8

Najlepszego Fati, życzę Ci wspaniałej kariery w FC Barcelonie i żebyś dał nam cules swoją grą dużo radości!!! :D

0

@Colon Już wtedy trenował, by teraz przynosiło efekty.

0

@Jakchcesz Nie ma błędu, w naturze facet z facetem i kobieta z kobietą dziecka nie zrobią, więc jest to nienaturalne.

1

@Jakchcesz Porównujesz chorobę do homo, czyli zgadzasz się, że homo to choroba?

1

@Maxit Większy przyrost zachorowań na covida jedynie.

1

O 22:00 na kanale AMC leci Niepamięć, wydaje się spoko filmem z opisu.

0

@Igor123 Wiesz nie jestem tego typu kibicem, że będę się bił pod sklepem z gościem co ma czapkę realu, ale jakby nie patrzeć to wojna z realem na każdej płaszczyznie trwa od kilkudziesięciu lat. Jest wiele aspektów, za które można nie lubić realu: przepychanie przez sędziów, postacie jak Pepe, czy Ramos i historia z gen. Franco na czele.

3

@sawyer00 Według mnie robi to w super sposób, nie zadaje jakichś łatwych pytań, tylko serio dowala tym politykom.

1

@Amigo_Blanco Czy ja wiem, ja bym takiego piłkarza polubił ;)

0

Załóżmy, że jest taka sytuacja, że przychodzi do Barcy piłkarz, który nie zna hiszpańskiego. Na pierwszej konferencji jakiś dziennikarz zapytałby się czy umie coś po hiszpańsku, a on by odpowiedział pu*a Madrid. Groziłoby mu coś za to, czy nie?

0

@Coutinho007 Znaczy wg mnie obaj mają świetną technikę, dlatego nie pisałem tego przy Pedrim.

0

@daniel32778 Oby tak było, w sumie można się cieszyć, że real sprzątnął nam ich sprzed nosa i w sumie wydał na nich 90 mln, gdzie Barca Fatiego ma za free, a Pedri kosztował 5? mln.

1

@Coutinho007 No właśnie o to chodzi, że bazują na innych aspektach, Fati bardziej na szybkości (choć psychicznie jest lepszy od takiego Viniciusa i ma lepszą decyzyjność) , Pedri na głowie, pytanie kto lepiej wypracuje swój aspekt.

1

@sawyer00 No pressing by był porażający.

1

Wcześniej była dyskusja, czy lepszym piłkarzem będzie Pedri, czy Vinicius. Ja mam za to pytanie, kto będzie lepszy Fati czy Pedri?

6

Fajnie, że Messi ma 3 synów, Barca będzie mieć atak marzeń. Na LS, N i PS będzie nazwisko Messi :D

0

@itmustbejoke Chyba Ciro.

0

@Borneo Mieszkam w Polsce, nie chodzę do liceum, bo już je skończyłem. Ja jestem zdania, że nikt im nie karze wychodzić na ulicę. Jeśli tego chcą, to niech mają w świadomości, że mogą się zarazić.

0

@Lares Mi się wydaje, że raczej Ter Stegen >Valdes

0

@Borneo A kto naraża kobiety?

3

@Coutinho007 On by musiał Pjaniciowi na plecy wskoczyć, żeby nabić tyle kilometrów.

4

@Worny Stary ale jary.

1

@DaPi Di Caprio.

0

@Tasde Ja to wiem ;)

1

@Tasde No tak, tylko on może właśnie spalone policzył?

0

@Tasde Spalone może?

1

@VirtuoZ +1. Doświadczenie przede wszystkim.

0

@Gibbon_FCB Sprzedać!!!

0

@FCBeSeM No fajnych mamy tych 17 latków.

4

Pedri nie ślubny syn Koemana :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?