AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jaki bank byście polecali dla osoby w wieku 20 lat?
1
@Coutinho007 Też spoko.
0
@Coutinho007 Puig 6, Pedri dwadzieścia coś, s Fati 17
0
@BarcaInfo Fajnie 8 pasuje na jego pozycje.
12
@Xavyol Bo spamujecie tym jak porąbani.
1
@Hubert98 Barto jest do wszystkiego zdolny :v
0
@Hubert98 No tylko ciekawe co nasz zarząd zrobi, bo ten Depay za pięknie brzmi :V On już powinien tu być i trenować z drużyną.
0
@Hubert98 Napisałem, że 9tka do wzmocnienia. Najlepiej Depay, tani Kozak, a jak nie wypali to i tak nie stracimy. Hmm kogo na N poza Depayem? Ciężko kogokolwiek znaleźć Malen? Boadu? To niewiadome, a Lautaro za drogi i średni. Jesus nie do wyjecia. Chyba jedyną opcją jest Holender z Lyonu.
2
@Hubert98 Boki obrony, Środek obrony i 9tka
0
Mam pytanie, bo nie widziałem pierwszej połowy. Jak zagrał Dembele? Mam nadzieję, że jeszcze zrobi karierę w Barcy.
0
@tibijskimessi poproszę
0
@BarcaInfo Ten z numerem "9" może zrobić karierę jak Ronaldo, potrafi na pustaka dobijać prawie tak dobrze jak Cris.
0
@Martwy Wydaje się, że dublet bez LM.
1
@greymid Bo Juve go chce, a Atletico chyba nie.
1
@justfootball Potem się można nieźle zdziwić jak znajdziesz coś, czego nie powinno być u kobiety :V
0
@BarcaInfo No i w pizdu i wylądował i cała rewolucja też w pizdu.
:D
0
@adasko1998 Nie mów o takich jak City, Chelsea, United, bo one mają nieograniczony budżet.
0
@Barca_Big_Moment Powaliło ich? Celowo go stopują, bo gdzie on będzie grać, jak nie chce przedłużyć kontraktu i przyszedł Ake.
2
@justfootball Średnia, sztuczna, podobna do innych.
10
Przecież został jeszcze miesiąc okienka, a niektórzy tu piszą jakby był 4 października.
0
@nieprzysiadalnosc To wszystko się na to składa i do tego prowadzi.
0
@doc Tak, tylko gdzieś czytałem, że w nowej "Troji" Achilles ma być czarny.
5
@nieprzysiadalnosc A masz gdzieś zasady, że biały musi być w filmie? Była sytuacja, że biały facet zastąpił czarnoskórego bohatera? I dlaczego rasizm działa tylko w jedną stronę? (Napisałem facet, bo na kobiety jest inne spojrzenie).
1
Ciekaw jestem co by było, gdyby np. Bladea zagrał biały aktor...
1
@l0Messini Napisałem to z przymrużeniem oka, żeby zaznaczyć jak biały hetero czlowiek (facet) jest dyskryminowany...
3
@klopx To jest przesada, zamiana głównych postaci (które były białe) czarnymi, albo wciskanie lgbt... Może ja zaproponuje, że jak nie będzie w filmie jelenia, to nie może dostać film Oscara, bo nie wspiera przyrody...
0
@Rastafarnianin No właśnie, jest wiele takich sytuacji... Jak sprawa margota, czyli chłopa, który się czuje kobietą, a ludzie ze środowiska lgbt robią petycję "uwolnić margot"... Uwolnić typa,, który napadł na innego i zdemolował mienie prywatne.
1
Komentarz usunięty
60
W 2030 za to, że jesteś biały i heteroseksualny trafisz do więzienia...
0
@Janas11224 Czyli po 2022 nie będzie żadnego normalnego filmu... Już widzę jak w np. Avengers będzie jakiś bohater homo...