AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AdiKingu96 XD miał kaganiec, na smyczy nie był, ale to było w lesie.
4
Polska piękny kraj, idziesz na spacer ze psem, twój pies podbiega jak to pies do innego, a gościu chce Cię za to pobić xd
1
@DaPi Ha małolat ja mam 21 za miesiąc ;D. Najlepszego
1
@Volk Życie nie jest usłane różami ;D
0
@Wiktoria13 to chyba chciałaś do @COU_11 napisać ;)
16
@COU_11 Oby wszystko było dobrze.
0
@msmsms Chyba nie widziałeś filmów Nolana ;)
1
@macio_944 Jak się ma kij w tyłku to tak.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@macio_944 To może osobne szkoły dla osób LGBT? Albo jakieś getto? :D W Getcie nie będą dyskryminowani xD
0
@Majsteer Doceniam resztę, ale ta trójka najbardziej się wykazała.
1
@Coutinho007 Wraca na swój poziom.
1
@Coutinho007 Zgodzę się, ale ta trójka to już wgl kosmos.
3
@TR3YWAY Idiotyczne podejście. Z zapłodnionej komórki jajowej już powstaje życie, a z samego plemnika nie.
7
Jak tak teraz drugi raz patrzę na to co wczoraj Griezmann zrobił to aż szczęka opada. 2 super gole z ciężkich sytuacji plus 2 cudowne asysty, które też nie były oczywistymi podaniami. Messi to już wgl kosmos podania. Trójka Messi, Alba i Griezmann rozwaliła Granadę.
0
@Bykunn Mnie denerwuje 80%twoich komentarzy także widzisz.
0
@mokrychlopiec No dokładnie, wiadomo, że zawsze będzie coś kosztem czegoś, ale Alba do przodu to jest top LO, z tyłu jakiejś tragedii nie ma ale on właśnie nie jest od tego.
0
@Tomo1989 No ja też bardziej lubię grę Dembele, ale wiesz lepiej jak ten Griezmann punktuje niż jakby miał tak jak hazard siedzieć ciągle w szpitalu.
4
@kaamil1910 Co? Umtiti przed kontuzjami był bardzo szybki.
0
@Yosemite Jak to wygląda z asystami u niego?
0
@Zoker No właśnie chodzi mi o to, że jakoś może ją jeszcze nasz Portugalczyk wytrenuje, bo na takim poziomie piłkarskim to trochę wstyd.
0
@Tomek54321 Znaczy porównanie do Balea chodziło bardziej o te kontuzje, bo wiadomo Gareth dał realowi bardzo dużo ile Hazard raczej nie da. Chodziło właśnie o ciągle kontuzjowanego piłkarza, który zarabia ogromne pieniądze, a i kwota za Belga była astronomiczna.
0
@Zoker Robben jakoś dał radę, może Trincao też ją jakoś wyćwiczy.
0
@FanKFC Według niektórych to jest średni obrońca, który powinien odejść xd
1
Ludzie porównywali transfery Hazarda i Griezmanna ze względu na kwoty jakie oba hiszpańskie giganty wydały. Z obu transferów polewkę mieli kibice przeciwnej drużyny. Teraz Griezmann zaczyna wyglądać jak Griezmann, a Hazard zaczyna przypominać Balea i cały czas wypada(wg mnie już pod tym względem nasz Francuz był lepszy od Belga). Wiadomo grał jak grał, ale przynajmniej był prawie cały czas zdrowy, a teraz zaczął się budzić i chyba rozumieć o co chodzi w barcelońskiej grze. Jak narazie Antoine zaczyna jakby odrabiać swój transfer postawą na boisku, za to Belg wygląda narazie na utopione pieniądze.
0
@joloskyy Podanie Griezmanna na poziomie Messiego.
3
@marcin000019 To nie zmienia faktu xd
5
@tomFCB Ponoć stan krytyczny, walczy o życie.
0
@ksobi Jak zawieje xD
0
@norbi77 Bez komentarza chakalaki nie byłoby gównoburzy.