0

@Majsteer No 2 asysty, gdy wygrywaliśmy i Betis się musiał otworzyć, do tego 2 gole Betisu z jego strony.

0

@ViscaElBarca98 Dest też to potrafi i jest lepszy w defensywie.

2

Naprawdę nie rozumiem tego, że z Dembele gra Roberto na PO, a nie Dest. Rozumiem, że Dest jest bardziej ofensywny, ale Amerykanin zgasił Viniciusa w kalsyku, a Roberto jest kiwany przez lewego obrońcę Betisu...

4

@NeroTFP Dest>>>> Roberto>Semedo.

0

@budel17 Ewentualnie na ławę jako rezerwowy Desta.

0

@ViscaElBarca98 Można go ocenić na podstawie ostatniej gry i jest tragiczny.

2

@budel17 A gdyby go tak sprzedać?

62

W końcu idziemy za cisoem, a nie tryb eko jak za sołtysa.

2

Pedri gol :). Fajnie.

0

@NeroTFP Poza tym Griezmann 4 sety zepsute, Roberto dwa kryminały w obronie, to są właśnie te detale.

0

@ViscaElBarca98 Raz mu wyszło i teraz będziecie z niego najlepszego PO na świecie robić?

4

Jakby Bravo dostał w głowę to by było KO.

0

@margroo Dest za Roberto.

0

@Messiah10 Wiesz, zaczynaliśmy z prawonożnym Fatim i obunożnym Dembele.

2

On Breithwhite chce wpuścić XD

0

A najlepsze jest to, że Dest zgasił Viniciusa.

1

Dwa gole ze strony Roberto, a Dest ławka...

0

@kamiVeB On ma 17 lat, dzisiaj mu nie idzie, a jutro może być najlepszy na boisku.

7

Faktycznie ten Roberto jest lepszy w obronie niż Dest.

1

Trincao jest na poziomie Griezmanna jeśli chodzi o wykończenie :D

1

De Jong ta wizja dzisiaj :O

1

@pauletaa Co? Ty patrzysz na inny mecz?

0

@Mysliwy Nie wiedział, że to do Pedriego idzie.

7

Masakra Trincao.

10

Szkoda, że Dembele zszedł :/

0

@KamilZ Pessialdo.

0

Oby jeszcze wszedł Pjanic i Dest.

0

@mientusek1407 Może jeszcze będzie.

4

Z karnego się nie liczy XD

3

I tak się strzela karne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?