3

@Kusco15 Teraz możesz oglądać racą i baseballem w Warszawie XD

0

@DaPi Kur.. mam mazdę, no to uj, trzeba uciekać do Japonii.

6

@Allbi Ale tę kostkę brukową położono za czasów PO. :D

3

@Amigo_Blanco Aha, czyli te kościoły się same zniszczyły... No przecież.

0

@IronSanHybrid Tak jak głupota, skojarz fakty ;)

1

@DaPi Nie jeździsz polonezem? Nie możesz być patriotom XD złoto.

0

@IronSanHybrid Trzeba mieć nierówno pod sufitem, żeby wrzucać ludzi do jednego worka ogólnie.

0

@sawyer00 Chodzi mi w sensie, że to było do przewidzenia.

0

@cchesterr43 Bo to dziadostwo :D

0

@Klaudix Napisał ogólnie, że race.

0

@polishtoaster Nie zbawieniem, ale jakbyśmy tak myśleli to Fati by grał w Barcy B.

0

@Przemek2323 Ja się temu nie dziwię.

1

@Barwindg Nie widziałeś? Przecież przed chwilą Bosak racami rzucał. xd

0

@KamilZ Cou za wolny na LS, już lepiej De La Fuente, albo Pedri.

0

@Przemo91 Normalność to pojęcie względne.

0

@AdiKingu96 Ale wiesz, że możesz wyjechać?

6

@MarioVeB! Szczególnie jak ratują komuś życie na morzu! Co za cholerstwo!

1

@konrad1661 Chciałeś, żebym podał inne niż postulaty lewicy, jak chcesz wiedzieć co mi się nie podoba w prawicy to trzeba było prosto napisać :D Z prawicy nie podoba mi się pełna ochrona życia, sądzę, że 3 przypadki, które były to był dobry kompromis. Jestem ateistą, nie lubię zbytniego wciskania kościoła, ale w drugą stronę nie lubię niszczenia kościołów i profanowania symboli świętych.

1

@dammar91 Ja bym postawił na Bojana, wydaje się utalentowany.

1

@Ratamahatta Spokojnie, zielono i cicho? No nwm, właśnie marsz niepodległości jest.

0

@Klaudix Można, ale tu jest tak, taka jest już w sumie tradycja.

0

@konrad1661 Samo to, że się tu urodziłem, lubię nasz język, kulturę, lubię historię polski, że zawsze walczyliśmy i udało się nam wywalczyć niepodległość.

0

@Johnnie_Walker Wiesz, nikt cię nie trzyma w tym kraju na siłę, zawsze możesz wyjechać. Po co masz się wkur****?

3

@Klaudix Bo są tam ludzie, którzy chcą normalnie uczcić odzyskanie niepodległości przez ich kraj?

0

@PrinceDamon Pomagają sprzątać plotki, w czym problem?

0

@konrad1661 Ja tylko napisałem, dlaczego cieszę się z życia w Polsce. Jest tych argumentów więcej, ale te wypisałem tak o.

0

@PrinceDamon No ja się cieszę, że jest jak jest, a nie z legalną aborcją i parami homo z dziećmi.

3

@masq PiS jest winny wszystkiemu, nawet globalnemu ociepleniu? Nie wiesz tego?!

0

@adi89rg Ja jestem zdania, że nie powinno tak być, ale można było się tego spodziewać

6

@Foton Ta ci skrajnie lewicowi kogoś skrzywdzą, zapewne... Średnia waga 60 kg, średni obwód bicepsa 25 cm.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?