1

@AxelF No pamiętam jak mu Leo specjalnie takie szczury po ziemi sądził.

1

@DaPi Talent się ma, albo nie, trenowałem ale nie pykło ;) Ale mając takie siano za to co robi i narzekać to jest naprawdę zabawne.

0

@DaPi Biedny Kroos zagra 2 mecze po 90 min w tygodniu, potrenuje 3-4 dni i dostanie za to miliony, biedactwo.

0

@AxelF Jak widać wyższy nie zawsze znaczy lepszy.

0

@Majkel34 Nie, oby nie :D

1

@Janiama Kiełbasa z grilla z musztardą i świeżą bułeczką chyba.

1

@draxidox Wojna bez granic! :D

0

@Chakalaka Trzaskowski słabe chodniki położył i są efekty.

0

@AxelF Pinto też 1,85, a myślałem, że miał min 1,90 :O

0

@Johnnie_Walker Wiesz nie jestem z ludzi co piszą wyp****** z kraju jak ci się nie podoba, tylko mi chodzi o to, że jeśli Ci się tu nie podoba, to po co masz się męczyć.

3

@Comentateiro Rozumiesz, że nie każdy ksiądz jest pedofilem? Dociera to do cb? Wandalizm to wandalizm, tak jak morderstwo to Morderstwo, zabijesz zwykłego przechodzenia-Morderstwo, zabijesz mordercę-morderstwo.

12

@Comentateiro Że co? Rząd im odebrał prawo, to one mogą rozwalać kościół? A no i ksiądz=pedofil, wiadomo.

2

To wszystko wina sędziego! :D

0

@inViNcibl3 No ja się dowiedziałem, że na SK kamienie zleciały na policjantów chyba z nieba, bo kobiety nimi nie rzucały.

0

@marcin62 Ja czasami dostanę kamieniem, na razie że mną do-do-dobrze chyba :D

0

@justfootball Tak, dla mnie to jest kobieta 10/10, te Nie odnosiło się do komentarza @clyde

0

@AxelF Szkoła Ter Stegena. :D

1

@justfootball NIE!!!!!!!!!, a co do Margot Robbie, to w końcu ładna kobieta, a nie jakieś ester.

0

@Drzakubs Ty masz większe, bo z tego jajka będzie kura.

0

@barcelonaLM A co to zmienia?

0

Komentarz usunięty

2

@Kusco15 Wina Trzaskowskiego, że takie słabe chodniki są w Wawie :D

2

@barcelonaLM Albo do cb hmm?

2

@Senyer Napisałem wcześniej w jakimś komentarzu, że jestem za aborcją w tych 3 przypadkach, które były, ale nie za zrobieniem z niej środka antykoncepcyjnego.

0

@macio_944 No nie, jak możemy mordować dzieci, to może zacznijmy móc robić wszytko? Nie rozumiesz, że takie działania do tego prowadzą. Anarchia jest najgorsza, bo ludzie często nie kontrolują swoich wyborów, decyzji, dlatego jest prawo, które pokazuje co jest dobre, a co złe (wiadomo, że niekiedy prawo jest niedoprecyzownae, niejasne) ale jest obiektywne i zabijanie jest kategoryczne zabronione, a aborcja się z tym wiąże.

0

@Senyer Nie, to jest coś całkowicie podobnego. Dlatego ja nie powiesiłbym tęczowej(ogólnie bym jej nie powiesił, bo jest sprzeczna z moim światopoglądem), ale jakbym był lewakiem to bym jej nie powiesił, bo wiem że wiązałoby się z tym samym co iść w koszulce Lecha przez Warszawę.

1

@Drzakubs Morderstwo przyszłego człowieka, który nie będzie żyć, bo rodzice wpadli. Czemu dziecko ma być karane za błędy dorosłych?

1

@macio_944 Legalna aborcja to idiotyzm, zabijanie przyszłych ludzi.

1

@polishtoaster Wolę Desta od Roberto, w kalsyku pokazał, że umie bronić, jak zgasił Viniciusa. Roberto jest wg mnie średni i na pewno nie jest na poziomie Alby i nigdy nie będzie. Powinien być rezerwowym.

1

@MarioVeB! Wiadomo, Anarchia najlepsza ;) dramat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?