AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@R10BarcaM10 Nigdy za białymi.
1
@barcadreed Albo pokazać mu środkowy palec i krzyknąć "I co!!!"
5
@DonMatteo901 I bardzo dobrze jak najmniej jej w Polsce.
0
@LuisSalvano O nie, musiały normalnie pracować!!! Skandal. Najlepsze jest to, że jakby rząd zamknął przedszkola, to komentarz Luisa by wyglądał tak: "Z czego mają żyć te biedne przedszkolanki, jak nie mogą pracować, nie mają jak zarabiać, a i dzieci w domach to obciążenie dla rodziców" XD Założę się, że tak by właśnie było. Wszystko, żeby pasowało do narracji i wpasowywało się w modne hejtowanie PISu.
3
@LuisSalvano Jacy umęczeni ludzie, raz wolnego nie będą mieć... Ło boziu, padną z wycieńczenia.
0
@Gomess Kojarzy mi się 18 styczeń, ale mogę się mylić.
0
@VenoM Zależy kogo ;D
0
@Holsik 2 piwka przed snem i śpisz jak młody bóg.
0
@culesjasiules On zrozumiał, tylko, że twierdzi, że ich obydwu nie jest szkoda sprzedać i ma rację.
3
@Sulimo ewangelia?
1
@NeroTFP Kolejne niespełnione postanowienie noworoczne :D
0
@Witam Telewizor, nie nosisz? Więc sprzedaj :D
4
@LionelM95 Zależy od człowieka, są snoby i ludzie, którzy pewnie mimo wszystko szanują innych nie patrząc na to ile zarabiają.
1
@ViscaBarca123 Świetny dom.
1
@Messibestplayerintheworld Kolega przyzwyczajony, że wygrywamy PK :D
0
@HERORICH2 Bercelona walczy o miano stolicy! :D
1
@HERORICH2 Jakie somsiady? Pole o 3 palce za duże @VamosRakieta daj no kosę.
1
@clyde Gratulacje :D
0
@ranger3120 I ta koszuleczka :)
0
@LionelM95 Najlepsze z melodią z Titanica.
1
@HERORICH2 My niestety od UNICEF nic nie dostajemy :V Chociaż teraz jesteśmy biednii... Jakiś pomysł jest :D
3
@Fawrf Ban na tydzień :V do następnego meczu :D
1
@HERORICH2 Ta 500+ dostajecie na każdego piłkarza :D Edit poza tym bardziej podobne do Austrii.
2
Widzieliście film "Superheros"? Świetna komedia xD
2
@DLFCB Fajny pojazd xD
1
@Naturopata Illuminati!!! :D
6
@BartqRKO Remontada z PSG
1
@sebasek99 Dziwisz się, jak jesteś politycznie neutralny jak Szwajcaria w II wojnie :D?
1
@HERORICH2 Takiej legendy nikt nie zje. Koke, czy Suarez byli nominowani do ZP La Rambli? No właśnie, a @VamosRakieta byl i to podkreśla jego klasę i umiejętności.
3
@itmustbejoke @VamosRakieta o to zadba :D