0

@Przemo91 Normalność to pojęcie względne.

0

@AdiKingu96 Ale wiesz, że możesz wyjechać?

6

@MarioVeB! Szczególnie jak ratują komuś życie na morzu! Co za cholerstwo!

1

@konrad1661 Chciałeś, żebym podał inne niż postulaty lewicy, jak chcesz wiedzieć co mi się nie podoba w prawicy to trzeba było prosto napisać :D Z prawicy nie podoba mi się pełna ochrona życia, sądzę, że 3 przypadki, które były to był dobry kompromis. Jestem ateistą, nie lubię zbytniego wciskania kościoła, ale w drugą stronę nie lubię niszczenia kościołów i profanowania symboli świętych.

1

@dammar91 Ja bym postawił na Bojana, wydaje się utalentowany.

1

@Ratamahatta Spokojnie, zielono i cicho? No nwm, właśnie marsz niepodległości jest.

0

@Klaudix Można, ale tu jest tak, taka jest już w sumie tradycja.

0

@konrad1661 Samo to, że się tu urodziłem, lubię nasz język, kulturę, lubię historię polski, że zawsze walczyliśmy i udało się nam wywalczyć niepodległość.

0

@Johnnie_Walker Wiesz, nikt cię nie trzyma w tym kraju na siłę, zawsze możesz wyjechać. Po co masz się wkur****?

3

@Klaudix Bo są tam ludzie, którzy chcą normalnie uczcić odzyskanie niepodległości przez ich kraj?

0

@PrinceDamon Pomagają sprzątać plotki, w czym problem?

0

@konrad1661 Ja tylko napisałem, dlaczego cieszę się z życia w Polsce. Jest tych argumentów więcej, ale te wypisałem tak o.

0

@PrinceDamon No ja się cieszę, że jest jak jest, a nie z legalną aborcją i parami homo z dziećmi.

3

@masq PiS jest winny wszystkiemu, nawet globalnemu ociepleniu? Nie wiesz tego?!

0

@adi89rg Ja jestem zdania, że nie powinno tak być, ale można było się tego spodziewać

6

@Foton Ta ci skrajnie lewicowi kogoś skrzywdzą, zapewne... Średnia waga 60 kg, średni obwód bicepsa 25 cm.

0

@Johnnie_Walker No widzisz, ale tego nie zmienisz, jak ktoś chce coś zrobić to i tak to zrobi, nawet jak łamie tym prawo itp.

0

@meteo100 No ok, ale nie ma się co dziwić, że ktoś chciał ją spalić, było to do przewidzenia.

0

@Johnnie_Walker Myślisz ty? Ile było zbrodni, bo ktoś kogoś czymś sprowokował, zrozum, że ludzie są różni i nieobliczalni i to, że Ty byś tego nie zrobił to nie znaczy, że ktoś tego nie zrobi.

0

@Johnnie_Walker No i odpowie, nie neguje tego, ale kur zrozum, że ludzie są różni, czego się spodziewasz, że powiesisz tęczową flagę i wszystko będzie ok? Trzeba myśleć, tak samo nie pójdziesz w koszulce Lecha przez Warszawę, zrozum, że niektórych rzeczy się nie robi, mimo że są legalne, bo po prostu zarobisz po pysku i tyle. Nie rozumiesz o co mi chodzi, czy nie umiesz czytać?

0

@marcin62 Nie, ale po co prowokować? Dla mnie to jest głupie. Prowokujesz kogoś i czego się spodziewasz?

0

@DaPi Tylko, że zdradzę Ci mały sekret... Otóż (werble) nie wszyscy są normalni i trzeba mieć to w świadomości.

0

@Kondziubarca No trzeba było. Nie tłumaczę tego w sensie fakt gość, który to zrobił powinien zostać ukarany, ale dziwisz się, że to się stało? To było do przewidzenia.

3

@meteo100 Po co wieszał flagę? To tak jak iść w koszulce Lecha przez Warszawę... Powodzenia... Nie usprawiedliwiam takich zachowań, ale to jest proszenie o guza.

0

@IronSanHybrid A kobiety mogły siedzieć w domach.

1

@kamilo0066 Niektórzy mają tak sprany mózg, że Ci nawet w nagrania nie uwierzą.

9

@NaFazieHitman No stary, jak są nagrania to widziałem tam taką 5 latke co szła z mamą i tatą za rękę... Istna patologia!!! Widać, że jest narodowcem, bo trzymie mamę i tatę, a nie dwóch tatusiow xd

3

@Chakalaka Nie to były twarde krople deszczu, albo grad o dziwnym kolorze.

1

@Przemo91 Napisałem o marszu kobiet. Co ma piernik do wiatraka?

4

@Chakalaka Aha, czyli na marszu kobiet kamienie na policję spadły z nieba... Kurde tyle czasu w kłamstwie żyłem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?