AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@norbi77 No zrobił w 87 minucie...
0
@Kamiloza91 Jakby tak patrzeć to każdy błąd jest frajerstwem, ale jesteśmy tylko ludźmi, błędy się zdarzają. Nawet w grze (Fifa) piłkarze popełniają błędy.
0
@Image Nie, ale jakim zagrożeniem dla obrońcy jest typ, który nawet go nie minie itp.? Jedynie po podaniu na 5 metr, ale to bardziej dla Bramkarza zagrożenie.
1
@Coutinho007 Bardziej to, że ten Breithwhite wgl jest w klubie.
0
@Kamiloza91 Czy ja wiem, czy jak frajerzy? Strzał życia Williamsa przesądził.
0
@matirix20 Ta, szczególnie w rozgrywaniu xd Co zrobi Lewandowski bez podania na piąty metr? Tyle co w reprze, czyli nic.
0
@umtiti Szczególnie za Ter Stegena, Pedriego, Umtitiego i Desta!!! xD
0
@BarcaInfo Mógł mu Leo mocniej przywalić.
0
@Janiama Na Lewandowskigo XD??? Chłop dryblingi nie ma, a ty go stawiasz obok Neymara... Beka.
0
@Firestone Nie, raczej wina Koemana, że zmiany zrobił w 87 minucie meczu.
0
@kiper09 A to on wszedł? Aha to ten co tracił piłki jak junior z b klasy?
1
@malicinho +1 należało się pajacowi.
0
@sintesox Nie tylko mu, Muniain 2gi w kolejce.
0
Bomba na łeb XD Tylko szkoda, że dopiero teraz sędzia sobie przypomniał, że może kartki dawał. Muniain nic nie dostał.
0
@VeB77 Ale finał i szansa na trofeum była.
2
@VeB77 Da się, odpadasz jak real i nawet nie dochodzisz do finału.
0
@RonMes10 No... Już tak jest.
1
Muniain kuzyn siostry Casemiro :D
0
To co? 105 minuta, przegrywamy, to piłka 80% u Ter Stegena? xD
0
@Lucassito XD tyle mogę napisać na tak idiotycznym komentarz.
1
Serio ten Puig nie gra? Co wchodzi to jest jednym z najlepszych, a ten go do ławki przyspawał.
1
@Kacper1432 panie, conajmniej - 2
0
@Brashearr Bo Koeman go nie lubi.
0
Ciekawe czy jak Muniain złamie komuś nogę to dostanie żółtą kartkę?
1
Griezmann - Napastnik i obrońca w jednym.
0
Boski Antoine zamyka japy hejterom :D
0
Araujo jaka sciana :O Gość w niego wbiega, a ten dalej twardo na nogach.
0
@Chaoss Ciekawe, czy tak pisałeś minute temu, jak ten sam Alba świetnie się urwał i podał do Leo.
1
Antoine!!! Świetne podanie Leo do Alby
0
@dawo17 No tak, ale taki Pedri byłby świetny jako taki smaczek.