1

@YeastMoss Właśnie mogą dokonać zapłodnienia i tak jest, tego nie zmienisz i dlatego siłą rzeczy to taka para powinna wychowywać dziecko.

1

A jeszcze inna sprawa to karne z du** dla realu xd

1

Przpomnial się rajd z golem Dembele vs Tottenham.

0

@danio1899 Oby nie

0

Jak w fifie ta sztuczka :D

0

@VenoM spokojnie +/- 15 minut.

2

@Encore jedak samobój Bono.

3

@Encore Powiedz to temu bramkarzowi, który Messiemu okno obronił.

1

@MensculinVeB Haha komuna to jest najgorsze co może być, nie widzę analogii?

9

Najlepsze jest to, że z nami ten Bono będzie grał jak Top 3 bramkarzy xd

0

@Jonyx Mega zjazd w porównaniu do tamtego sezonu i początku tego.

1

@Encore Szkoda tylko, że te gole Brazylijczyka nie on strzela xd

6

Teraz to już Sevilla sobie wykopała grób, @VamosRakieta na ławce.

2

@Czeresniafcb Shame on you :D

0

@Katalonbar Nowe nazwisko, nowe umiejętności :D

0

@Wossi61FCB Nie, bo on zazwyczaj w trybuny celuje, właśnie czasami się od kogoś odbije i przez przypadek wpadnie do bramki.

1

@itmustbejoke Co nie? Z takimi legendami minimum finał powinien być. :D

18

Jak to jest? Z Barcą każdy bramkarz mecz życia, z realem same Kariusy grają?

3

Ocampos ogarnia dwa razy R1 ;D

0

Wow nieźle. Szkoda, że nasz De Jong tak nie umie :D

1

@Marjando Jak worki na śmieci z napisami XD

1

@VamosRakieta co to za sznyta? :D

0

@Cobra303 No, też to zauważyłem, real nie zagrał tragicznie, a przegrał 2:0 z Szachtarem :D

0

@meez Wy to źle postrzegacie, nie będziesz gorszym, ale chyba logiczne, że nie wszyscy się załapią na pierwszy rzut, bo liczba jest ograniczona.

0

@A_Gomesinho_21 Tylko, że Ci co nie chcą się szczepić się plują o ograniczenia :D

0

@DanielOOL Przecież to są nowe Neymary :D

0

@meez Bo nie ma tyle szczepionek na raz i nie wszyscy, którzy chcą się zaszczepić zdarzą na "pierwszy rzut" szczepionek.

1

@marcin62 Zrozum, że nie każdy tak patrzy, ja np. Wstydziłem się za swoich rodziców, bo pili. Rozumiem czemu inne dzieci wyśmiewają ze względu na takie coś i nie dziwi mnie to, bo nie jest to normalna sytuacja.

0

@BrzydkiAS Miał z barkiem, bo krzywo upadł. Ale widać ogromny progres, a dowód masz taki, że już 4 miechy nie ma kontuzji.

0

@VamosRakieta Jeden z ulubionych graczy Sevilli, oczywiście ty na pierwszym miejscu legendo ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?