0

@kingorbit Kończy się pewna era :D

0

@Barca1992 Piękny komentarz pod publiczkę :D

1

@Napoleon_I Aha, kolejne lewicowe narzędzie, zakłamywanie faktów :D Obejrz pierwszą lepszą paradę, tam to jest na porządku dziennym haha

0

@BarcaInfo szkoda, że 200 bramek nie pękło.

1

@Napoleon_I Lepsze to niż patrzenie jak dorośli faceci są przebrani za psy i idą na smyczy po ulicy w dzień XD

1

@DonAndresFCB Moglismy zapłacić 20, czy 30 pensji więc chyba lepiej 7?

1

Komentarz usunięty

1

@blazeq Hajsem kolego, hajsem. A Garcia jest w podobnej sytuacji, nie chce podpisać kontraktu. A co mieli siedzieć cicho, że zawodnik nie gra, bo nie chcę przedłużyć kontraktu?

5

@Mathew86 +1, cała lewica w pigułce haha
@Wossi61FCB ja do głupoty zawsze na chillu :D

2

@Napoleon_I No naprawdę nie masz się do czego dowalić, ja niekiedy też napisze źle słowo, bo jestem człowiekiem, a nie kur nieomylnym robotem, a wy z tego robicie dramat narodowy, bo ktoś się pomylił, bo jest człowiekiem... Niech rzuci kamieniem ten, który nigdy nie zrobił błędu ortograficznego itp.

0

@blazeq Nie odsunąłby? No jasne, że dajesz grać jak najwięcej graczowi, który w wywiadzie powiedział, że chce odejść i nie podpisze kontraktu... Mówi ci coś Adrien Rabiot?

2

@Napoleon_I Jezu chłopie można się przejęzyczyć z pośpiechu, autokorekta w telefonie itp. Wy naprawdę jak nie ma cię się jak wytłumaczyć i co napisać to łeee on zrobił błąd ortograficzny... Żałosne to jest.

1

@QuaReL Nieważne, obskoczy kilka pozycji w tym 9tke

21

@Chakalaka Niema czego się dowalić, to trzeba w ortografię XD

0

@horang Za 4 miesiące może podpisać kontrakt, ale nie koniecznie z nami, a poza tym miałby zmarnowany sezon, bo wątpię że Pep da grać zawodnikowi, który za rok odejdzie.

1

@QuaReL Hahaha co? A kto ma grać na napastniku?
@LonelyVEB to jest strategia haha

0

@LuisSalvano Raczej tak, ale trzeba na to czekać.

0

@LuisSalvano Desta i Garcię*, Depay jak Luis odejdzie.

1

@wroclawianin89 Todibo jest słaby, Pique stary i nie daj Boże wyleci przez kontuzje, kim go zastąpisz? Bo granie samym Araujo nie jest dobrym pomysłem. Semedo odchodzi nawet dzisiaj więc PO jest większym priorytetem niż LO, gdzie mamy top obrońcę i Firpo.

0

@wroclawianin89 Co? Następna po napastniku? A Prawa obrona, a środek obrony? :D

0

@MaziFCB Trzeba go gdzieś sprzedać, mam nadzieję, że nie będzie jak z Villą i nam nie wsadzi gola :D

0

@paweldunajecfcb Hahaha dobre, łap herba :D

0

@Denver Spk, coś tak słyszałem, ale widocznie jest to kłamstwo.

0

@Suzu W Barcelonie chyba można, ale nie może mieć więcej niż 25 lat? Tak mi się wydaje.

0

@LuisSalvano To jest jego decyzja i nie tobie to oceniać. Coś co dla cb jest błache, dla innego może być ważne i mu nie pasuje.

0

@Suzu ogłaszam żałobę, bo główny rywal przegrał :D

0

@LuisSalvano Ja dostałem dzisiaj odpowiedź, zrozum że SHIBA to jest tylko człowiek, a na pewno komentarzy było masa.

2

@Pawlak1992 Douglas ma tryplet, to jest dopiero legenda :D

0

Chelsea nie ma Bramkarza, a Onana dalej w Ajaksie.

0

@Encore To jest jego pierwszy błąd, ale w tym meczu :V

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?