La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1249 Culés

5

Co roku mnie zastanawia na chu ten marsz. Od zawsze jestem przeciwko, bo to co roku wygląda tak samo. Pojawiają się tam głównie kibole i pseudopatrioci w wieśniackich bluzach Polski Walczącej. Co ten marsz ma właściwie na celu?

3

@Klaudix Bo są tam ludzie, którzy chcą normalnie uczcić odzyskanie niepodległości przez ich kraj?

2

@AlexDark00 przecież Niepodległość można uczcić w inny sposób. Popatrzmy na inne kraje.

0

@Klaudix Można, ale tu jest tak, taka jest już w sumie tradycja.

1

@Klaudix Po to jest ten marsz żeby uczcić odzyskanie niepodległości przez rodziny, kibiców, nacjonalistów, prawicę a nie grupkę chuliganów

konto usunięte

1

@AlexDark00 normalnych ludzi to tam jak na lekarstwo, głównie nacjonaliści, normalni ludzie unikają takich środowisk

0

@Przemo91 Normalność to pojęcie względne.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?