AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Majsteer No 2 asysty, gdy wygrywaliśmy i Betis się musiał otworzyć, do tego 2 gole Betisu z jego strony.
0
@ViscaElBarca98 Dest też to potrafi i jest lepszy w defensywie.
2
Naprawdę nie rozumiem tego, że z Dembele gra Roberto na PO, a nie Dest. Rozumiem, że Dest jest bardziej ofensywny, ale Amerykanin zgasił Viniciusa w kalsyku, a Roberto jest kiwany przez lewego obrońcę Betisu...
4
@NeroTFP Dest>>>> Roberto>Semedo.
0
@budel17 Ewentualnie na ławę jako rezerwowy Desta.
0
@ViscaElBarca98 Można go ocenić na podstawie ostatniej gry i jest tragiczny.
2
@budel17 A gdyby go tak sprzedać?
62
W końcu idziemy za cisoem, a nie tryb eko jak za sołtysa.
2
Pedri gol :). Fajnie.
0
@NeroTFP Poza tym Griezmann 4 sety zepsute, Roberto dwa kryminały w obronie, to są właśnie te detale.
0
@ViscaElBarca98 Raz mu wyszło i teraz będziecie z niego najlepszego PO na świecie robić?
4
Jakby Bravo dostał w głowę to by było KO.
0
@margroo Dest za Roberto.
0
@Messiah10 Wiesz, zaczynaliśmy z prawonożnym Fatim i obunożnym Dembele.
2
On Breithwhite chce wpuścić XD
0
A najlepsze jest to, że Dest zgasił Viniciusa.
1
Dwa gole ze strony Roberto, a Dest ławka...
0
@kamiVeB On ma 17 lat, dzisiaj mu nie idzie, a jutro może być najlepszy na boisku.
7
Faktycznie ten Roberto jest lepszy w obronie niż Dest.
1
Trincao jest na poziomie Griezmanna jeśli chodzi o wykończenie :D
1
De Jong ta wizja dzisiaj :O
1
@pauletaa Co? Ty patrzysz na inny mecz?
0
@Mysliwy Nie wiedział, że to do Pedriego idzie.
7
Masakra Trincao.
10
Szkoda, że Dembele zszedł :/
0
@KamilZ Pessialdo.
0
Oby jeszcze wszedł Pjanic i Dest.
0
@mientusek1407 Może jeszcze będzie.
4
Z karnego się nie liczy XD
3
I tak się strzela karne.