AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@YeastMoss Właśnie mogą dokonać zapłodnienia i tak jest, tego nie zmienisz i dlatego siłą rzeczy to taka para powinna wychowywać dziecko.
1
A jeszcze inna sprawa to karne z du** dla realu xd
1
Przpomnial się rajd z golem Dembele vs Tottenham.
0
@danio1899 Oby nie
0
Jak w fifie ta sztuczka :D
0
@VenoM spokojnie +/- 15 minut.
2
@Encore jedak samobój Bono.
3
@Encore Powiedz to temu bramkarzowi, który Messiemu okno obronił.
1
@MensculinVeB Haha komuna to jest najgorsze co może być, nie widzę analogii?
9
Najlepsze jest to, że z nami ten Bono będzie grał jak Top 3 bramkarzy xd
0
@Jonyx Mega zjazd w porównaniu do tamtego sezonu i początku tego.
1
@Encore Szkoda tylko, że te gole Brazylijczyka nie on strzela xd
6
Teraz to już Sevilla sobie wykopała grób, @VamosRakieta na ławce.
2
@Czeresniafcb Shame on you :D
0
@Katalonbar Nowe nazwisko, nowe umiejętności :D
0
@Wossi61FCB Nie, bo on zazwyczaj w trybuny celuje, właśnie czasami się od kogoś odbije i przez przypadek wpadnie do bramki.
1
@itmustbejoke Co nie? Z takimi legendami minimum finał powinien być. :D
18
Jak to jest? Z Barcą każdy bramkarz mecz życia, z realem same Kariusy grają?
3
Ocampos ogarnia dwa razy R1 ;D
0
Wow nieźle. Szkoda, że nasz De Jong tak nie umie :D
1
@Marjando Jak worki na śmieci z napisami XD
1
@VamosRakieta co to za sznyta? :D
0
@Cobra303 No, też to zauważyłem, real nie zagrał tragicznie, a przegrał 2:0 z Szachtarem :D
0
@meez Wy to źle postrzegacie, nie będziesz gorszym, ale chyba logiczne, że nie wszyscy się załapią na pierwszy rzut, bo liczba jest ograniczona.
0
@A_Gomesinho_21 Tylko, że Ci co nie chcą się szczepić się plują o ograniczenia :D
0
@DanielOOL Przecież to są nowe Neymary :D
0
@meez Bo nie ma tyle szczepionek na raz i nie wszyscy, którzy chcą się zaszczepić zdarzą na "pierwszy rzut" szczepionek.
1
@marcin62 Zrozum, że nie każdy tak patrzy, ja np. Wstydziłem się za swoich rodziców, bo pili. Rozumiem czemu inne dzieci wyśmiewają ze względu na takie coś i nie dziwi mnie to, bo nie jest to normalna sytuacja.
0
@BrzydkiAS Miał z barkiem, bo krzywo upadł. Ale widać ogromny progres, a dowód masz taki, że już 4 miechy nie ma kontuzji.
0
@VamosRakieta Jeden z ulubionych graczy Sevilli, oczywiście ty na pierwszym miejscu legendo ;)