AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@fart Incepcja na odmóżdżenie? Jak to jest w miarę skomplikowany film.
4
@Arkon Ja bym nie narzekał. Jak za free przyjdą Depay, Wijnaldum i Garcia to to będzie bardzo dobre okienko. Wijnaldum i Depay są wzmocnieniami, które potrzebujemy, a Garcia jednym z najlepiej zapowiadających się stoperów, także ja bym takie okienko wziął w ciemno.
1
@sonek Jaki horror? To komedia jest.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@sonek A haunted House, zajebista komedia. :D
5
@tobiasson92 Na konfe będę głosował.
7
@tobiasson92 Nigdy na te chorągiewki z PO.
0
@itmustbejoke Masakra, to tak jak w fifie gość ma podobne stroje i się w oczach pi****li.
0
@tobiasson92 PO by Ci dało pracować, gdzie w wielu krajach jest tak, że ludzie nie pracują XD Ale nie PO najlepsze, przy nich płaca minimalna by wynosiła 6k miesięcznie, a Coca cola 1l kosztowała 2 zł. Benzyna 2,50 zł za litr. ;D
0
@Tomek54321 No jest tak fizyczna, że najlepszymi piłkarzami są ci co opierają grę na technice xD
1
@D1OS Ja gardzę tą ideologią i co?
0
@Tomek54321 Ta tak samo jak my... A nie czekaj, to nie ten trener co wygrywał mistrzostwa ligi?
1
@Witam Ja mam mazdę i nie, nigdy mi nie stanęła.
1
@clyde W pępku fajnie wygląda.
2
@kubix05 rocznik 2000, było grane, do dziś jest to do kupienia. Chyba sobie kupię takie.
0
@Bykunn Real bez trofeum to zawsze zabezpieczenie, że nie będą mieć trypletu.
11
@Mathew16 Ale to trzeba na spokojnie zobaczyć czy przelew doszedł. ;D
0
@FDJ Do widzenia, niech lewy słaby przeciwko 2go ligowcowi będzie z tobą xD
12
@LionelM95 Kibicuj im zawsze ;)
3
@tobiasson92 Dembele miał ich więcej i jak wraca to i tak jest jednym z najlepszych.
0
@Elosek Masz rację, wciąż mogą dostać jeszcze ze dwie ;D
3
Apropo rozmowy o karnym Griezmanna :D https://www.google.com/search?client=ms-android-huawei-rev1&sxsrf=ALeKk02nNex9ifRZM4gNhNqE-ua6D7vuuQ%3A1610657668218&ei=hK8AYPbaDJWWjgaW54WYBA&q=ramos+penalty+parody+astronauta&oq=ramos+penalty+parody+astrona&gs_lcp=ChNtb2JpbGUtZ3dzLXdpei1zZXJwEAEYADIFCCEQoAEyBQghEKABMgQIIRAVOgQIIxAnOgcIIRAKEKABUIXQA1iq4gNgoO0DaABwAHgAgAGTAYgB9AeSAQMyLjeYAQCgAQHAAQE&sclient=mobile-gws-wiz-serp#fpstate=ive&vld=cid:3e0e1c6a,vid:oD8LxmycOrc,st:0
0
@FCBordowoGranatowy Ramosa lepiej :D
3
Patrzę teraz z dziewczyną na powtórkę karnych z wczoraj. Strzela Griezmann i ta się zaczyna śmiać, że piłka na Marsa poleciała :D
0
@LuisSalvano Dramatyzujesz, lekarze, policjanci, magazynierzy i wiele wiele innych ludzi musiało i musi pracować. Od tego one są. Trzeba iść to trzeba i tyle.
0
@LuisSalvano A jak mają z przedszkolakami online gadać? Poza tym starsze dzieci potrafią o siebie zadbać i można je zostawić w domu same. Przedszkolakiem trzeba się opiekować, więc jeden z rodziców musiałby brać wolne, albo się zwolnić.
2
@Cou7_ley Do Griezmanna raczej Benny Hill :D
3
@R10BarcaM10 Nigdy za białymi.
1
@barcadreed Albo pokazać mu środkowy palec i krzyknąć "I co!!!"
5
@DonMatteo901 I bardzo dobrze jak najmniej jej w Polsce.