3

@R10BarcaM10 Nigdy za białymi.

1

@barcadreed Albo pokazać mu środkowy palec i krzyknąć "I co!!!"

5

@DonMatteo901 I bardzo dobrze jak najmniej jej w Polsce.

0

@LuisSalvano O nie, musiały normalnie pracować!!! Skandal. Najlepsze jest to, że jakby rząd zamknął przedszkola, to komentarz Luisa by wyglądał tak: "Z czego mają żyć te biedne przedszkolanki, jak nie mogą pracować, nie mają jak zarabiać, a i dzieci w domach to obciążenie dla rodziców" XD Założę się, że tak by właśnie było. Wszystko, żeby pasowało do narracji i wpasowywało się w modne hejtowanie PISu.

3

@LuisSalvano Jacy umęczeni ludzie, raz wolnego nie będą mieć... Ło boziu, padną z wycieńczenia.

0

@Gomess Kojarzy mi się 18 styczeń, ale mogę się mylić.

0

@VenoM Zależy kogo ;D

0

@Holsik 2 piwka przed snem i śpisz jak młody bóg.

0

@culesjasiules On zrozumiał, tylko, że twierdzi, że ich obydwu nie jest szkoda sprzedać i ma rację.

3

@Sulimo ewangelia?

1

@NeroTFP Kolejne niespełnione postanowienie noworoczne :D

0

@Witam Telewizor, nie nosisz? Więc sprzedaj :D

4

@LionelM95 Zależy od człowieka, są snoby i ludzie, którzy pewnie mimo wszystko szanują innych nie patrząc na to ile zarabiają.

1

@ViscaBarca123 Świetny dom.

1

@Messibestplayerintheworld Kolega przyzwyczajony, że wygrywamy PK :D

0

@HERORICH2 Bercelona walczy o miano stolicy! :D

1

@HERORICH2 Jakie somsiady? Pole o 3 palce za duże @VamosRakieta daj no kosę.

1

@clyde Gratulacje :D

0

@ranger3120 I ta koszuleczka :)

0

@LionelM95 Najlepsze z melodią z Titanica.

1

@HERORICH2 My niestety od UNICEF nic nie dostajemy :V Chociaż teraz jesteśmy biednii... Jakiś pomysł jest :D

3

@Fawrf Ban na tydzień :V do następnego meczu :D

1

@HERORICH2 Ta 500+ dostajecie na każdego piłkarza :D Edit poza tym bardziej podobne do Austrii.

2

Widzieliście film "Superheros"? Świetna komedia xD

2

@DLFCB Fajny pojazd xD

1

@Naturopata Illuminati!!! :D

6

@BartqRKO Remontada z PSG

1

@sebasek99 Dziwisz się, jak jesteś politycznie neutralny jak Szwajcaria w II wojnie :D?

1

@HERORICH2 Takiej legendy nikt nie zje. Koke, czy Suarez byli nominowani do ZP La Rambli? No właśnie, a @VamosRakieta byl i to podkreśla jego klasę i umiejętności.

3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?