0

@norbi77 No zrobił w 87 minucie...

0

@Kamiloza91 Jakby tak patrzeć to każdy błąd jest frajerstwem, ale jesteśmy tylko ludźmi, błędy się zdarzają. Nawet w grze (Fifa) piłkarze popełniają błędy.

0

@Image Nie, ale jakim zagrożeniem dla obrońcy jest typ, który nawet go nie minie itp.? Jedynie po podaniu na 5 metr, ale to bardziej dla Bramkarza zagrożenie.

1

@Coutinho007 Bardziej to, że ten Breithwhite wgl jest w klubie.

0

@Kamiloza91 Czy ja wiem, czy jak frajerzy? Strzał życia Williamsa przesądził.

0

@matirix20 Ta, szczególnie w rozgrywaniu xd Co zrobi Lewandowski bez podania na piąty metr? Tyle co w reprze, czyli nic.

0

@umtiti Szczególnie za Ter Stegena, Pedriego, Umtitiego i Desta!!! xD

0

@BarcaInfo Mógł mu Leo mocniej przywalić.

0

@Janiama Na Lewandowskigo XD??? Chłop dryblingi nie ma, a ty go stawiasz obok Neymara... Beka.

0

@Firestone Nie, raczej wina Koemana, że zmiany zrobił w 87 minucie meczu.

0

@kiper09 A to on wszedł? Aha to ten co tracił piłki jak junior z b klasy?

1

@malicinho +1 należało się pajacowi.

0

@sintesox Nie tylko mu, Muniain 2gi w kolejce.

0

Bomba na łeb XD Tylko szkoda, że dopiero teraz sędzia sobie przypomniał, że może kartki dawał. Muniain nic nie dostał.

0

@VeB77 Ale finał i szansa na trofeum była.

2

@VeB77 Da się, odpadasz jak real i nawet nie dochodzisz do finału.

0

@RonMes10 No... Już tak jest.

1

Muniain kuzyn siostry Casemiro :D

0

To co? 105 minuta, przegrywamy, to piłka 80% u Ter Stegena? xD

0

@Lucassito XD tyle mogę napisać na tak idiotycznym komentarz.

1

Serio ten Puig nie gra? Co wchodzi to jest jednym z najlepszych, a ten go do ławki przyspawał.

1

@Kacper1432 panie, conajmniej - 2

0

@Brashearr Bo Koeman go nie lubi.

0

Ciekawe czy jak Muniain złamie komuś nogę to dostanie żółtą kartkę?

1

Griezmann - Napastnik i obrońca w jednym.

0

Boski Antoine zamyka japy hejterom :D

0

Araujo jaka sciana :O Gość w niego wbiega, a ten dalej twardo na nogach.

0

@Chaoss Ciekawe, czy tak pisałeś minute temu, jak ten sam Alba świetnie się urwał i podał do Leo.

1

Antoine!!! Świetne podanie Leo do Alby

0

@dawo17 No tak, ale taki Pedri byłby świetny jako taki smaczek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?