AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@IronSanHybrid No, są rzeczy ważne i ważniejsze, dla niektórych lody> dziecko :D
0
@Janiama Czyli tak jak Cristiano gra z kontuzją ;)
6
Nasz as! Widać, że dobry, skoro tyle gra w reprezentacji :D
0
@Chaoss Ale nie na poziom ww reprezentacji. Porównaj sobie piłkarzy i kluby w jakich grają do Polaków.
0
No to klasycznie: "Nic się nie stało..."
0
Teraz tym bardziej śmieszy fakt, że niektórzy stawiali Polską reprezentację na równi z Hiszpanią, Anglią, czy Belgami :D
1
@IronSanHybrid A to Polska kiedykolwiek dobrze grała?
0
@cchesterr43 Idealne dla masochisty :D
2
@Przemek2323 W drugiej ciut lepszy :D
2
@ansukapi Wniosek-kupić go do Barcy ;)
0
@Irmscher10 No tak jak z Włochami dał dużo.
0
@Rewolucja123 Spk, myślałem, że Ty :)
0
@draxidox Ty się o guza prosisz hahha
1
Gigi well played XD
0
Fajny ten Piątek taki nie za dobry XD
1
Pomocnik na skrzydle :D Setien to ty na ławce?
0
@Irmscher10 Czyli zmiana 1 do 1.
0
@ObiektywnyKibic121 No sprint ma, tylko szkoda, że rzadko go używa.
0
@Tomek54321 Uwielbiam jak ktoś pisze, że Lewandowski>Suarez xd Wtedy tracę wiarę w ludzkość.
1
Miej 30 okazji, strzel z karnego w 77 minucie :D
1
Trochę pomagał sobie rękami XD
0
@ObiektywnyKibic121 Wiem, że żart, dlatego napisałem, że statystyki na drugim miejscu, no bo jednak jakieś odwzorowanie gry to jest. Chodzi mi o to, że on nawet 30% De Jonga z Ajaxu nie przypomina.
1
@YoNoEntiendoNada No dokładnie, nawet seta z 5 metrów idzie obok, albo w poprzeczkę.
0
@Tomek54321 Niech atakują xd Widocznie oczu nie mają.
0
@ObiektywnyKibic121 Statystyki to druga sprawa, bardziej chodzi o ogólny poziom. Gole, które traci Barca.czesto są przez to, że holender nie wraca do obrony. Chyba pisał o tym @Rewolucja123
2
@VeB 1899 Trzymał swój doskonały poziom z Włoch.
1
Czy można De Jonga nazywać One season Wonder?
0
@kamiVeB Bardziej tragiczny ;)
0
@Tomek54321 No jak nie dostaje piłki na 5 metr przed bramką przeciwnika, to sam nic nie potrafi zrobić, dlatego to kpina nazywać go najlepszym.
0
@FCBeSeM Dziwi fakt, że nie przywali bomby pod poprzeczkę.