0

@NaFazieHitman Skrajne lewo 2 % XD

1

@Przemo91 Kamienie same z siebie poleciały w policjantów xd

2

@Shapiro Wiesz no, kobieta może, to jest te równouprawnienie xd

1

@VamosRakieta A się cb nie zapytałem, jak tam życie w Sevilli? Ładne miasto? :D

0

@IronSanHybrid To marsz i to marsz.

0

@IronSanHybrid Ciekaw jestem czy tak pisałeś, jak był marsz kobiet, czy miałeś czerwoną błyskawice na Facebooku dla atencji.

0

@IronSanHybrid Nieważne, idiotyczny argument, tamto się odbyło, więc niech to też się odbędzie.

0

@Barwindg Zaraz przyjdą i ci napiszą, że tamto było spontaniczne, a to nie xd

0

@IronSanHybrid Ciekaw jestem jak można być w rowerze.

4

@LuisSalvano Serio, nie wiesz co to moralność.

12

@LuisSalvano Nwm, ja z sentymentu nie przypominam sobie sytuacji, w których zachowałem się edit idiotycznie.

4

@Chakalaka Żart o Sasinie haha... Żałosne się to już robi.

0

@puyol_presidend5 "Bo pójdę do T-Mobile" ;D

4

@LuisSalvano To po co odkopujesz "zgniłego psa"? Jak nie dla atencji?
Ogólnie ta akcja wyglądała tak:


0

@RR I przez to wychodzi na kogoś kto mówi jedno, a robi drugie xd

0

@RR Aha, czyli te ośrodki by na siebie zarabiały?

1

@FC1899Barca Wspaniały człowiek... Przeszedł do największego rywala klubu, który go wypromował i to jeszcze za darmo... Świetny człowiek...

3

@Janiama No, a potem chcieli przyjąć uchodźców, żeby żyli na socjalu.

0

@VamosRakieta tak :V

0

@QuaReL A co się dzieje panie, który ma podsłuchy i kamery w szatni oraz czip w głowie Messiego?

0

@Dzemix111 Nie jedynym, ale jest to mocny argument, facet i kobieta mogą mieć dziecko, inna kombinacja nie pasuje. Zdarzają się przypadki bezpłodności, ale gdyby nie CHOROBA, to mogliby mieć dziecko, bo jest to naturalne. Człowiek nie powinien ingerować w naturę. Wiesz po co żyjemy? Zadaniem ludzi jest przedłużyć gatunek, wybacz ale facet faceta choćby się zesrał to go nie zapłodni tak samo kobieta kobiety.

5

@BarcaInfo Dziwne, że Messiemu tak nie powie nie?

0

@[Oli] Mowliem, jak chcą dziecko to niech je sobie zrobią, ale ze sobą, a nie sutogatki... Oj nie da się bo tak chciała natura i tak powinno zostać.

0

@Dzemix111 Bo jakby nie choroba to mogli by je mieć, bo jest to zgodne z naturą.

0

@Lares Tak Dembele wyglądał fajnie, trzeba być ignorantem albo idiotą, żeby myśleć inaczej.

0

@Homeopata8989 Jak grali razem to fajnie to wyglądało zawsze.

0

@Coutinho007 Że lepiej to wiadomo, ale i tak jego główna pozycja to PS i to widać. Na LS może grać De la Fuente, albo Pedri, który jest bardziej mobilny od Coutinho.

2

@Coutinho007 @kamilop @messi564 Mi się wydaje, że jakby Semedo grał z Dembele przed sobą to mógłby być mega dobrym PO.

0

@Coutinho007 Dembele się lepiej czuje na PS.

1

@IronSanHybrid Już 6 sezon i 7 odc ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?