0

Jaki bank byście polecali dla osoby w wieku 20 lat?

1

@Coutinho007 Też spoko.

0

@Coutinho007 Puig 6, Pedri dwadzieścia coś, s Fati 17

0

@BarcaInfo Fajnie 8 pasuje na jego pozycje.

12

@Xavyol Bo spamujecie tym jak porąbani.

1

@Hubert98 Barto jest do wszystkiego zdolny :v

0

@Hubert98 No tylko ciekawe co nasz zarząd zrobi, bo ten Depay za pięknie brzmi :V On już powinien tu być i trenować z drużyną.

0

@Hubert98 Napisałem, że 9tka do wzmocnienia. Najlepiej Depay, tani Kozak, a jak nie wypali to i tak nie stracimy. Hmm kogo na N poza Depayem? Ciężko kogokolwiek znaleźć Malen? Boadu? To niewiadome, a Lautaro za drogi i średni. Jesus nie do wyjecia. Chyba jedyną opcją jest Holender z Lyonu.

2

@Hubert98 Boki obrony, Środek obrony i 9tka

0

Mam pytanie, bo nie widziałem pierwszej połowy. Jak zagrał Dembele? Mam nadzieję, że jeszcze zrobi karierę w Barcy.

0

@tibijskimessi poproszę

0

@BarcaInfo Ten z numerem "9" może zrobić karierę jak Ronaldo, potrafi na pustaka dobijać prawie tak dobrze jak Cris.

0

@Martwy Wydaje się, że dublet bez LM.

1

@greymid Bo Juve go chce, a Atletico chyba nie.

1

@justfootball Potem się można nieźle zdziwić jak znajdziesz coś, czego nie powinno być u kobiety :V

0

@BarcaInfo No i w pizdu i wylądował i cała rewolucja też w pizdu.
:D

0

@adasko1998 Nie mów o takich jak City, Chelsea, United, bo one mają nieograniczony budżet.

0

@Barca_Big_Moment Powaliło ich? Celowo go stopują, bo gdzie on będzie grać, jak nie chce przedłużyć kontraktu i przyszedł Ake.

2

@justfootball Średnia, sztuczna, podobna do innych.

10

Przecież został jeszcze miesiąc okienka, a niektórzy tu piszą jakby był 4 października.

0

@nieprzysiadalnosc To wszystko się na to składa i do tego prowadzi.

0

@doc Tak, tylko gdzieś czytałem, że w nowej "Troji" Achilles ma być czarny.

5

@nieprzysiadalnosc A masz gdzieś zasady, że biały musi być w filmie? Była sytuacja, że biały facet zastąpił czarnoskórego bohatera? I dlaczego rasizm działa tylko w jedną stronę? (Napisałem facet, bo na kobiety jest inne spojrzenie).

1

Ciekaw jestem co by było, gdyby np. Bladea zagrał biały aktor...

1

@l0Messini Napisałem to z przymrużeniem oka, żeby zaznaczyć jak biały hetero czlowiek (facet) jest dyskryminowany...

3

@klopx To jest przesada, zamiana głównych postaci (które były białe) czarnymi, albo wciskanie lgbt... Może ja zaproponuje, że jak nie będzie w filmie jelenia, to nie może dostać film Oscara, bo nie wspiera przyrody...

0

@Rastafarnianin No właśnie, jest wiele takich sytuacji... Jak sprawa margota, czyli chłopa, który się czuje kobietą, a ludzie ze środowiska lgbt robią petycję "uwolnić margot"... Uwolnić typa,, który napadł na innego i zdemolował mienie prywatne.

1

Komentarz usunięty

60

W 2030 za to, że jesteś biały i heteroseksualny trafisz do więzienia...

0

@Janas11224 Czyli po 2022 nie będzie żadnego normalnego filmu... Już widzę jak w np. Avengers będzie jakiś bohater homo...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?