, idziesz na spacer ze psem, twój pies podbiega jak to pies do innego, a gościu chce Cię za to pobić xd

1

@DaPi Ha małolat ja mam 21 za miesiąc ;D. Najlepszego

1

@Volk Życie nie jest usłane różami ;D

0

@Wiktoria13 to chyba chciałaś do @COU_11 napisać ;)

16

@COU_11 Oby wszystko było dobrze.

0

@msmsms Chyba nie widziałeś filmów Nolana ;)

1

@macio_944 Jak się ma kij w tyłku to tak.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@macio_944 To może osobne szkoły dla osób LGBT? Albo jakieś getto? :D W Getcie nie będą dyskryminowani xD

0

@Majsteer Doceniam resztę, ale ta trójka najbardziej się wykazała.

1

@Coutinho007 Wraca na swój poziom.

1

@Coutinho007 Zgodzę się, ale ta trójka to już wgl kosmos.

3

@TR3YWAY Idiotyczne podejście. Z zapłodnionej komórki jajowej już powstaje życie, a z samego plemnika nie.

7

Jak tak teraz drugi raz patrzę na to co wczoraj Griezmann zrobił to aż szczęka opada. 2 super gole z ciężkich sytuacji plus 2 cudowne asysty, które też nie były oczywistymi podaniami. Messi to już wgl kosmos podania. Trójka Messi, Alba i Griezmann rozwaliła Granadę.

0

@Bykunn Mnie denerwuje 80%twoich komentarzy także widzisz.

0

@mokrychlopiec No dokładnie, wiadomo, że zawsze będzie coś kosztem czegoś, ale Alba do przodu to jest top LO, z tyłu jakiejś tragedii nie ma ale on właśnie nie jest od tego.

0

@Tomo1989 No ja też bardziej lubię grę Dembele, ale wiesz lepiej jak ten Griezmann punktuje niż jakby miał tak jak hazard siedzieć ciągle w szpitalu.

4

@kaamil1910 Co? Umtiti przed kontuzjami był bardzo szybki.

0

@Yosemite Jak to wygląda z asystami u niego?

0

@Zoker No właśnie chodzi mi o to, że jakoś może ją jeszcze nasz Portugalczyk wytrenuje, bo na takim poziomie piłkarskim to trochę wstyd.

0

@Tomek54321 Znaczy porównanie do Balea chodziło bardziej o te kontuzje, bo wiadomo Gareth dał realowi bardzo dużo ile Hazard raczej nie da. Chodziło właśnie o ciągle kontuzjowanego piłkarza, który zarabia ogromne pieniądze, a i kwota za Belga była astronomiczna.

0

@Zoker Robben jakoś dał radę, może Trincao też ją jakoś wyćwiczy.

0

@FanKFC Według niektórych to jest średni obrońca, który powinien odejść xd

1

Ludzie porównywali transfery Hazarda i Griezmanna ze względu na kwoty jakie oba hiszpańskie giganty wydały. Z obu transferów polewkę mieli kibice przeciwnej drużyny. Teraz Griezmann zaczyna wyglądać jak Griezmann, a Hazard zaczyna przypominać Balea i cały czas wypada(wg mnie już pod tym względem nasz Francuz był lepszy od Belga). Wiadomo grał jak grał, ale przynajmniej był prawie cały czas zdrowy, a teraz zaczął się budzić i chyba rozumieć o co chodzi w barcelońskiej grze. Jak narazie Antoine zaczyna jakby odrabiać swój transfer postawą na boisku, za to Belg wygląda narazie na utopione pieniądze.

0

@joloskyy Podanie Griezmanna na poziomie Messiego.

3

@marcin000019 To nie zmienia faktu xd

5

@tomFCB Ponoć stan krytyczny, walczy o życie.

0

@ksobi Jak zawieje xD

0

@norbi77 Bez komentarza chakalaki nie byłoby gównoburzy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?