1

@fart Incepcja na odmóżdżenie? Jak to jest w miarę skomplikowany film.

4

@Arkon Ja bym nie narzekał. Jak za free przyjdą Depay, Wijnaldum i Garcia to to będzie bardzo dobre okienko. Wijnaldum i Depay są wzmocnieniami, które potrzebujemy, a Garcia jednym z najlepiej zapowiadających się stoperów, także ja bym takie okienko wziął w ciemno.

1

@sonek Jaki horror? To komedia jest.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@sonek A haunted House, zajebista komedia. :D

5

@tobiasson92 Na konfe będę głosował.

7

@tobiasson92 Nigdy na te chorągiewki z PO.

0

@itmustbejoke Masakra, to tak jak w fifie gość ma podobne stroje i się w oczach pi****li.

0

@tobiasson92 PO by Ci dało pracować, gdzie w wielu krajach jest tak, że ludzie nie pracują XD Ale nie PO najlepsze, przy nich płaca minimalna by wynosiła 6k miesięcznie, a Coca cola 1l kosztowała 2 zł. Benzyna 2,50 zł za litr. ;D

0

@Tomek54321 No jest tak fizyczna, że najlepszymi piłkarzami są ci co opierają grę na technice xD

1

@D1OS Ja gardzę tą ideologią i co?

0

@Tomek54321 Ta tak samo jak my... A nie czekaj, to nie ten trener co wygrywał mistrzostwa ligi?

1

@Witam Ja mam mazdę i nie, nigdy mi nie stanęła.

1

@clyde W pępku fajnie wygląda.

2

@kubix05 rocznik 2000, było grane, do dziś jest to do kupienia. Chyba sobie kupię takie.

0

@Bykunn Real bez trofeum to zawsze zabezpieczenie, że nie będą mieć trypletu.

11

@Mathew16 Ale to trzeba na spokojnie zobaczyć czy przelew doszedł. ;D

0

@FDJ Do widzenia, niech lewy słaby przeciwko 2go ligowcowi będzie z tobą xD

12

@LionelM95 Kibicuj im zawsze ;)

3

@tobiasson92 Dembele miał ich więcej i jak wraca to i tak jest jednym z najlepszych.

0

@Elosek Masz rację, wciąż mogą dostać jeszcze ze dwie ;D

0

@FCBordowoGranatowy Ramosa lepiej :D

3

Patrzę teraz z dziewczyną na powtórkę karnych z wczoraj. Strzela Griezmann i ta się zaczyna śmiać, że piłka na Marsa poleciała :D

0

@LuisSalvano Dramatyzujesz, lekarze, policjanci, magazynierzy i wiele wiele innych ludzi musiało i musi pracować. Od tego one są. Trzeba iść to trzeba i tyle.

0

@LuisSalvano A jak mają z przedszkolakami online gadać? Poza tym starsze dzieci potrafią o siebie zadbać i można je zostawić w domu same. Przedszkolakiem trzeba się opiekować, więc jeden z rodziców musiałby brać wolne, albo się zwolnić.

2

@Cou7_ley Do Griezmanna raczej Benny Hill :D

3

@R10BarcaM10 Nigdy za białymi.

1

@barcadreed Albo pokazać mu środkowy palec i krzyknąć "I co!!!"

5

@DonMatteo901 I bardzo dobrze jak najmniej jej w Polsce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?