AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@VamosRakieta Ani się waż!!! :D
1
@kaamil1910 Zagadou, Nastasic, Ake, Pau Torres.
0
@FafitFCB Ciekawe jakie techniki potrafi :D
0
@Majsteer Ok, jak wyleci Alba, to podstawowym LO będzie Dest... A Roberto będzie bez zmiennika wtedy.
0
@PePeMasta A gdzie masz zmiennika dla Alby? Skoro sprzedajesz Firpo, to ktoś musi go zastąpić.
0
@kaamil1910 Ja gram Fulham i udało mi się awansować do PL z 122 pkt. Zagrałem 2 mecze w PL jeden 2:2 z Newcastle, a drugi wygrałem 7:0 z Watford :D polecam McKenniego
0
@FC1899Barca I ten, który przegrał z napastnikiem Lazio o ZB, dziękuję, dowidzenia.
1
@fart Sabretooth :D
0
@tbas Jak się ciu*** to nikt nie zauważy :D
0
@fart Czyli jak będziemy żyć wiecznie, to w końcu będziemy wyglądać jak E.T.?
2
@fart Pssst (mój też ale nie mów La Rambli) :D
2
@kubix05 Ekscelencja z Kleru, Policjant z Fuksa :D
2
@Ksordius Źródło [fart] :D
1
@Coutinho007 Ty każdemu mówisz, żeby byli spokojni :D Nie martw się jestem spokojny. Dzięki temu, że to napisałem ktoś się dowiedział.
1
@Coutinho007 Nie każdy ma tyle wolnego czasu, że siedzi na tel pół dnia ;)
4
Ansu Fati z numerem 22 na plecach :)
0
Fajnie, że wymyślili lek na koronkę :D
0
@JohnA Wyjaśnili, jako napastnik nie wygrać trofeum w ilości goli xd
0
@Coutinho007 Ahh wszystko dosłownie brać...
0
@Hushovt U mnie w żabce tego pełno jest :D
0
@Coutinho007 Każdy w sensie duża ilość, tak jak przy transferze Paulinho.
0
@wroclawianin89 Nie mówię o tobie, piszę ogólnie.
0
@Hushovt Ja mam dystans, ale to już naprawdę jest irytujące, ciągle żarty o Busim, wysmiewanie nowych i nazywanie ich średniakami i hejtowanie zarządu za wszystko co się da, za niedługo globalne ocieplenie będzie winą Bartomeu, bo czemu nie?
0
@wroclawianin89 Ogólnie obrażanie zawodnika, nie odnosi się to tylko do cb, bo tu każdy po wymianie za Arthura pisał, że dziad i cienias, a chłop jeden mecz tylko zagrał.
0
Komentarz usunięty
0
@AV0CAD0 Najlepszy piłkarz, a nie potrafi jako napastnik wygrać ZB, jak Messiego nazywali najlepszym to miał argumenty pod postacią właśnie ZB i Pichichi. Poza tym jak miał być najlepszym, jak zawsze w super formie byli Messi i Ronaldo?
0
@MESSIah16 I co z tego? Ta liga jest o wiele prostsza od PL i LaLiga, a poza tym to nie wina Suareza, że Polak gra w lidze, która ma 4 mecze mniej, fakty są takie, że lewy nie ma ani jednego buta, a Suarez 2.
4
@Kuczek W Sevilli też średnio mu poszło.
0
@AV0CAD0 Dokonał niemożliwego, wygrał 2 ZB podczas, gdy Ronaldo i Messi byli w sile wieku, to jest wyczyn.
1
@VandaI Wyobraził sobie, że piłka to kebab :D